Şimdi Ara

Oppo Reno 4 [Ana Konu] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.704
Cevap
31
Favori
103.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kamerada fotoğraf çekiminde bir değişim gozlediniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reno 4 pro ve reno 5 lite arasında kaldım. Aradaki 1250 tl ye degermi reno 4 pro ne dersiniz arkadaslar cok bilgim yok teknik olarak

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    İki cihazıda mağazada inceledim reno 4 pro başka duruyor ekran olsun akıcılık olsun şahsen bugün sipariş geçtim umarım sorun yaşamadan kullanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • nopanick kullanıcısına yanıt

Ben hicbiyerde bulamadim magaza olarak reno 4 pro siz nerede incelediniz ? Reno 5 baktinizmı 4 pro ile fark varmidir

Pro modeli Premium duruyor ve bana göre kamera ve sesi daha iyi.

Teknik olarakta, pro 90hz,, normali 60,,, pro 65wat hızlı şart, normali 30 wat

Ben en çok hızlı şarj için aldım, yarım saate doluyor 2 güne yakın kullanıyorum. Bitiyor yarım saat sonra tekrar %100 şarj olarak yoluma devam ediyorum.

Reno 4 pro fiyatına değecek bir telefon değil. Biraz daha ekleyip snapdragonlu s20 fe alabilirsin.

Konya Mediamarkt inceledim 1 tane teşhir kalmıştı.

• Lexco kullanıcısına yanıt

Açıkçası s20 fe yide inceledim ama kağıt üstünde her ne kadar güzel dursada eldeki hissi gerçekten kötü çerçeve olarak çok kalın ekran düz ve arada 1000 tl den fazla var açıkçası içime sinmedi reno 4 pro nun yanında sd 845 li bi cihazım daha var açıkçası performanstan ziyade şarj ve premium duruşu bile yeter ben 4200 tl ye malettim bu fiyata bu cihazı bu dolar kurunda almak açıkçası çok mantıklı geldi.

• nopanick kullanıcısına yanıt

Gerçi fiyatı düşmüş bu telefonun, oyun oynamayanlar için bunu almak mantıklı bir tercih.

• Sizce Oppo reno 4 android 12 alır mı arkadaşlar

• Mertccc M kullanıcısına yanıt
    mediatrend
    Android 12 güncellemesi alacak OPPO telefonlar - MediaTrend
    https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/android-12-guncellemesi-alacak-oppo-telefonlar/

Android 12 güncellemesi alacak OPPO modelleri

Bir süredir BBK Group çatısı altında çıkardığı ürünleriyle hayatımızda olan OPPO, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri. Bu nedenle şirketin pazarda bulunan telefon sayısı oldukça fazla. Durum böyleyken şirketin işi bir tık daha zorlaşıyor. Ancak Çinli teknoloji devi, rakiplerinin gerisinde kalmıyor. Hazırladığımız listeye göre Android 12 tabanlı ColorOS 12 güncellemesi alacak telefonlar:

• Oppo Find X3 Pro
    • Oppo Find X3
    • Oppo Find X3 Neo
    • Oppo Find X3 Lite
    • Oppo Find X2
    • Oppo Find X2 Neo
    • Oppo Find X2 Lite
    • Oppo Find X2 Pro
    • Oppo F19 Pro+ 5G
    • Oppo F19 Pro
    • Oppo F19
    • Oppo Reno5 5G
    • Oppo Reno5 4G
    • Oppo Reno5 Pro+ 5G
    • Oppo Reno5 Pro
    • Oppo Reno5 Lite
    • Oppo Reno5 F
    • Oppo Reno3 Pro
    • Oppo Reno3
    • Oppo Reno3 Pro 5G
    • Oppo Reno3 5G
    • Oppo Reno3 Youth
    • Oppo Reno4 5G
    • Oppo Reno4 Lite
    • Oppo Reno4 Pro
    • Oppo Reno4 F
    • Oppo Reno4 Z 5G
    • Oppo A9 (2020)
    • Oppo A92s
    • Oppo A94
    • Oppo A72
    • Oppo A15
    • Oppo A15s
    • Oppo A53
    • Oppo A93
    • Oppo A72 5G
    • Oppo F17 Pro
    • Oppo F17
    • Oppo A55 5G
    • Oppo K7 5G
    • Oppo K7x
    • Oppo Reno R

• Oppo reno 4 pro mu samsung a52 mi dostlar

• Reno 4 pro. NET.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • -KuTLuBeY- kullanıcısına yanıt

Neden hocam

• Arkadaşlar oppo a52 telefonumla konuşurken gelen aramayı ekranda göstermiyor.
    Arayanı bekletme özelliği açık
    *43# de aktif.
    Yinede meşgulken gelen aramayı göstermiyor. Sizce neden olabilir?

• Reno 4 pro aldık ama cam ekran koruyucu bulmak imkansız. Netten aldıklarımız olmadı. İnce sacma sapan ekran koruyucular var. Bu telefonu kullananlar nereden aldı ekran koruyucuyu ?

• Başlıkta yazdığım bir çok olumlu görüşlerim olmuştu. Yalnız güncellemeden sonra mi oldu genel bir sorunmuydu bilemem ama gün ışığı kamera performansı facia, sanki buğulanmis bir mercekten pozlara yapıyor telefon. Ayrıca evinizde küçük bir hareketli çocuğunuz var, malum güzel bir pozunu yakalamak istiyorsunuz di mi, hayal olarak kalabilir bu isteğiniz. Kamera hareketli görüntülü yakalama özürlüsü. Bildiğiniz kamera doğru kareyi yakalayıp işleyemiyor. Tekrar tekrar söylüyorum kalıcı olarak hdr opsiyonunu kapatamiyorsun, kafasına göre pozları canlı renk yapıyor, siyahı ayarlıyor, kırmızıyı arttırıyor işliyor da işliyor. Yahu hdr çekimden nefret ettirdi, her açtığımda hdr kapalı yapıyorum bıktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMueL 19.o7* -- 7 Kasım 2021; 23:42:32 >
  • Semih Baki S kullanıcısına yanıt
    Allah aşkına bi çözüm bulursanız banada söyleyin.. ayni sorunu ben galaxy s20 ve s20fe'dede yasiyorum.. yapmadigim sey kalmadi yok olmuyor..

Cam bulamazsınız. Bulsanız da maalesef çok dandik.. akilliphone sitesinde gör marka jelatin koruyucu var. Uygulamasını iyi yapabilirseniz, sorunsuz uzun süre kullanabilirsiniz. Kutu içeriğinden 2 adet çıkıyor zaten.

mobil.akilliphone.com
    GOR Oppo Reno 4 Pro 3D Kavisli Full Ekran Koruyucu 2 Adet Set
    https://mobil.akilliphone.com/incele/gor-oppo-reno-4-pro-3d-kavisli-full-ekran-koruyucu-2-adet-set-104140

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Arkadaslar sarja takınca eskiden vooc yazardı şimdi yazmıyir, şarj kablomda acaba sıkıntı mı var?

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.