Şimdi Ara

OriginSro BOT YOK iSro tadında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Başladım oyuna nickim DarkElf guild kurduysanız gelebilirim.
  • İşte bu server oynanır yarın başlayayım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavşan felan alıyorduk o da var mı ya
  • Yaramaz sildim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x1 çok sıkıntı hocam. o ratelerle uğraşıcak olsam yavaş yavaş isro oynarım zaten.
  • OriginSro BOT YOK iSro tadında
    Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Donanımhaberde yeniyim çok mesaj geldi teşekkür ederim hepinize yaklaşık Mayıs ayında başladık oyuna 4 arkadaş halen aktif olarak oynuyoruz malum yaz ayı olduğu için oyun biraz durgun türk arkadaşlar bakımından OSMANLI guildini ilk başladığımızda kurmuştuk ve daha sonra zamanla türk guildi arttı oyun içi piyasa öğrenmek istiyen veya bilgi almak isteyen olursa yardımcı olurum şuan oyun ülke ağırlığı Polonya almanya finlandiya kuzey amerika ama almanlar daha baskın kaleler onlarda türkler olarak Bayrağımızı çekmek gerek :)

• dostum exp sıkıntı değil sp kasmak gerek ilk başta yeterli farm ı yaptıktan sonra 1 haftada 90 level olursun farm yapma gibi bir durumun yoksa eğer 5 Gap giderek günde 6 7 saat kasarsan eğer 20 gününü alır hocam Exp rate kolay yani sp olduktan sonra gerisi kolay
  • Şuan bende indiriyorum ...
  • Oyuna şuana kadar devam ediyordum ancak bugün gelen bi güncellemede launcher hata verip kapatmaya başladı , Yeniden indireceğim :)
  • Orjinal Silkroad'daki gibi 1 leveldan itibaren tüm görevler var mı? Avrupa charı açtım ama görev yok.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.