Şimdi Ara

Oppo Find 7 Everensel boyuta geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefon son değil ama şuanda piyasadaki bütün telefonları uzak ara demek çok ayıp olur piyasadaki bütün telefonları siler hem fiyat hemde donanım olarak abi telefon 4000 mah 50 MP ve daha bir çok özellik bunlar yeterli olur fiyat mı telefon çinin gururu bence Dünya'nın telefon lideri olur. 19 martı bekleyin

5.5-inç boyutunda 2K (2560x1440p) çözünürlüklü ekran, 3GB RAM, 4.000mAh kapasiteli pil, 5MP ön kamera, Android 4.4 KitKat ve Snapdragon 801 işlemci...

https://www.teknolojioku.com/mobil/iste-oppo-find-7nin-50mp-kamerasindan-muhtesem-fotograflar-5a28f68518e540630d1d57e6

• Bu telefonun haberi Donanımhaber'de neden çıkmadı anlamadım. Telefonun çektiği fotoğraflara baktım, gerçekten harika. Adamlar her şeyin fazlasını koyarken pili de unutmamışlar. İnşaAllah ülkemize de gelir.
  • Takip.
  • nekü bu :)
  • Optic zoom yok galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.5 inç ney lan. Millet çantayla geziyor anlaşılan özellikler güzelde bakalım sensör boyutu kaç Hayır gelse bile kim harbi çin malı telefon alacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enola kullanıcısına yanıt
    bmw nin de çinde fabrikası var o zaman bmw de almayalım nasıl abd almanya japonya rusya kürüsel bir güç ve ülkeyse çininde bunlardan farkı yok artık anlayın şunu
  • strange01 kullanıcısına yanıt
    çin malı ayrı şey. çin de üretilmesi ayrı şey. sizde bunu anlayın. telefon iyi bile olsa burada satılmaz. önceki modellerine baktım satan yok sanırım. ancak çinden falan alan yanında getirenlerin satışları olur gibi.
  • yerimi burdan ayırayım. nokia 'yı saf dışı bırakır bu telefon eğer doğruysa. kameradan dolayı nokia dememizde son bulur.
  • Donanımsal özellikleri fazla iyi.Tek eksiği fazla çözünürlüklü ekranı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.