Şimdi Ara

OPPO RENO 2Z ALINIRMI / 2900TL TR GARANTİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kardeşime güzel bi tel alıcam. 2000- 3000 bandında a71, oppo reno 2z ,mi9t ve mi9t pro var aklımda. Kendim mi note 10 kullanıyorum. Memnunum ama farklı bi model alayım ona diyorum.. Oppo reno 2z premium bi cihaza benziyo. Ne dersiniz a71 de 3000 3100 bandında.. Kararsız kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 e sıfır a71 alındı konu kilit

• solokingx S kullanıcısına yanıt
    Neden A71 tercih ettiniz ben de aynı seçenekler arasında eşime telefon bakıyorum. A71'den memnun kaldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Neden A71 tercih ettiniz ben de aynı seçenekler arasında eşime telefon bakıyorum. A71'den memnun kaldınız mı?
    Valla abi şöle deyim netten oppo sipariş edecektim.. Bankadan karta para atmam gerekiyordu üşendim a71 satan eleman da kapıya kadar getirince a71 aldım.. Kendim mi note 10 kullanıyorum. A71 güzel fakat insta tiktok vs gibi uygulamalarda kamera açınca çok yakın çekiyor. Eşiniz bunları kullanacaksa sıkıntı yaşar kardeşimin hiç hoşuna gitmedi çünkü o olay.onun haricinde tel seri ekranı çok canlı kamerası mi 10 kadar olmasada iş görür.. . Bana kalırsa 3000 bandında şu an alınacak tek telefon mi note 10..tabi yurtdışı... Her yönden amiral bi cihaz.. Yurt içi olanlar 5 civarı.. Kusursuz mükemmel bi telefon . Biraz ağır yalnız bayan için kullanımı nasıl olur bilmem..a71 hafiflik anlamında bayana daha uygun ama kamera modu sosyal uygulamalar da sorun yaratbilir kullanacaksa. Reno z2 genelde iyi yorumları ama iyi araştırmak lazım.. 3000 bunlara verileceğine note 10 al kafan rahat eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 8 Nisan 2020; 17:50:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.