Şimdi Ara

OPPO RENO 5 LİTE MI? YOKSA SAMSUNG M31S Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oppo reno 5 LİTE ve samsung m31s arasında kararsız kaldım,oyun oynamam,sosyal medya ve gündelik kullanımlar için alacağım,sizin tavsiyeniz nedir,

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bence ikisinide alma fiyatlandırmaları gerçekten çok komik duruyor.Donanıma bak fiyata gel.Poco x3 pro varken bu çöplere para verilmez

• Evet güzel cihaz ama amoled ekran olması şart

• İlla amoled olsun diyosan redmi note 10 var ona bakabilirsin her ne kadar redmi önermesemde en azından snapdaragon kullanıyor kıytırık mtk veye exynos değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ Ten -- 9 Haziran 2021; 21:20:54 >
  • Sakın yanlışa düşme. İkisi de alınmaz bu fiyatlara. Bu civarda Poco X3 Pro güzel bir seçenek. Amoled ekranlı olmasını istiyorsan da Redmi Note 10 (6/128) öneririm. Onun dışında bu ikisi de bu paraları hak etmez.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Daha önce iki adet redmi cihaz kullandım,ikisinde de yakınlık sensörü sıkıntısı yaşadım,redmi note 10 pro almayı düşündüm onda da yakınlık sensörü sıkıntısı var diyolar

• Daha önce iki adet redmi cihaz kullandım,ikisinde de yakınlık sensörü sıkıntısı yaşadım,redmi note 10 pro almayı düşündüm onda da yakınlık sensörü sıkıntısı var diyolar

• Bu markda bu gibi durumlar olası,sonuçta iyi bir marka değil zaten cihazlarının hepsi odm.Bunun dışında mi9t var,ona bakabilirsin o daha kalitelidir.

• ajf39 A kullanıcısına yanıt

Evet bu sorun malesef xiaomi cihazlarında olan genel bir problem. Poco serilerinde de varmış sanırım. Xiaomi yazılım anlamında sürekli eksik bir firma. Ama çokta abartmamak lazım diye düşünüyorum. Sonuçta uygun fiyatlara alınabilecek en mantıklı cihazlar arasında en başta xiaomi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • realme 7 pro
    oppo reno 4
    samsung a52
    bunlar varken o cihazlara bakma özellikle a52 ois+stereo hoparlör
    realme 7pro ois harici optimum güzel özellikler ile geliyor bu cihazlara bakın
    oppo reno 4 memnun olan çok optimizasyonu daha iyi deniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 10 Haziran 2021; 3:29:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.