Şimdi Ara

Orc mu Tauren mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyuna yeni başlicam ve shaman olmaya karar verdim
    ben daha çok savaşçı gibi olmasını ancak heal/buff vs vs de verebilsin istiyorum bu özellikler için hangi ırk / talent iyidir ?

• tauren,nature resist var
  • quote:

Orjinalden alıntı: killerdevill

tauren,nature resist var

Orc tada fazladan atack gücü olması lazım dı sanırım ( tabi melee atack için olması lazım dı ) ama Tauren e daha bi yakışıyor Shaman bea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecnun13 -- 31 Temmuz 2006; 16:33:48 >
  • bende Troll Shaman actım alt char
  • arkadaş büyü ağırlıklı yapıcağı için Tauren dedim.Tauren de bide +%5 healt bonus var.
  • büyü ağırlıklı deil, meele ağırlıklı yapıcam, taurenin str si daha cok ama spirit gibi daha cok buyu icin gereken statlari daha az, tauren daha cok meele ye yatkin deilmi ?
    yoksa orc mu olmalı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dead viking -- 31 Temmuz 2006; 16:44:31 >
  • pvp yapacaksan kesinlikle orc. %25 stun resist varki felaket bişi. Test serverde şu anda orc hunterler yapmışlar. Bende gnome rogue açtım kaçtane Cheap Shot resistledi saymakla bitmez. Ama tauren shamanlarda resistleyen cheap shot görmedim...
  • resistance passive skill mi ? o zaman orc olmaya değer
  • ben yanlış okumuşum
  • eer pvp yapıcam ve savaşçı shaman olucam diosan kesinlikle ork! ama elemental olucaksan bence tauren...ki bence en çok tauren e yakışıo ben açsam tauren açardım bi de asla troll açmam ne matığı var ki troll un?
  • bende tauren istiyodum ama orc daha iyi dediklerinize göre
  • Tüh lvl 17 tauren shaman vardı şimdi baştan mı yapıcaz bi orc Cidden çook fark edermi pvp server dayım bende ????
  • ya alla alla başladıysan devam et nie baştan açıon ki? ona bakılırsa taurenin de %5 can fazlası var ayrıca war stomp var..yani taureni de eziq sanmayın ve 10 naturel resisti de unutmayın!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sylvanas

ya alla alla başladıysan devam et nie baştan açıon ki? ona bakılırsa taurenin de %5 can fazlası var ayrıca war stomp var..yani taureni de eziq sanmayın ve 10 naturel resisti de unutmayın!

Kusura bakma kardeş İlk defa oynuyoruz ondan böle öğrenmeye çalışıyoruz Yoksa ezik falan değil
  • shaman tauren'de oynanır ..

neden diyceksiniz .. açıkliyim hemen.. .

etrafında isterse 5 kişi olsun warstomp çakar üstüne heal yaparsın ve bu kombinasyon pvp'de o kadar işine yarıyo ki anlatamam

kesinlikle Tauren
  • ErosRamazotti pardon abi benim ara sıra öle bi an çıkışmalarım oluo kusura bakma bu arada femre nin shaman hakkında bilgisi var die biliom ki benim de bildiklerim kadarıyla tauren shaman da çok ii dir ya shaman çok ii class bence ama troll e nie koymuşlar anlayamadım ki troll shamanları hiç sevmem
  • Sorun Değil Kardeş

Long Live The Horde
  • Stunlock roguelere war stomp işlemiyo tabi. Gerçi stunlock yapabilcek rogue sayısı az.
  • abi roguenin shamanı kesmesi zor...bi kere shaman da lightning shield varo çok etkili olur roguelere yanna yaklaştımı dmg yer ve stealthi bozulur sende bi güzel kesersin bi de elementalse zaten elinde shield de olacak +dan armor o da daha az dmg
  • test realm takılıyorum yine bu aralar orda rogları sadece warstomp yardımıyla alabiliyorum ...
    stundan çıktığın an bas warstomp koy hemen earthbind totemi .. önce kendini healle sonra flame shock çakki stealth olmasın
    zaten uzaktan uzaktan yatmış oluyo birkaç saniye sonra
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.