Şimdi Ara

Opera java destegi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Opera için java eklentisi varmı ? kullandıgım versıyon : 8.2.7680.0

Java destegi olmadıgı için bazı sitelerde HTML kodlarıyla yazıları yazamıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvsA -- 12 Ağustos 2005, 13:00:22 >

• olmaz mı var tabiki..http://my.opera.com/forums/ adresinde altlara dogru inersen türkce bölümü var ordan yardım alabilirsin yada ingilizcen iyi ise direk üstteki ingilizce bölümlerde daha ayrıntılı bilgiler bulursun bu konuyla ilgili
  • o kadar aradım ama bulamadım dırek lınk verebılırmısınız
  • www.java.com
    sun javayı indirin 15 mb falan. Opera da java desteği ordaki ile olur.
  • @lost odedını zaten yuklu. En basıtınden javayı yuklemeden once Avant ve İE den mynet oyunlara falan gırmıyordu yukledıkten sonra gırebılıyorum. Ama Operadan olmuyo.
  • bastan desene java uygulamaları acılmıyor diye sen demissin ki "HTML kodlarıyla yazıları yazamıyorum" diye onla bunun ne alakası var ?? bak simdi klavyeden F12'ye bas cıkan pencereye bak "Block all pop-ups" isaretli ise isareti ordan kaldır ve "Block unwanted pop-ups" ı isaretle (tıkla yani) sonra operayı kapat tekrar baslat garanti olsun.. artık java uygulamalarını acabilirsin...
  •  Opera java destegi ?

bu ayarları da kontrol edin o zaman.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.