Şimdi Ara

Orclar, Goblinler ve Troller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orta dünya hakkında bilgili olan arkadaşlara sormak isterim. LOTR filmlerinde sanıyorum bu üç yaratık cinsini de gördük Orklar malum, Trol de 1. ve 3. filmlerde vardı, peki bu goblinler nasıl yaratıklar? kökenleri nedir? neden sauron yok olunca Orclar da yok oldu? Warcrafttaki Troller ufaktı bunlar niye dev?

• LotR hakkındaki tüm sorularınız için;

www.ortadunya.com
  • tavsiyen güzel bir site ama aradığımı hala bulamadım.
  • trol hangisi yaw
  • 3dmark03 testi yap. Orda göreceksin
  • dostum tavsiyem tolkien in silmarillion adlı kitabını alıp okumandır
    ork troll goblin cüce elf bunlar lotr e özgü şeyler değildir
    kökeni kelt ve batı avrupa mitolojisidir troller kelt lerde dağlardaki devler olarak anlatılırken batı avrupa ve iskandinav ülkelerinde cüce olarak geçerler goblinlerde aynı şekilde karanlık cüceler diye anılır elfler ise tamamen kelt kökenlidir dini açıdan bizdeki cinleri ifade ederler elfler dünya ya tanrının indirdiği ilk varlıklar kutsal ırk olarak anılır doğanın ruhlarıdır lotr de en gerçekçi anlatım elfler içindir
    lotr de anlatılan orta dünyayı anlamak için öncelikle kitapları oku lotr 3lemesi ardından hobbit ve masallar en son olarakta silmarillionu okursan daha iyi anlarsın
  • thedevil,
    hobiti once okuması doru olr bence, hobbit lotr in oncesinde olanları o frododaiki yuzugun hikayesini anlatır...

tolkein kiler dısında alacakaranlık ejderhaları idi ismi sanırım o kitaplarda ucleme gibi sanırım isimlerini tam bilmiorm da, onları da okumak için hangi sırayı takip etmek lazım yardımcı olrsanız sevinirim.
  • e-book larını indirdim zaten okumaya başladım.
  • EjderhaMızrağı Destanı üçlemesi

I . Kitap : Güz Alacakaranlığının Ejderhaları
    II. Kitap : Kış Gecesi Ejderhaları
    III.Kitap : İlkbahar Şafağı Ejderhaları .... bu en iyi başlangıçtır...

daha sonra bu seriye bi kitap daha eklendi (yaz alevi ejderhaları) ama onu bence efsaneler üçlemesinden sonra oku (üstteki destan yani bi de efsaneler var ayrı yani karıştırma :)...

efsaneler de üç kitap...bunun dışında tek kitaplar var.her biri bu kitaptaki kahramanların önceki yaşamlarını anlatıyor....fln filan işte...takılan bi şey olursa mail at (thexeo@msn.com)
  • hemen bi Gothic 2 cdsi (yada cdleri diyelim;3 cd) kap ve oynamaya başla. Oyunun hemen başında goblinlerin yerden bitme, yerinde durmayan ne kadar gerzek yaratıklar oldugunu anlıcaksın.

Orc'lara ise yorum yapmıyoruz zaten, oyunun sonuna kadar orc'larla savaşıyorsun.

Troller biraz devasalar ama onehanded %100 olunca gariplerim fazla daynamıyorlar kılıç darbelerime. Black trol tarzı biraz daha zorluyan türevleri var.

orc'tu, goblin'di,trol'di Lizardman'di,wolf'tu, warg'dı, 6 ejderhay'dı temizle temizle bitmeyen devasa bir map.

Bilgi için diğilde, Gothic'den haberi olmayanlar vede Lotr zamanı çağlarla ilgisi olanlar için yazıyım dedim bunu.

Kesinlikle oynayın Gothic 2'yi.
  • Bende eski bir warcraft oynayıcısıyım aslında ama orada Orclar iyi adamlar, troller dev değil ama mızrak atıyor, goblinler herkese çalışıyor, elflerve cüceler insanlara çalışıyor, öyle garip bir yorum getirmişler.
  • cok saol xeo...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.