Şimdi Ara

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.803
Cevap
34
Favori
146.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben buradaki Universal DISC Playback ifadesine dikkat çekmek istemiştim. Amerikada da avrupada da satılanda bu ifade var. Ama Region konusunda net bir bilgi paylaşılmamış. Yine A/B/C bölge kodlu olabilirler.Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aticus3 -- 16 Aralık 2016; 9:58:25 >

• astramastra kullanıcısına yanıt
    En iyisi cfw yi beklemek olur bana göre.hele biraz kullanılsın görelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Regio çok önemli değil benim için açıkçası. Türkiye de satılan bluraylerin büyük kısmı region free olarak çıkıyor. Avrupa amazondan alınan blurayler region B oluyor bir de eski baskı film blurayleri region B genelde. Çok nadir region B denk geliyor artık Türkiyede. CWF benim için :isoları menülü açmama verdiği destek açısından güzeldi sadece.
    İnceleme ve kullanıcı yorumları çıksın 2017 yatırım plnalarımıza dahil edeceğim cihazların başında geliyor 203
  • Oppo 205 de ESS Sabre Reference PRO (ES9038PRO) DAC chip kullanacağını söylemiş. (203 de AKM kullandı)
  • Harici DAC olayına bulaştırmayacak gibi o zaman buna sevindim.

Yalnız cihaz hoş olmuş

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delerıum -- 21 Aralık 2016; 3:38:5 >
  • OPPO 203 de darbee edition var mı?
  • Hayır yok
  • Abi, senin cihaz firina girmis :)

• arkadaslar uzun zamandır kafamı kurcalayan bir soru var su HTPC ve OPPO meselesi şimdi madvr nin tüm ayarlarını en son seviyede kullanmak için bir htpc kursam ve bu pc 10 bin civarında tutsa birde yanına oppo 103 diyelim oynatıcıyı alsak denememiz 1080p üzerine olacak bluray disc filmi önce htpc de madvr ile izlesek ardından oppo 103 ile izlesek görüntüde ne gibi bir fark olacak zaten film bluray disc mkvlerden görüntü yükseltmeden bahsetmiyorum amaç sadece orj bluray disc izlemek yani bu madvr oppo 103 yada 105 ten daha iyimi görüntü verecek 1080p bluray discte oppo 103 yada 105ten sonra madvrde ağzımız açıkmı kalacak
  • Ağzınız açık kalmaz oppo 105d 103d güzel cihaz lar

Ama madrv bir tık önde onlardan

Htpc zorlukları var pc olayını sevmeyen girmez bu ise pm atın numaranızı whatsup dan atayım resimleri farki görün
  • Değmez kardeşim değmez ,10bin tl ona harcayacağına tv ya da projektörünüzü upgrade edin çok çok daha mantıklı, ha ben full ayarlarda 4k oyun oynayacağım derseniz o zaman o pc yi toplayın ama amaç sadece media player ise değmez bence, yani doğrudur fark vardır da 10 bin tl nin karşılığını alacağınızı zannetmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cemo joven sanki oppo ucuz iyimisiniz siz dostlarım

7000 lira oppo tr de

Birde bu is icin 6000 liralık pc fazlası ile yeter

Mevzu sadece disk koyup film izlemek se kesinlikle oppo 203
    103d bu saatten sonra girilmez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 23 Aralık 2016; 20:51:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

filimlerde görüntü kalitesinin daha iyi hissedilmesi için projeksiyona daha fazla yatırım yapmak daha akılcı olur ben onu anlatmak istemiştim

sanırım eksik ifade ettim

Bu ise ne yatırsak sonuç alırız

• uzunca zaman aklımda olan soruya eray arkadaşımız sayesinde yanıt buldum whatsapptan resimleri gönderdi gerçektende oppo 105 ten bir tık önde madvr fark çok net ortada sağolsun kendisi ilgilendi sistemimin kaldırabileceği kadar ayarları yaptı buradan kendisine tekrar teşekkür ediyorum tabiki çok daha iyi görüntü için sistemin çok iyi olması şart özellikle ekran kartı tarafı oyun için 1070 ekran kartı düşünüyordum filmler içinde faydalanmak çok iyi olacak oppo 105 te güzel cihaz ama gerek olmadığını gördüm bana göre
  • Kıymetini bilen bilir.Stereoda 32 bit sabre dacı ile Dünya'nın kabül gördüğü Oppo 105d eu çok temiz. Full içerik ve tr distribitör garantili.
    Oppo bdp105D eu temiz garantili.
    İlan No: 377209113
    http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-goruntu-sistemleri-oppo-bdp105d-eu-temiz-garantili-377209113/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babiş62 -- 27 Aralık 2016; 11:40:10 >
  • İbrahim abi hayırdır?
    Himedia q10 Pro mu geliyor yoksa
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    Yok Atila'cığım biraz sağlık sorunlarım var onun için elden çıkartmam gerekenler var yoksa gerçekten satılacak cihaz değil..Bundan sonra himedia da olur,105 de olur 205 de olur aman sağlık olsunda gerisi tırt.Nasip inşaallah.

• Oppo 93 satıyorum, kutulu, eksiksiz, tertemiz
    1000 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JVC DLA Z1 (Bilmeyenler için JVC nin laser native 4K projeksiyonu yaklaşık £30k fiyatı var) ve Oppo UDP 203
    birlikteliğinden bir video, siyah seviyesi bence etkileyici.(Her ne kadar çekim yapan kameranın performansı ile
    sınırlı olsa da bant genişliği uygun olanların 1080p de izlemesini tavsiye ederim.)

Tabii cihazlar video da gözükmüyor,yayınlayanın yalancısıyım :)

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.