Şimdi Ara

opel ve yenemediğimiz hız tutkusu :) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
7.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazılarını ilgiyle takip ediyorum ve anlayacağımı umuyorum demek 1.6 yada 1.8 değil 1.8t ha tamam anladım bak gördün mü
    ama senin de anlaman gereken bir olay varki opel karşısında 1.8t ler 1.6 gibi kalır ve kenarda sessizce ağlar
    hadi bana akıllı çocuk diyen çocuk gezele de gel bakalım

burdurdayım gel diyosun ama adres bile vermiyosun burdura gelince neren bulacaz seni ver de gelelim bi yarışalım çubuktan aşşağı doğru
    yukarı doğru demiyorum çünkü geride kalacağını zaten biliyorum
  • komik gel yukarı assa farketmez adres:yeni mah. bayer sok. no:2 burdur

2 ay sonra ki adresim bozkurt mah. galericiler sit. no:1 ve 5 iki dükkanada gelebilirsin

hıı tamam kenarda aglarmıyım artık aglatırmıyım....

pm ile cvp yaz arkadasın topiginde.....

quote:

Orjinalden alıntı: kral_akrep

yazılarını ilgiyle takip ediyorum ve anlayacağımı umuyorum demek 1.6 yada 1.8 değil 1.8t ha tamam anladım bak gördün mü
    ama senin de anlaman gereken bir olay varki opel karşısında 1.8t ler 1.6 gibi kalır ve kenarda sessizce ağlar
    hadi bana akıllı çocuk diyen çocuk gezele de gel bakalım

burdurdayım gel diyosun ama adres bile vermiyosun burdura gelince neren bulacaz seni ver de gelelim bi yarışalım çubuktan aşşağı doğru
    yukarı doğru demiyorum çünkü geride kalacağını zaten biliyorum

• cosmos kardeşim bi hlx im olsaydı gelirdim seve seve
  • arkadaşım aslında ikiside alman kanı taşıyor tabi ki birbirlerini geçme gibi bir düşünceleri olmaz
    boşverelim bunları da var mı diyelim opel le vosvosa yan bakan
    demi ama
  • quote:

arkadaşım aslında ikiside alman kanı taşıyor tabi ki birbirlerini geçme gibi bir düşünceleri olmaz
    boşverelim bunları da var mı diyelim opel le vosvosa yan bakan
    demi ama

vosvosla opele yan bakan çok var.

alfa 156 gören ya da duyan yok heralde.

• alfa mı 156 mı o da ne acaba ilk duyuyorum onu ben daha çok süt almaya filan giden ihtriyar amcalarda gördüm yoksa yanılıyormuyum yani pistlerde filan yok görmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosmos8727

tamam opelin tüm araclarını severim ama bu kadarda atılmaz

opelin hangi aracı olursa olsun vw passat 1.8t gelınce yanına sesi solugu kısılıyo

birader passat 1.8 150 hp deılmı
    nasıl 2000 cc lık 150 hp lık arabbayı tokatlıcan bide kılosu daha hafif

Egitim sart diorum
  • olur kardeşim yaa valla sıkma canını allah gönlüne göre verir

sana kaç defa dedim gel sana benim marea yı vereyim diye ama kabul eymedın neyse saglık olsun

bu arada bilgisayar karsısında uyudun kaldın zannettim 2 saattir topıc ten hıc cıkmadında

quote:

Orjinalden alıntı: dozi17

cosmos kardeşim bi hlx im olsaydı gelirdim seve seve
  • quote:

alfa mı 156 mı o da ne acaba ilk duyuyorum onu ben daha çok süt almaya filan giden ihtriyar amcalarda gördüm yoksa yanılıyormuyum yani pistlerde filan yok görmedim

yan bakan var mı dedin, söyledik işte

geyiğe sarmaya nekadar meraklısınız.

iki çift düzgün laf edilmiyor
  • ulen kardes opelmi 150 hp offf yaa ogren sonra soyle tamam

yada ben soylıyeyım vectra 2.0 olanı 136 hp

vw passat 1.8t 150 hp arasındaki farkı sen...
    quote:

Orjinalden alıntı: İnsan_SARRAFI

quote:

tamam opelin tüm araclarını severim ama bu kadarda atılmaz

opelin hangi aracı olursa olsun vw passat 1.8t gelınce yanına sesi solugu kısılıyo

birader passat 1.8 150 hp deılmı
    nasıl 2000 cc lık 150 hp lık arabbayı tokatlıcan bide kılosu daha hafif

Egitim sart diorum

• iki modelı var türkiyede sen ögren 136 lık ve 150 lık turkıyede olmayan modeı var bıde oda 2200 cc lık
  • quote:

Orjinalden alıntı: İnsan_SARRAFI

iki modelı var türkiyede sen ögren 136 lık ve 150 lık turkıyede olmayan modeı var bıde oda 2200 cc lık

bu aralar bana ogretmeye calısan cok kişi var ama kendılerının bıle bılmedıgı yalan seylerı ogretmeye calısıyorlar bunca yıllık deneyımemı sana mı ınanayım
  • ARKADAŞIM BUNLAR DERİN MEVZUULAR aslı olan şu ki benim bildiğim opelin 2.0 da 136 beygirlik motoru var gt modeli de var ama burada söz konusu olan bu değil yani 150 beygirlik opel görmedim diyebilirim gt değil yanlış anlaşılmasın ama biz burlarda değilken bi gelmişse bilmem
    alfa konusunda da hani yok hala diyim ben sana
  • bencede arkadas gt den bahsedıyo

ama konusmaları sanki vectra 2.0 gls veya cd gibi acıklaması bunu gosterıyo yada derdini anlatamadı
    quote:

ARKADAŞIM BUNLAR DERİN MEVZUULAR aslı olan şu ki benim bildiğim opelin 2.0 da 136 beygirlik motoru var gt modeli de var ama burada söz konusu olan bu değil yani 150 beygirlik opel görmedim diyebilirim gt değil yanlış anlaşılmasın ama biz burlarda değilken bi gelmişse bilmem
    alfa konusunda da hani yok hala diyim ben sana
  • quote:

akincl kusura bakma sfi yazını görmedim yazımı dikkatli okursan görmemiş oldugumu anlarsın

acıklamamda gt ler 2 kısımda ayrıldı yazmısım 136 hp ve 160 hpdiye neyse

bu arada vectra ile iddası olan varsa buyursun gelsin kapım her zaman acık saat 5e kadar dükkanımdayım

YER:BURDUR
    quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

cosmos

Bak arkadaşım sfi gt ler 150 hp dir

galericisin ama kusura bakma ama haberin yok.

ok problem yok

160 hp vectra gt olmadığını gördün.
  • bence yanlış düşünüyorsun , . ben opelcilerde senin gördüğün gibi öyle bir gazlama tutkusu görmedim zaten gazlamak isteselerde ne kadar yürüyor araçlar, opelin en güçlü aracı yanılmıyorsam calibra, ki kaç tane calibra var yollarda, yeni kasa araçlarda performans konusunda sınıfta kalıyor zaten. opel astra gtc 2.0turbo(200hp) nin testini okudumda hızlanma süreleri 97model 136hp lik astra gsi la aynı, buda opelin performans konusunda baya geri gittiğini gösteriyor. yani ortalama bir spor araca meydan okuyabilecek bir opel satılmıyorki opeller hızlı gidiyor olsun. 1.6 1.3lt li araçlarla karşılaştırıyorsan zaten kendini kandırıyorsun. opelin en iyi yürüyen vectra gt si bile benim otomatik araçtan biraz daha iyi yürüyor rollingte

amacım opeli kötülemek deil, bunların dışında çok takdir ettiğim yönleri var, ama performansa yönelik araçları yok onu anlatmak istedim

• akincl suana kadar elime 6 tane geldi bunların ikisinin ruhsatında 160 hp olarak gecıyordu fabrika verilerine bakmıs degilim bu arada edindigim bilgiye göre tam olarak 156 hp imiş bunuda arastırdım

ve gt 136 lık ile aynı kasanın cd sinin motoru ve gücü aynı dıye bılıyorum

yani 136 lık hem gt var hem cd var

zaten cd si cok az uretıldıgı ıcın pıyaada fazla goremıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: hilfiger

kanka bende var yeni vectra gts son modeli 3.2 full sen ne dion ne 3.18 i ne 3.20 si 5.30 ları çat çut geçiom bea

iyi de dostum bu pek övünülecek bişey deil ki , senin aracının motor hacmi bmwden büyük, senin aracın 5serisinden alt sınıfta ve 200kg kadar hafifsin 530dan, geçmen gayet normal yani,

diğer tartışmalarada gelirsek vectra gls(136hp) 318 e36yı tokatlar, 320yle ne olur bilmiyorum ama benim fikrim 320den yana , ama kesinlikle büyük fark oluşmayacağını zannediyorum. GT 320yi rahatlıkla harcar , hatta 325i de kalkışta zorlar yine e36yı kastediyorum, ama e46kasa için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, e46 kasa bir 325, irmscher GT yi bile yarabilir
  • quote:

akincl suana kadar elime 6 tane geldi bunların ikisinin ruhsatında 160 hp olarak gecıyordu fabrika verilerine bakmıs degilim bu arada edindigim bilgiye göre tam olarak 156 hp imiş bunuda arastırdım

ve gt 136 lık ile aynı kasanın cd sinin motoru ve gücü aynı dıye bılıyorum

yani 136 lık hem gt var hem cd var

zaten cd si cok az uretıldıgı ıcın pıyaada fazla goremıyoruz

ikisinin ruhsatına yanlış yazmışlar araştırman da yanlış

150 hp dir.

gerçek gt sfi dir.öbürü emisyon kurallarına kurban gitti.

gerçek gt 250 vurur.

• arkadaşım opel 136 ile yarışamayan arabalar daha güçlü opellerle hiç yarışamaz önce bi 136 lık opel cd yi yada gt yi geçmeti bi denesinler daha sonra sıra 150 lik yada 160 lık opellere gelir zaten ama ben gördüğüm kadarıyla o kadar yüksek atan yok piyasa da
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.