Şimdi Ara

Oppo A9 2020 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
5
Favori
8.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevap için çok teşekkürler. İyi günlerde kullanın. Cep telefonunda sorunsuz kullanım en önemlisi sanırım. Ben de S4'ten sonra Samsung olayını kapattım, sonrasında Asus, Lenovo, Meizu, Letv, Nomu, Xiaomi gibi pek çok marka kullandım ama Samsung'a dönmeyi hiç düşünmedim.
    Oppo ve Realme ise yeni yeni ilgimi çekmeye başladı açıkçası.

Cihazla ilgili birkaç sorum olacaktı; Sizdeki A9 4 GB/128 GB mıydı? Bir de şarj soketi Type C türünde mi, yoksa micro USB miydi ? Kamerasından memnun musunuz? Cihaz 5000 pille ağır ve kalın gibi duruyor mu? Son olarak, Snap 665'in hızı nasıl ve düşük ekran çözünürlüğü ve pikselleşme 6,5 inç ekranda farkediliyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ksph K kullanıcısına yanıt
    ben teşekkür ederim.sizede nsip olur inşallah.
    ben iphone kullanıcısıyım ama iş gereği android telefon kullanmak durumundayım ki anlayın beni.
    şu ana kadar bana iphone aratmayan telefon bu oldu diyebilirim.gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.bu telefonu bir umut belki yazılım ios olur bende zarar etmeyim amacıyla aldım.çünki note 9 ve a50 benim için hezimetti.kurtulduğuma seviniyorum.
    telefon 4 -128 soket type C kamera ayar yapmayı bilirsen gerçekten çok iyi.bas çek yaparsanda tatmin edecektir.kamera çekimide gayet başarılı.ois yok ama eis iyi iş görüyor.ekranın sayısal değerine bakmayın gayet başarılı en azından ghost screen derdiniz yok.en çok bu ekran için aldım.diğer mıdelleri amoled olduğu için bu telefon cazip geldi.işlemcinin eksikliğini hiç hissetmedim.pikselleşme fark edemeyeceksiniz.
  • Arkadaşlar elimde a5 2020 var sıfır kutusunda hiç açmadım bir hafta oluyor alalı düşünen olursa bana ulaşabilir iyi fiyata veririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • excalibur666 E kullanıcısına yanıt
    Bu sizin yaptığınızı Çorum'lu yapmaz :))
    Yeni Xiaomi Note 7 aldım efsane Cuma'da, henüz kurulumu bile yapmadım, şimdi aklımı karıştırdinız. Ben bir sonraki cihaz için Realme markasının gelmesini bekleyeceğim.

Saat kulesi gece fotosu güzel çıkmış, farkettim kamera farkını. Cihazın özellikleri güzel.
    Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksph

Bu sizin yaptığınızı Çorum'lu yapmaz :))
    Yeni Xiaomi Note 7 aldım efsane Cuma'da, henüz kurulumu bile yapmadım, şimdi aklımı karıştırdinız. Ben bir sonraki cihaz için Realme markasının gelmesini bekleyeceğim.

Saat kulesi gece fotosu güzel çıkmış, farkettim kamera farkını. Cihazın özellikleri güzel.
    Güle güle kullanın.
    valla haklısınız kafa karışmayacak gibi değil.
    aslında hiç karıştırmayın telefon gerçekten çok iyi hemde bu fiyata.
    ben açıkçası forumları okudukça xiaomi den uzaklaşıyorum ve güven vermiyor.
    şu an 5,58 ekran süresi ve %46 şarz ile güne başladım:)
  • Oppo A9 2020
    Batarya ile ilgili bi fikir verir sanırım almayı düşünen arkadaşlara.

• şahsen bu telefonda en beğendiğim şey stabil olması ve kasma donma olmaması.htc den sonra gördüğüm en stabil ve kararlı telefon bu.ben gayet memnunum ve beni tatmin ettiğiiçin başka herhangi bir telefona bakmıyorum bile.
  • antutu testinde 174272 puan aldı bugün.
    gayet güzel:)
  • excalibur666 E kullanıcısına yanıt

• Oppo A9 2020

Oppo A9 2020
    Şarz hakkında fikir vermek için ekliyorum.

• ayarlar>kolay yardım>işaret ve hareket>kapalı ekran hareketleri> açtığınız zaman size
    ekranı açmak için çift dokun
    kamerayı başlatmak için 0 şekli çizin
    el feneri açmak için v çizin
    ve kapalı ekran el hareketi
    menüleri açılıyor.
    yani ekranı ve birçok uygulamayı ekran kapalıyken direk açabiliyorsunu ve bunuda kendiniz belirliyorsunuz.
    bilmeyenler için:)
    güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur666 -- 31 Aralık 2019; 8:0:47 >
  • ne güzel kimede sorun yok,forumda hareketsizlikten ağlıyor:)
    tek sorunum güvenlik güncellemesi.
    galiba hiç güncelleme yok.
    bir yandanda güncellerlerse stabilite gider korkusu..
    zor durum:)
  • Ben gayet memnunum telefondan. Şimdiye kadar can sıkıcı bir durum olmadı. Şarjı inanılmaz tatmin edici benim için. İlk kez bir akıllı telefonum iki gün dayanıyor :)

• sonunda kendi başlığımız olmuş
    hadi hayırlısı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur666

sonunda kendi başlığımız olmuş
    hadi hayırlısı bakalım
    Kendi forumunuz bile var :)

https://www.oppoturkiye.org/
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur666

sonunda kendi başlığımız olmuş
    hadi hayırlısı bakalım
    OnePlus bile vardı, Oppo'nun da kendi konusu olması lazımdı, hayırlı olsun.

https://forum.donanimhaber.com/forumid_2688/tt.htm

Kim bu kadar uğraşmış ve konu başlıklarinı biraraya toplamış böyle? helal olsun !

Realme'ler de gelsin artık da, onun da özel konu başlıklarinı bekliyoruz.

• yeni guncelleme geldi..pek bi fark goremedm

• bende şimdi gördüm ve yüklüyorum.
    bakalım neler değişmiiş.
    kararlılık diyor ama zaten aşırı kararlı telefon:)
  • Herkese merhaba arkadaşlar.
    Yaklaşık 2,5 yıl LG G6 kullandım ve telefon miyadını doldurdu. Bende hiç düşünmeden a5 2020 modelini aldım, özellikle bataryası için. Şu an için gayet memnunum, yaklaşık 1 aydır kullanmaktayım. Bir sorum olacak ve cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.
    Ayarlar menüsünden ekran ve temalar kısmına giriyorum. Ancak içinde yüklü 6 adet tema var. Birkaç yerde gördüğüm kadarıyla tema sayfasında altta daha fazla tema indir seçeneği gözükmekle birlikte bende bu menü çıkmıyor. Haliyle bende daha fazla tema indiremiyorum. Sizin telefonlarda da böylemi. Eğer sizde varsa ben bu menüyü nasıl görebilirim. Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.