Şimdi Ara

OPS 3T tavsiye edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar tanidik biri araciligiyla almanyadan getirtmek istiyorum.
    Burda sorun yaşayan varmi veya servis işi nasil olucak diyelim ekran kirildi ne yapacagiz vs.
    Samsung s7 ile bu cihaz arasinda kaldim siz ne düşünüyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tavsiye ederim. Samsung'tan daha hızlı bir cihaz. Bir sürü bloatware de yok, tertemiz bir işletim sistemi var. Kullanım açısından çok memnun kaldım. Pili de gayet iyi.

S7 Edge önceki telefonum. Kırılmasaydı bu telefona geçmezdim, ondan da bir bu kadar memnundum. En önemli artısı kamerası çok daha başarılı. Diğer yönlerden çok bir farkları yok, karşılaştırma videolarını izleyebilirsin.

Önemli olan ne kadar para vereceğin. Hb'de 2700'e S7 Edge var Samsung garantili. Eğer 3T'ye 2000 üstü bir para bence aptallık olur. Ama 1700-1800 vereceksen bütçeni düşünerek karar ver derim. Servis ben duymadım ama yavaştan gelişme gözlemliyorum.

Ha bir de ekran kırıldı ne yapacaz demişsin. Benim S7 Edge'in ekran kırıldı, orijinaline 1300 TL istediler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AR147 -- 8 Mart 2017; 9:59:5 >
  • AR147 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorum için .

Ben s7 edge almaya karar verdim bi tanidik kaçak getiriomuş 2300 civarina alabilirim note 5 de iyi diolar ama s7 edge daha güncel olduğu için bunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: seversin62

Teşekkürler yorum için .

Ben s7 edge almaya karar verdim bi tanidik kaçak getiriomuş 2300 civarina alabilirim note 5 de iyi diolar ama s7 edge daha güncel olduğu için bunu düşünüyorum.

Hocam sen bilirsin ama 2300e kaçak alana kadar 2700e garantili al derim. Satmak istediğinde daha rahat satarsın.
  • AR147 A kullanıcısına yanıt
    Haklisin orasida var bakalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: seversin62

Teşekkürler yorum için .

hocam garantisi yok heralde, servis nasıl yani ekranı kırılsa yaptırabileceğimiz bir yer var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.