Şimdi Ara

ora-sunny led tv servis menüsü ayarları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
2
Favori
116.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba aynı sorun bendede mevcut her açılışta aging test yapıp öyle açılıyor siz çözebildinizmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba aynı sorun bendede mevcut çözebildinizmi?

• Axen tv için servis menüsünde panel bilgisi kodu ve panel kullanım saati/sayacı hangi menüde dir?
  • Arkadaşlar sunny 82 ekran ekran karardı birden ışık tutunca görüntü görünüyor ne yapabilirim Teşekkürler

•  ora-sunny led tv servis menüsü ayarları

• Benim Elton marka Tv'de her açılışta aging test çıkıyor hepsi yeşil oluyor ama USB takılı olduğu halde kırmızı oluyor bilen varsa yardım edebilir mi?

ora-sunny led tv servis menüsü ayarları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fridaycoffee -- 24 Nisan 2019; 22:26:42 >
  • fridaycoffee kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar
    Ben haline gelmiştir aynı sorun duyuyorum
    Ne yapacağımı bilmiyorum
    Ben fabrika ayarlarını sıfırlamak
    Ama çalışmıyor
    Hiçbir şey değişmedi
    siz Bir şey buldun mu?

ora-sunny led tv servis menüsü ayarları ora-sunny led tv servis menüsü ayarları ora-sunny led tv servis menüsü ayarları ora-sunny led tv servis menüsü ayarları ora-sunny led tv servis menüsü ayarları ora-sunny led tv servis menüsü ayarları ora-sunny led tv servis menüsü ayarları@fridaycoffee
  • Merhaba,

panel type olarak vesa yapınca görüntü düzeliyor. Ama hiç kimse tvyi kapatıp açınca en başa dönmeyi nasış çözeceğimizi yazmamış.

Tvyi her kapatıp açışta sistem menüsüne girip panel type vesa yapmam gerekiyor. Bunu kalıcı olarak nasıl çözerim?

• Mushtaq Al-obaidi kullanıcısına yanıt

aynı problem bendede mevcut. sorunu çözebildinizmi ?

• Benim sunny tv de Ekran ters döndü renkler karışık servis menüsünden düzelttim ama tv yi kapatıp açınca renkler karışık çıkıyor yine ama ekran düzeldi ters dönmüyor , ekran kararan arkadaşlar led bar bozuluyor bu yüzden ekran siyah oluyor yapabilen varsa Merter elektronik te var yardımcı oluyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yawuz58 -- 13 Temmuz 2023; 21:16:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.