Şimdi Ara

opel ve yenemediğimiz hız tutkusu :) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
7.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu uzayacak ama gene dün akşam 1.8 passat la kaldırdık gt yi çok fark açtı abi ya ben bu kadar beklemiyordum...ha bu arada kat iptali nin yakıta ne kadar etkisi olur onu sormak istyorum bilenlere? ...ayrıca katalyastor nedir ya tam motordaki görevi ne abi bu parçanın ya...birde opel corsa gsi ..dada iptal etmiştik ve gözle görülür çekiş farkı olmuştu? neden? başka bir soruda her arabada yok bu kat. sebebi nedir ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

Orjinalden alıntı: cosmos8727

tamam opelin tüm araclarını severim ama bu kadarda atılmaz

opelin hangi aracı olursa olsun vw passat 1.8t gelınce yanına sesi solugu kısılıyo

hANGİ aracı olursa olsun deme

opelin lotus omega diye bir aracı vardı.senin passat ın turbosunu patlatır .

sen gazı köklerken de etrafında daire çizer.

sınıfına göre karşılaştırma yapalım daha iyi olur

sfi vectra gt kullandın mı?

net 150 hp olan.136 değil.

dediğim aracı bulursan kullan.denemek istersen de ver bir tanıdığına .yarışın demek istemiyorum.belki gerek kalmadan anlarsın performansı

diyelim ki denediniz .kalkışta kafakafaya gidersiniz ama uzunda passat kesiciye girdiğinde yanından geçtiğini görüceksin.

lotus omega passatın turbosunu yavaşşşş patlatsın passat r gt 575 hp hade bakalım kim kimin etrafında daire ciziyor

• Karleone araban ne?
  • kardes zamanın behtınde bendede 95 opel gt vardı ama tabi zamanın behtindeydi araba simdi hurdacılar sıtesınde bende senın gıbı hız hastasıyım ankarada kafasına vurmadıgım araba yoktu bak anlatırken bıle tuylerım urperır bendekı alet cok delı bıseydı 1de 65km 2de 123km 3 de 180km hız yapıodum ve buna ınamıolardı senın gıbı bırını bındırdım arabama gel otur dedım yanıma en son bebe arabadan ıner ınmez kusmaya basladı sana desem belkı hatırlarsın perte cıkalı 1,5 sene oldu grı ımpreza spoydurlu bır gt ıdı ah arabam rahmetlı gtım hayatta olsaydıda senınle bı kaldırsaydık cok ısterdım ama msn adresını verırsen sana resım yollayabılırım. ve en kısa zamanda senınle tanısıp arabana bakmak ıstıorum bende araba arıyordum ama 106 bakıodum senın bu yorumların ne derece dogru bılmıorum ama yorumlarını okuyunca fıkrım degıstı senınle sıkı bı pazarlıkla arabana talıp olabılırım tabı eger hala satamadıysan ınsallah bende patlamaz araban senınle en kısa zamanda tanısmak ümidiyle adresimi eklersen görüşelim isterim bulent_reyhan@hotmail.com he bu arada sımdı kotu bı starexe bınıorum ama bununla bıle 306 gti yol verdım turbolu rovera caktım her turlu kafamıza gore ıyı hoş uzarız bırde aracın plakasını yazarsan bana sevınırım.

• quote:

Orjinalden alıntı: sonmocan

2001 Vectra 2,0 CDX im var, BMW nin 3 serisinin alayı gelsin. Kalkışta belki bir adım öne geçer ( bende Traction Control var, hızlı kaldırmaz) sonra tersten görür dünyayı
    quote:

Orjinalden alıntı: baybars_

quote:

Orjinalden alıntı: İnsan_SARRAFI

eski arabam 95 model opel vectra gls di kalkısta bmw lerı yemek 3.16 3.18 .3.20 hatta tokatlamak buyuk ayrıcalık 1.de 60 2 de 105 3de 155
    ah eskı arabam ahh benim bir sözüm caddeden kalma :) tikkyler pejo sever delikanlı opel sürer

95 vectra ile bırak 3.20 yi 3.18 i bile ancak rüyanda tokatlarsın

M technik 3 klasse...

M3

• quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

quote:

2001 Vectra 2,0 CDX im var, BMW nin 3 serisinin alayı gelsin. Kalkışta belki bir adım öne geçer ( bende Traction Control var, hızlı kaldırmaz) sonra tersten görür dünyayı
    quote:

quote:

eski arabam 95 model opel vectra gls di kalkısta bmw lerı yemek 3.16 3.18 .3.20 hatta tokatlamak buyuk ayrıcalık 1.de 60 2 de 105 3de 155
    ah eskı arabam ahh benim bir sözüm caddeden kalma :) tikkyler pejo sever delikanlı opel sürer

M technik 3 klasse...

M3

2.0 vectra cdx nasıl oluyoda 3 serisinin alayına kafa tutuyo yiyosa 3.30ci ye gelsin

• sallıo ıste naaapsın yeni kasalarda 335 var onuda gecer bu sen 2.0 la 3.30 arabayı nası gecıon hayal kuruon heralde

bu arada m3 de bi 3 serisi sen onuda gecersın dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 21 Ocak 2007; 16:08:13 >
  • 3.20den boy yiyecek illa
  • quote:

quote:

quote:

3 SERİSİ SENİ KALKIŞTA İNİŞTE YOKUŞTA ÇIKIŞTA DÜZ YOLDA AKLINI ALIR GORADAKI ZENCI GIBI ELINDE GÜL LE GEZERSİN GARDAŞ AKILLI OL BİDE YENI ALINAN KURALA GÖRE BMW SAHİPLERİ KENDİ KLASMANI OLMIYAN ARABALARLA KAPIŞMAZ

• quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

Karleone araban ne?

1.6 passat trendline noldu
  • Ben de bir opel yedekparça satıcısı olarak bir ayrıntıyı dikkatlerinize sunarım. :)

Müşterilerimizin bir kısmı araçlarının performansından memnun kalmadıklarından yakınırken, bir kısmı ise son derece memnun olduklarını dile getiriyorlar. Her sınıf ve her sınıfta her tip araç için bunları duyduk dinledik.

Demek istediğim şu; Fabrikadan çıkan her araç aynı son sürati ve aynı kalkış performansını gösteremiyor. Bu da gayet doğal. Araçları biz insanlar yapıyoruz. Bmw yi de, opel i de, lamborgini yi de. :) Bu yüzden bir bmw yi geçebilirsiniz ama aynı model aynı tip bir başka bmw nin tozunu yutarsınız. Opel için de böyle Renault için de Wolsvogen için de. Bence 'benim arabam geçiyor' demek için her bmw yi (elbette bmw sürücüsü de kapışırsa) geçmeniz gerekir. O zaman sizin aracınız belki diğer opellerden bile üstün üretilmiş kabul edilebilir. Ancak bu bütün opel modellerinin üstünlüğünü kanıtlamaz.

Şu söylenebilir belki; 'Opellerin şu tip araçları diğer markanın şu tip araçlarından genellikle daha performanslıdır. Ama bunun için de şartların eşit, sürücülerin gerçekten hırslı olması lazım...

Diye düşünüyorum ...

• olayın opelle alakası yok abicim...ben 90hp c4 dizelle çok vectra 2.0gls ektim...opelin tarzı biraz ağır başlı sportiflik var..genelde aynı karakterdekiler opeli seçio...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 911GTR3

Ben de bir opel yedekparça satıcısı olarak bir ayrıntıyı dikkatlerinize sunarım. :)

Müşterilerimizin bir kısmı araçlarının performansından memnun kalmadıklarından yakınırken, bir kısmı ise son derece memnun olduklarını dile getiriyorlar. Her sınıf ve her sınıfta her tip araç için bunları duyduk dinledik.

Demek istediğim şu; Fabrikadan çıkan her araç aynı son sürati ve aynı kalkış performansını gösteremiyor. Bu da gayet doğal. Araçları biz insanlar yapıyoruz. Bmw yi de, opel i de, lamborgini yi de. :) Bu yüzden bir bmw yi geçebilirsiniz ama aynı model aynı tip bir başka bmw nin tozunu yutarsınız. Opel için de böyle Renault için de Wolsvogen için de. Bence 'benim arabam geçiyor' demek için her bmw yi (elbette bmw sürücüsü de kapışırsa) geçmeniz gerekir. O zaman sizin aracınız belki diğer opellerden bile üstün üretilmiş kabul edilebilir. Ancak bu bütün opel modellerinin üstünlüğünü kanıtlamaz.

Şu söylenebilir belki; 'Opellerin şu tip araçları diğer markanın şu tip araçlarından genellikle daha performanslıdır. Ama bunun için de şartların eşit, sürücülerin gerçekten hırslı olması lazım...

Diye düşünüyorum ...

HAY AZINA SAGLIK KARDES IYI DEMISIN DOGRU ADAM ALIO OPELIN 2.0CDX İ GIDIO 3.16 YI 318 İ GECIO ONDAN SONRADA BENIM OPEL 3 SERİSİNE BENIM OPEL TOZ YUTTURUYO DIO(KIMBILIRI O KAPISTIKLARI BMW LERDE KAPISMAYAN NIORMAL SEYIR HALINDEKI ARACLARDIR)

• arkadaşlar atacaksanız bile mantıklı atın , yani koskoca bir bmw 3serisine meydan okumak baya sıkar, çünkü bu 3serisinin içinde M3CSL(360hp) de var, vectra(136hp) nin geçebileceği 3serisi araçlar, e36 e46 316 ve e36 318, vectra GT ise e36 316 318 320 ve e46 316 318in defterini dürer, vectra 2.5cdx ise, e46 320 ve 325ci(170hp) cabrioyla yürüyebilir, maximumu bu yani abartmamak lazım , ayrıca ben bunu irmscher 94kasa GT den , roll de 2boy fark yemiş biri olarak yazıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: esdicien

olayın opelle alakası yok abicim...ben 90hp c4 dizelle çok vectra 2.0gls ektim...opelin tarzı biraz ağır başlı sportiflik var..genelde aynı karakterdekiler opeli seçio...

YAVASH....c4 ile vectra yı geçmiş nasıl oluyo ya c4=bisiklet senin o geçtiğin vectra görünümlü şahin falandır bi gözlüklerini taksaydın assuausuausuuahsuahushauhsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsi.team -- 26 Ocak 2007; 17:40:45 >
  • gayet normal bence çünkü disel araçın torku yüksek anlık hızlanmada daha ii opel geride kalır bu durumda
  • ben daha yazmıyom zaten siz birazdan c3 c4 le gt yi de geçeriz dersiniz ...zaıuzuahua
  • quote:

Orjinalden alıntı: esdicien

olayın opelle alakası yok abicim...ben 90hp c4 dizelle çok vectra 2.0gls ektim...opelin tarzı biraz ağır başlı sportiflik var..genelde aynı karakterdekiler opeli seçio...

vectra kırmızı ışıkta mı duruyordu sen uymadın ışığa geçtin demi

tabi bu arada vectrayıda geçtin

bide şu var adam basmadıysa ben bisikletlede geçerim

• Bence hala boşa tartışıyorsunuz.

Gözümle gördüm, 2004 mustang renonun arkasındaydı. Reno ne araba yapmış. Helal olsun.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.