Şimdi Ara

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
34
Favori
145.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası hi-end bir sinema sesi arıyorum, filmdeki sahneyi odada hissettiren açık bir ses olacak detaylı ses olursa iyi olur, örneğin , stereo müzik konfigürasyonlarda sarkici ve müziklerin olusturdugu sahne gibi .

Çok iyi bir dinleme odam olursa fikirlerim degisebilir sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendis1969

Açıkçası hi-end bir sinema sesi arıyorum, filmdeki sahneyi odada hissettiren açık bir ses olacak detaylı ses olursa iyi olur, örneğin , stereo müzik konfigürasyonlarda sarkici ve müziklerin olusturdugu sahne gibi .

Çok iyi bir dinleme odam olursa fikirlerim degisebilir sanirim.
    Ustat sizin aradığınız ses icin Forumdan insanlar 25 30 bin usd sadece amfiye veriyor bi okadar da hoparlöre vericek öyle bi oppo la Zidoo la olcak is degil ki istediğiniz mevzu

• O zaman giris seviyesi amfi hoparlor yeterli olur.

• Daglar kadar ses farki olmasi icin cok paralar harcamak gerekmez sanırım, Amacım fiyat performans ürünlerini bulabilmek, Eraycelik daha önce oppo ile himedia arasindaki farklari konusmustuk.Bir tik daha iyi ses almak icin fiyatlarda ucurum olmasi gerekir mi ? Hayallerimi ykmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis1969 -- 30 Ağustos 2018; 12:45:25 >
  • quote:

Daglar kadar ses farki olmasi icin cok paralar harcamak gerekmez sanırım, Amacım fiyat performans ürünlerini bulabilmek, Eraycelik daha önce oppo ile himedia arasindaki farklari konusmustuk.Bir tik daha iyi ses almak icin fiyatlarda ucurum olmasi gerekir mi ? Hayallerimi ykmayın :)
    Ustat bu hoby cok pis ver ver ver sonu yok mümkünse. Es dost kimde varsa cihaz bir gün luk alıp deneyin nokta atış yapın

Yurt disinda birime göre en az 10 kat fazla çalışmak lazım bu kurla ki ayni cihazi alalım

• muhendis1969 M kullanıcısına yanıt
    O sihirli cümle sektörün vizyonu misyonu aradaki bir tıka kim kaç tl verecek üzerine kurulu sistem yapacak bir şey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç bi durum da var çözülememiş ses avr tarafından çözülmek üzere media playerden avr gönderilir ama Zidoo ve Himedia ikisi bile cok farklı çalıyor dosyayı çözen avr iken bu fark nasıl oluşuyor anlayamıyorum

• Eray hocam, Oppo orjinal diskteki veriyi ham olarak alıp avrnin islemcisine kaliteli gönderir mi ?benim de merak ettigim konu bu. Ben sony dvd player ile orjinal cdlerde himedia oynatıcının flac parçaları çalmasından daha net ses alıyorum ( benim kulağıma göre )

Eş dost yokki , kim verir kim hayır işler, sinema sever çevremde kimse yokki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis1969 -- 30 Ağustos 2018; 15:0:13 >
  • quote:

Eray hocam, Oppo orjinal diskteki veriyi ham olarak alıp avrnin islemcisine kaliteli gönderir mi ?benim de merak ettigim konu bu. Ben sony dvd player ile orjinal cdlerde himedia oynatıcının flac parçaları çalmasından daha net ses alıyorum ( benim kulağıma göre )

Eş dost yokki , kim verir kim hayır işler, sinema sever çevremde kimse yokki ?
    Oppo 105 205 95 bunlar stereo icin dac bulunduran modeller bunlarla müzik hoş olur

Görüntüsü de orjinal disklere gayet güzel

Yaw iste hepsi baska baska eskisi artısı olan cihazlar

• 75q7f aldım muhakkak oppo 203le bir birliktelik kurmam lazım ama bu kurlarla hayal gibi bir şey oldu artık

bir de one x dur bi swap yapayım ya batar ya çıkarım

• İso ve mkv işlem geçirmiş dosyalar olduğunu varsayarsak orjinal diskler daha iyi sonuç verirse disk oynaticiya geçiş yapacağım. Oppo olabilir, İyi dinletiler.

• quote:

İso ve mkv işlem geçirmiş dosyalar olduğunu varsayarsak orjinal diskler daha iyi sonuç verirse disk oynaticiya geçiş yapacağım. Oppo olabilir, İyi dinletiler.
    Ben bi kayıp görmedim iso da ve remux da ama gordum diyen ler var ama ne bluray vsr piyasada ne pratik kullanım var bos verin oppoyu mevcut bluray arşiviniz Yok ise

Bluray arşivi olan birisi olarak eğer sıfırdan başlayacaksanız hiç uğraşmayın üstad. Şu an bluray alabileceğiniz bir kaç yer var maalesef onlar da satış olmadığı için kafalarına göre takılıyorlar. D&R en büyük satıcı olmasına rağmen filmler gelmiyor. Gelse de kapakları dandik Sony’de çalışan bir arkadaşım disklerin orijinal ve hatta Avrupa’ya göre daha başarılı olduğumuzu iddia etse de benim Amazon’dan aldıklarım -en azından kutu ve kapak olarak- daha iyiydi.
    Bu arada artık Amazon’da da Türkçe altyazı bulunmuyor kolay kolay.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    Gerek yokki 4k menülü oynatıyor

Hallederiz kardeş istanbuldaysan. Pm

• quote:

Orijinalden alıntı: kardanad

Gerek yokki 4k menülü oynatıyor
    harici altyazı da gösteriyor mu eğer öyleyse cfw ne yapıyor ki?

• kardanad kullanıcısına yanıt
    Allah Allah hakkaten yurtdışında millet niye 200 dolar verip alıyor bu jailbreak yazılımı o zaman ?
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    vereyim abim sana 203 ü...
  • 1000 tl vereyim üretimi bitmiş çöp alet ne de olsa

• 1euro=1tl mi!
    ne rüyadamıyım yoksa ben 2-3 aydır..?
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.