Şimdi Ara

Oppo reno 4 lite alanlar kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
811
Cevap
11
Favori
56.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vallahi bişey anlamadım
  • sametkarakoc S kullanıcısına yanıt
    sabah kalktiginiz saate alarm kurduğunuzda şarjı ona göre ayarlıyor
  • m_kucukaksoy kullanıcısına yanıt
    Normal şarj ederken gümdüz vs diyorum hızlı şarj olup olmadığını nasıl anlıyoruz
  • sametkarakoc S kullanıcısına yanıt
    hızlı şarj ediyor
  • Telefon güzel ama sanki sar değeri yüksek gibi. ben o izlenimi edindim. video ses sıkıntısı var. video kaydederken ses almıyor. ekran efsane. kameralar başarılı. video konusu çok can sıkıcı,

• quote:

Orijinalden alıntı: uur_ast

Telefon güzel ama sanki sar değeri yüksek gibi. ben o izlenimi edindim. video ses sıkıntısı var. video kaydederken ses almıyor. ekran efsane. kameralar başarılı. video konusu çok can sıkıcı,

Konuya yazdım ama nedense hiç bir arkadaş cevap verme tenezzülünde bulunmamış.

Size de sormak isterim; acaba başka bir kamera uygulaması ile kayıt yaptığınızda da videodaki ses kısıklığı sorunu yaşanıyor mu? Merak ettiğim bir konu. Bu duruma göre belki bende Reno 4 Lite alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiye edebileceğin kamera uygulaması var mıdır? yükleyip deneyeyim.

• quote:

tavsiye edebileceğin kamera uygulaması var mıdır? yükleyip deneyeyim.

• Arkadaşlar merhaba ,reno4 lite video ses sorununda çözüm sürecine girildiği bilgisi var. Bu sorunu yaşayıp hatta yazılımı inceleyip sorunun nereden kaynaklandığı firmaya bildiren kişinin verdiği bilgi şu şekilde.
    Oppo normal şartlarda android 11 güncellemesini 2021 3. Çeyreğinde vereceği reno4 lite modeli ses sorununun yazılımsal kaynaklı olduğu için aralık ayı içerisinde dağıtılmaya başlanacağı ve yazılım ile hatanın düzeltileceği yönünde bilgi almış.
    Bu kişi yazılımdan anlayan biri olarak kendi cihazında hata veren kısımları düzelttiğini ve sorunun düzeldiğini belirtmiş.
    Bu bilgi facebook ta bulunan Oppo Türkiye kullanıcıları sayfasında paylaşıldı.
    İnşallah denildiği gibi sorun yazılımsaldır.

• xTheXx X kullanıcısına yanıt

programı indirdim.ilk izlenim olarak ilk başta pek fark yoktu ama programı kullanıp biliyorsanız ayarlardan video ayarlarını kurcalarken --sesin kaynağı ayar yerinden orjinal ayarını değiştirip diğer ayarları denedim harici mikrofon ayarını seçtim. orjinal video kayıdına göre bu programın kaydı bir tık daha iyi oldu. denildiği gibi yazılımsal bir sıkıntı gibi. biraz daha inceleyeyim. farklılık görürsem yazarım.

• quote:

programı indirdim.ilk izlenim olarak ilk başta pek fark yoktu ama programı kullanıp biliyorsanız ayarlardan video ayarlarını kurcalarken --sesin kaynağı ayar yerinden orjinal ayarını değiştirip diğer ayarları denedim harici mikrofon ayarını seçtim. orjinal video kayıdına göre bu programın kaydı bir tık daha iyi oldu. denildiği gibi yazılımsal bir sıkıntı gibi. biraz daha inceleyeyim. farklılık görürsem yazarım.

Tamamdır. Çok teşekkür ederim ilginiz için.

• Arkadaşlar Reno 4 Lite'de bana arama geldiğinde dosyadan ayarladığım zil sesi çalmıyor. Kafasına göre bir zil çalıyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Çözümü nedir?
  • rone1907 kullanıcısına yanıt

Bir haftadır kullanıyorum. Bahsettiğiniz sorunu yaşamadım.

• Dün kız arkadaşıma aldık. Bende de Mi 9 T var . Reno 4 Lite mediatek işlemci diye eleştirenler var ama gayet akıcı özellikle günlük kullanımda herhangi bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Arka Kamerası Mi 9 T den daha iyi fotoğraflarda ama video performansı çok vasat. özellikle düşük ışıkta çamur gibi video çekiyor Mi 9 T daha başarılı videolarda. Ön kamera yine fotoğraf olarak beklentileri karşılıyor fakat video da yine vasat. Ekran olarak amoled panel gayet başarılı. Parlaklığı yeterli . Bataryası günü çok rahat kurtarır zaten amoled panelle birlikte pil konusunda sorun çıkarmayacağını düşünüyorum. Mikrofon ve hoparlor kalitesi orta. Şahsen mi9t çok daha iyi , net ve güçlü ses veriyor . mikrofon olarakda daha keskin ve net ama reno 4 lite da kötü değil. kullanicisini üzmez. Arayüz olarak hem Miui hem ColorOS eğlenceli ve akıcı arayüzler. Miui biraz daha kişiselleştirme sunuyor. ColorOS daha sade. ikiside keyifli ama tercihim Miui.Ekrandan parmak izi okuma hızı mi9t den çok daha hızlı . Beni çok şaşırttı zaman zaman daha dokunur dokunmaz açılıyor. Genel olarak 3000 lira bandında başarılı bir cihaz . ufak tefek yazılımsal sorunlar var ama muhtemelen bir sonraki güncellemede çözülür.

• Video ses kısıklığı sorunu halâ devam ediyor mu arkadaşlar?

• Oppo Türkiye çağrı merkezine video konusunda şikayet oluşturmuştum. Konu üzerine çalıştıklarını güncelleme gelince tekrar arayacaklarını söylediler.

• Merhaba;

Cihazdaki video ses sorunu için Oppo 30 Kasım ve 07 Aralık tarih aralığında 2 güncelleme yayınlayacak. Bu güncelleme ile sorunun düzeleceğini belirtiyorlar.

Hadi hayırlısı. @xTheXx @uur_ast

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NRCLK -- 30 Kasım 2020; 15:24:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NRCLK

Merhaba;

Cihazdaki video ses sorunu için Oppo 30 Kasım ve 07 Aralık tarih aralığında 2 güncelleme yayınlayacak. Bu güncelleme ile sorunun düzeleceğini belirtiyorlar.

Hadi hayırlısı. @xTheXx @uur_ast

Teşekkür ederim cevap için. Öyleyse bekleyelim bakalım neler olcak. Umarım düzelir bu sorun.

• güncelleme henüz gelmedi bana.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.