Şimdi Ara

optimus 3d ye gta3 oyununu yükleyen varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Allah aşkına biri yardım etsin.... gta birtürlü yükleyemedim

• 3d nin 2.3 olup olmadığını bilmiyorum ama oyun 2.3 ve üzeri olması lazım onu biliyorum..
  • şu an için bu telefonu desteklemiyor. bende yükledim. oyunun intro girdikten sonra, ya oyundan atıyor(çıkıyor). yada siyah bir ekran geliyor ve hangi tuşa basarsan bas çıkmıyor (ancak yeniden başlatarak -güç tuşuna çok uzun süre basılı tutup yada bataryayı çıkartıp takarak- kurtulabiliyorsun.) internetten de araştırdım. dünyadaki tüm optimus 3d kullanıcıları için geçerli bir sorun bu. şu an için yapacak bir şey yok. eğer oyunu telefondaki 3d oyun dönüştürücüyle açarsan da bu defa oyun açılıyor. ama oyunun ilk aşamasında arabaya binip biraz gittikten sonra kilitleniyor. yapacak birşey yok. belki yakın zamanda oyunu güncellerlerse uyumlu hale gelebilir.

edit: eğer telefonun rootluysa chainfire ile tegra için olan cache (sd cache) dosyalarınıda bulup yüklersen sanırım açılıyormuş ama onda da birkaç bölüm geçtikten sonra yine donuyormuş galiba oyun. yani açıkçası şu an bu oyunu bu telefonda rahat rahat oynama şansın yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-mcani -- 18 Aralık 2011; 12:59:17 >

• Teşkürler açıklama için.... tel rootlu ama denemiyeceğim artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.