Şimdi Ara

Opet'lerde cinemaximum sinema bileti 10-12tl! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
4
Favori
8.396
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Butun opetlerde bilet yok israrla aramama ragmen ostim-yenimahallede bilet bulamadim.

Migros kampanyasi devam ediyor.onu kullanmak daha mantikli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toojohn kullanıcısına yanıt
    Migros ediyormuymus devam bende ordan aliyin yoksa opete sorayim yarina lazim

Sinemia enpsra alicam ancak kart gelene kadarr

• quote:

Orijinalden alıntı: toojohn

Butun opetlerde bilet yok israrla aramama ragmen ostim-yenimahallede bilet bulamadim.

gecen hafta sordugumda o kampanya bitti dediydi kasiyet. devam ediyor ise super.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

quote:

Butun opetlerde bilet yok israrla aramama ragmen ostim-yenimahallede bilet bulamadim.

gecen hafta sordugumda o kampanya bitti dediydi kasiyet. devam ediyor ise super.

Hocam 2hafta once faydalandim migros musteri hizmetlerine sorun gitmeden.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zengier

quote:

Hocam 2hafta once faydalandim migros musteri hizmetlerine sorun gitmeden.

cok tesekkur ederim. aksam migrosta kasiyerden rica ettim deneyebilir misiniz kodu diye, onlar da bilmiyordular durumu. calisti ve 2 bilet aldim. gecen sene de ayni durum olmustu. kasiyerler bitti diyorlardi, forumda calistigini okumustum. uzatildi ya koampanya diye ustelemistim, bu sene forumda bilgi gormeyince ustelemmistim. opetten alirim nasilsa diyordum , ki gerek yok. zaten haftada bi bilet ancak lazim oluyor bana.

• quote:

gatanın altındaki keçiören benlioğlu opette bilet satılıyor yolun düşerse alabilirsin. migros kampanyasının şartları nedir?
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    Ben dun sordumda 1inde bitti opetten al dedi eleman

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Ben dun sordumda 1inde bitti opetten al dedi eleman

Kasiyerden kodu denemesini rica edin. 3 farkli kasiyerin 3 u de bittigini soylediler, ancak ricami da kirmadilar.
    Az onc opetten aldim hocam sart surt yok gozluk dahil10tl

Ancak her opette yokmus aradim mh ile olan subelerin bilgidini aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Az onc opetten aldim hocam sart surt yok gozluk dahil10tl

Ancak her opette yokmus aradim mh ile olan subelerin bilgidini aldim

3 buyuk sehirde 12 den satiyorlar, acil durumda bulabilirsem opet de kullanirim zaten :D
    Eskisehir hocam bura hepsinde yokmus drdigim gibi merkezde bulduk alirim arada

• Ankara Opetlerde hala bilet satılıyor mu? Haberi olan var mı?
  • bilet yok artik heralde 2 bilet gerekiyordu

• Güncel olarak bugün 11.5 tl den 4 tane aldım opetten.3d dahil ama gözlük vermedi gişe dahil değilmiş.

• hani promosyon yasaklanmisti?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar yüzünden 0tl fatura kesip yapımcıya para gitmiyormuş fiyat farkı çok değilse sinemadan alın bileti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    öyle birşey yok arkadaşım. cem yılmaz gibi ünlüler ceplerini daha az dolduruyor diye ağladılar. özeti bu. buradan 10TL'ye alma evet, gidip 30TL'ye sinemadan alabilirsin sen. aradaki farkı da cem yılmaz'a bağışlamış olursun.
  • Gözlüğe para vermeyin. Salon çıkışlarındaki kutularda bolca var. Elini daldir al.

• snomask kullanıcısına yanıt
    sinema bileti alırken ödediğin mısırı faturada daha fazla gösterdi sinemayı az gösterdi sen aynını ödedin ama yapımcılar az para gitti onlar haklıydı. bu çekler ile de aynını yapıyor bileti alırken sıfır tl fatura kesecek yapımcı para isteyince hediye bilet verdik gibi gösterecek bu şekilde çek satana komisyonu verip kalanı cebe indirecek yapımcıya hiç para gitmeyecek.

• inexo kullanıcısına yanıt
    Bu söylediğinin mısır’la hiç alakası yok. Bu biletler Opet’e toptan satılmış. Satıldıktan sonra da zaten yapımcılara payları çoktan verilmiştir bile. Opet’in elindeki biletler bittiğinde artık ucuz bilet hayal. Taban bilet fiyatı var artık. Bu da değerlendirmek isteyenlere son fırsatlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.