Şimdi Ara

ORDU İL JANDARMA KOMUTANLIĞI --- ORDU ---- BURAYA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
22.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dedelerim. Ben de buraya düştüm. Uzman çavuş arkadaşım bana çok kral askerlik yapacağımı, usta birliğinde devriye atma veya programcı olduğum için yazıcı olma ihtimalimin çok yüksek olduğunu söyledi. Çok ballısın dedi.
    Lütfen her türlü önerilerinizi, taktiklerinizi v.s paylaşınız. Neler getireyim yanımda malzeme olarak. Kantinde neler vardır. Allah rızası için bir el atın ;)
  • bende orduluyum merak ettikleriniz hakkında yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aimant

Selam devreler,
    Erdem Mermer İstanbul'dan geliyorum. Sabiha Gökçen'den cumartesi sabah 7.25 uçakla samsuna, ordan da orduya geçicem.
    Hepimize hayırlı tezkereler.

devre sen cumartesimi pazar mı gideceksin bende atatürkten 7:30 uçagı ile samsun oradan ordu yapacam ama pazar günü
  • Selam tertipler bende Ordu il jandarmaya gelıyorum istanbul dan gelıcem fındıkkale seyahat ten cumartesı aksam saat 20.00 e bilet aldım
  • Konuyu hortlatayım.... Ordu il jandarma nasıl bi yerdir. neler yapılır? bilgi verebilecek var mı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunsey07

Konuyu hortlatayım.... Ordu il jandarma nasıl bi yerdir. neler yapılır? bilgi verebilecek var mı???

Dostum sanada benim gibi acemi kastamonu usta ordu çıkmış.Sen benden bi önceki celb desin en güncel bilgi sendedir.Varmı verceğin bilgiler bana :D Muhtemelen ben aralıkda oraya geldiğimde senin 40-45 gün askerliğin kalmış olcak :D
  • quote:

Konuyu hortlatayım.... Ordu il jandarma nasıl bi yerdir. neler yapılır? bilgi verebilecek var mı???

selam dede yardımlarını bekliyoruz :D bende Kastamonu da olacam aralıkta inş.
  • Selam arkadaşlar bende istanbuldan gidiyorum,önce kastamonu sonra ordu jandarmaya 7kasımda, ismim Erdal yoğurtcu orda görüşmek üzere :)
  • arkadaşlar ordu mesudıyedeyım gelin sizi bekliyoruz :)
  • @ohayon kardeş kusura bakma fora pek ugrayamadim yeni gördüm mesajını ben ordu mesudıyedeyım bu tarafa dusersen gorusuruz :)
  • quote:

arkadaşlar ordu mesudıyedeyım gelin sizi bekliyoruz :)

nezman geçtiniz mesudiyeye, kaç gun kaldınız ilde? bende fasaya gidicem dağıtımdayım.
  • quote:

@ohayon kardeş kusura bakma fora pek ugrayamadim yeni gördüm mesajını ben ordu mesudıyedeyım bu tarafa dusersen gorusuruz :)

bende aybastıdayım :) senin 3 tane devren burda biz 7 kişi geldik 353 olarak. bizim devreler çok memnun degil mesudiyeden iyi bakın onlara :))
  • @@ohayonkardeş ben dış karakoldayım... mesudiye ucyoldayım... sizin 4 devre geldi... benden bizim devrelere selam, hoca de beni tanırlar :)
  • Manisa Kırkağaçta acemiliğimizi bitirdik 11 inde teslim olcaz Allah'ın izniyle nasıl bir yerdir ordu askerliğini yapanlar yorum yapabilirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stazy

Manisa Kırkağaçta acemiliğimizi bitirdik 11 inde teslim olcaz Allah'ın izniyle nasıl bir yerdir ordu askerliğini yapanlar yorum yapabilirmi acaba ?

Fatsadayım ben, ilceler daha iyi, ilde olan arkadaslarım pek memnun degıller, safak atarsa 106

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohayon

quote:

Dostum sanada benim gibi acemi kastamonu usta ordu çıkmış.Sen benden bi önceki celb desin en güncel bilgi sendedir.Varmı verceğin bilgiler bana :D Muhtemelen ben aralıkda oraya geldiğimde senin 40-45 gün askerliğin kalmış olcak :D

Aynı benimde acemi kastamonu, usta ordu'ya çıkmış. 18 eylülde gelicem. Çok geç bir vakitte gidiyorum.
  • Elensari E kullanıcısına yanıt
    Dostum ben 353. dönemdim.Bizim askerlik bitti 3 ay oldu..Ama Kastamonu-Ordu ikiside göreceli olarak çoğu yere göre daha iyi.Sonuçta kastamonudan çoğu kişi doğuya düşüyor.
  • quote:

Dostum ben 353. dönemdim.Bizim askerlik bitti 3 ay oldu..Ama Kastamonu-Ordu ikiside göreceli olarak çoğu yere göre daha iyi.Sonuçta kastamonudan çoğu kişi doğuya düşüyor.

Orada kısa dönem sayısı kaçtı ? Ve beni uyarmak istediğin bir konu var mı usta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensari -- 23 Temmuz 2014; 20:03:28 >
  • Elensari E kullanıcısına yanıt
    Biz bir bölük gittik ordu ya yaklasık 250 kişi.20-25 tane ilçe 2-3 ceza evi var her yere yaklaşık 6-7 kişi gittik.Askerlik bittiğinde büyük çoğunluk askerliğim rahat geçti diyordu.Ben dış karakolda yaptım günde 2 saat nöbet dışında oturdum 4 ay boyunca :) yani sadece ben rahat değildim dış karakolda en üst rütbeli kd.bş.çvş oluyor tüm karakol nöbet dışında bahçede yada gazinoda oturup tv izliyorsun.Bir tek uzun dönemlerin en alt devresi kendi alt devresi gelene kadar bulaşık getir götür gece nöbeti vs angarya işleri yapıyor.Yani rahat bir yere düştün hiç plan prog. yapmana gerek yok.
  • quote:

Biz bir bölük gittik ordu ya yaklasık 250 kişi.20-25 tane ilçe 2-3 ceza evi var her yere yaklaşık 6-7 kişi gittik.Askerlik bittiğinde büyük çoğunluk askerliğim rahat geçti diyordu.Ben dış karakolda yaptım günde 2 saat nöbet dışında oturdum 4 ay boyunca :) yani sadece ben rahat değildim dış karakolda en üst rütbeli kd.bş.çvş oluyor tüm karakol nöbet dışında bahçede yada gazinoda oturup tv izliyorsun.Bir tek uzun dönemlerin en alt devresi kendi alt devresi gelene kadar bulaşık getir götür gece nöbeti vs angarya işleri yapıyor.Yani rahat bir yere düştün hiç plan prog. yapmana gerek yok.

KISA DÖNEM ORDU İL JANDARMA. BİZİ NASİL Bİ EĞİTİM BEKLİYO BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.