Şimdi Ara

Opet Chippin ile 3x250TL Ödemeye 150TL fayda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
13
Favori
13.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

World puanı nasıl alacaksınız? Başka kredi kartı ile sadece opet puan alınır 75tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karqasa kullanıcısına yanıt

Kampanyalara katılabilirsiniz. Chippin puan alabilirsiniz. Ancak bu kampanya world card İcin world puan veriyor.

• burak190591 kullanıcısına yanıt
    Tamam biliyorum 75 TL opet puan alınır world kart yoksa ondan bahsediyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Takip

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam 75 WP + 75 de Opet puan veriyor dimi yani world kart ile katılmasam da 75 opet puan alabilir miyim

• Karqasa kullanıcısına yanıt

Evet opet puan plaka tanımlıysa opet karta yüklenir. Her 250de 25tl geliyor ben bir kez 250 alım yaptım. 25tl direkt opet karta yüklendi. World karta ağustosta yüklenecek.

Eyvallah hocam tam da yakıt alacaktım iyi oldu böyle böyle birikir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çekiliş kampanyası var her 300 e 300 alıp çekilişe katılmak daha mantıklı gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opet karta puan yükleniyor ama neden world kampanyasına işlemedi anlamadım.

• chippinde kayıtlı plakayı değiştirme sınırı var mı? 2 araç var ama tek plaka kaydına izin veriyor. arada değiştirsem sıkıntı olur mu acaba?

• lpg olmaması can sıkıcı😬😬

• tzadkiel T kullanıcısına yanıt
    World mobilden katıl dediniz mi?

• sahin1001 S kullanıcısına yanıt

Evet hocam. Geçtiğimiz ayda yine bu tarz bir durum olmuştu. İkinci yakıt alışımda puan vermişti. Bu sefer de ilkinde vermedi. Belki ikincisinde de vermeyecek : )

Ben de bugün yarın uğrayacağım. Unutmazsam bu mesajımı düzenlerim. Durumdan haber ederim inşallah

• ercankb kullanıcısına yanıt
    Pompacıya bahşiş ver bilgisayardan aynı miktardaki benzini seçtirsin kasadakine 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paşalı -- 5 Temmuz 2022; 20:13:4 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • benim sormak istediğim bu kampanyadan yararlanmak için opet kart zorunlu mu acaba? Bir de her Opet'te bildiğim kadarıyla mobil ödeme olmuyor. Kasada bu işlem nasıl hallediliyor acaba? Uygulamada bahsetmiş ama benim gibi teknoloji fakir birisine karmaşık geldi, daha somut anlatan olursa belki benim gibi diğer arkadaşların da işine yarayabilir.

World puanlar 3 defa 250 alım yapıldıktan sonra yüklenecek. Ağustos ayında aktifleşecek. World mobilde detayları yazıyordu. 250 alımda tik atıyor ama puan yükleme hepsi tamamlanınca.

Hayır Opet Kart zorunlu değil. Hayır plaka tanımına da gerek yok. kasada chippin kodunu da söylemiyorsunuz. Hayatında hiç opetten yakıt almamış, opet kart üyeliği olmayan kişi de bu kampanyadan faydalanabilir. Chippin üyeliği yeterli.

Yakıt alırken prosedür: Yakıt al, kasada cep tel no söyle, chippin uygulamasını açıp Öde butonuna tıkla, otomatik çıkan ödemeyi tamamla

Yatan Opet puanı harcarken prosedür: yakıt al, kasada opet puan harcayağım deyip cep tel no söyle, gelen sms teki kodu ilet.

Bu kampanya 3. aydır oluyor hocam. Yukarıdaki prosedür aynı, değişmedi. İnsanları Yanlış yönlendirmeden önce kampanya şartlarına bir göz atın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenafl -- 6 Temmuz 2022; 1:38:49 >

Biliyorum hocam daha sonra yüklendiğini. Benim de demek istediğim o “tik” atılmıyor. Sayaca işlemiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.