Şimdi Ara

Origo ADSL sıcaktan baygınlık geçirdi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim 4 port ORİGO ADSL az önce sıcaktan baygınlık geçirdi. 2 portu dolu olan modemin 4 portuda yanıyordu. Benim internet yokken diğer bilgisayar internete giriyordu. (Zoom ve Origo aynı firmadır ve aynı şekilde ısınıyorlar. aralarındaki tek fark firmware ve ledler. origo yeşil zoom kırmızı ledli)
    Çözüm:

Modemi söküp içindeki kartı derin dondurucuda 1 dakika bekletince kendine geldi. şu anda düzgün çalışıyor.

Birazdan kasayıda derin dondurucuya koyup stabil stabil çalışmayı deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akaras -- 13 Ağustos 2005, 0:19:05 >

• Güzel iş valla
  • adamım ne bu kadar kastın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: akaras

Benim 4 port ORİGO ADSL az önce sıcaktan baygınlık geçirdi. 2 portu dolu olan modemin 4 portuda yanıyordu. Benim internet yokken diğer bilgisayar internete giriyordu. (Zoom ve Origo aynı firmadır ve aynı şekilde ısınıyorlar. aralarındaki tek fark firmware ve ledler. origo yeşil zoom kırmızı ledli)
    Çözüm:

Modemi söküp içindeki kartı derin dondurucuda 1 dakika bekletince kendine geldi. şu anda düzgün çalışıyor.

Birazdan kasayıda derin dondurucuya koyup stabil stabil çalışmayı deneyeceğim.

keskin zekaya hayranım

• alet bıraksan eriyecek yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.