Şimdi Ara

Opel İnsignia - Citroen C5 - Toyota Avensis Karşılaştıralım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
53.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insignia görünümğ bana çok sıradan geldi ilk gördüğüm zaman güzelmiş dedim fakat ikinci görüşümde hiç farketmedim bile sonra bana bi arkadaş söyledi bu yeni insignia diye bende şaşırdım.
    c5 yapılı karoseri düzgün hatları ile segmentte çok farklı bir yerde görünebilir fakat gerçeği hiçde resimlerdeki gibi değil.buda insanın gözüne bi yerden sonra aynı geliyor çünkü hatlar hep aynı sıradışı olsun diye büyük ve abartılı bir karoser fakat bu tür araçlara çok alıştığım için artık farklı gelmiyor.avensis ise ne çok büyük karoseri neden olağan bir tipi var çok riskli bir işe girişilmiş çünkü araba ne sert hatlara nede sırıtan hatlara sahip her zman fark ediliyor ve insanı hep bi inceleme duygusu pompalıyor.uzun ön kısmı önceleri tipsizlik gibi görünüyor fakat başka objektiflerden bakınca sertliğini ve lan dışılığına ortaya koyuyor.ilk çıktığı zamanda corollada bu nebiçim tasarım felan diyorduk ama sonraları arabanın güzel olduğu ve diğer rakiplerinin yanında gerçekten sıradışı ve farklı olduğunu anladık toyotayı bu yeni imajından dolayı tebrik ederim

• Alayına INSIGNIA
     Opel İnsignia - Citroen C5 - Toyota Avensis Karşılaştıralım
  • Evet Toyota sorunsuz bir otomobil olabilir ama iş kaliteye ve sağlamlığa gelince kusura bakmayın ama Opel her zaman üstündür Toyotadan.

Bu sorunun cevabı İnsignia.....
  • kalite ve sağlamlık opel almanken bu lafı deseydin bi nebze doğruydu fakat atı alan üsküdarı geçti
  • al sana insignia.arabanda sorun yoktur diye zar zor ikn ettik.adam bmw inip insignia aldı zor elinden çıkardı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_30452083/mpage_1/key_/tm.htm
  • @atakangrbz

|DH| ►TOYOTA KARDEŞLİĞİ ◄

İmzana bakıyorumda Toyotacısın.Toyotacı Toyotayı över,Opelci opeli bu işler böyle gider.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Avensis güzel araç fakat İnsignia daha güzel.
  • bence Opel'in yalnızca 2 dezavantajı var, 1.si 180 hp turbo beslemeli motora, nasıl tiptronic sanzuman koymassın? 2.si ben arka koltuga oturunca basım tavana yapısıyo. Arka koltuk yukseklıgı cok dar ve yine bence insignia da arka taraf cok basık, bunaltıcı ve dar.

geri kalan herseyde bence insignia onde.
  • Yeni C5..

Opel İnsignia - Citroen C5 - Toyota Avensis Karşılaştıralım
  • Hircin-Ofkeli
    opelimde var alman olanlardan hatta bi ara imzama 3 aracında clubünü eklemeye çalıştım fakat yasaklandı dediğim giib opel almanken güzel arabaydı fakat ben şuan opeli pek sağlam ve kaliteli olduğunu sanmıyorum hemde inignia ne kendi piyasasını daha yapabildi ne yedek parçasını opel bayileri bile başka yerden sipariş üzerine getiriyor yani insignia almak için en az bi 1,5 sene daha beklemek lazım
  • kalite ve sağlamlık ile sorunsuzluk farklı kavramlar değil. Kaliteden bahsettiğiniz evet iç mekan kalitesi tuşları kokpiti alman otomobillerinde daima daha iyi olur. Ancak kalite geniş bir kavramdır. Aracın mekanik parçaları ömürleri de kaliteye girer ve avensis benim bildiğim sorunsuzluk imajı ve kalitesi bakımından birçok alman otomobilinden üstündür. Ancak iş dış görünüş iç mekanın elitliği donanım performans motor seçenekleri yol tutuş sürüş özellikleri olduğunda almanlar herzaman daha iyidir. Bunların hepsini birarada sunan otomobillerde var ve bunlar gerçek alman otomobillerdi. Mercedes bmw audi vw.
    quote:

Orijinalden alıntı: murat-1230

Evet Toyota sorunsuz bir otomobil olabilir ama iş kaliteye ve sağlamlığa gelince kusura bakmayın ama Opel her zaman üstündür Toyotadan.

Bu sorunun cevabı İnsignia.....

• avensiste fena değil ama benim insignia ya karşı ayrı bi sempatim oluştu resmen o yüzden insignia diyorum ama c5 in de arka görünümü fena değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@@RK -- 23 Temmuz 2009; 19:01:52 >
  • 3 aracıda inceledim.işçilik,malzeme kalitesi,fiyat-performans,servis , tasarım, sorunsuzluk...vb.toyota tipten insignia servis ve sonradan çıkan problemler sebebiyle kaybetti.c5 aldım .birde chiptuning.çok memnunum.
  • İnsignia nın içinde hem 18-20 li yaşlarında bir genç sürücü, 60-70 li yaşlarında emekli bir amca yada 35 yaşlarında bir bayan bile hayal ettiğimde hiç de garip gelmiyor bana, İnsignia 2009 avrupada yılın otomobili seöilmiş yanılmıyorsam benim gönlüm Avensis den yana olmasına rağmen bence İnsignia ilk sırada....
  • quote:

Orijinalden alıntı: eMiTa

quote:

en iyisi passat

Polemik yaratmayın:)))

Bence en iyisi (Görünüş) insignia... sonra c5..
    ama şunu da eklemek istiyorum.... C5 lerin fiyatı 53.000 den başlıyor ve dizel modeli.. yakıtı gayet tasarruflu.. insignia da dizel motorlu 1,6 modeli 50.000 civarı olursa en mantıklısı insignia olur..

Toyotaya bişey demiyorum... hiç beğenmedim, hiç de beğencemi sanmıyorum:(( tam anlamıyla vasat bir görünüş...
    bunların yanına Honda Accord konulabilirdi.. ve Mondeo (Ama mondeonun arkasını silsinler koyarken:D o ne öyle dikdörtgen... :D)

ben başka bişey daha söylicem... CrossOver model hankisi en iyi sizce:D:D:D ben KUGA (Ford) Diyorum:)))

insignia nın en dandiği 59 60 bin tl den başlıyor

• Ne gerek vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bende345 -- 14 Ocak 2011; 18:13:00 >
  • Avensis uzun yıllar hizmet eder ama İnsignia ve c5 toprak olur gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta60

Avensis uzun yıllar hizmet eder ama İnsignia ve c5 toprak olur gider.

Doğada kirlilik yaratmaması açısından Insignia ve C5'te 5 yıl içerisinde geri dönüşüm donanımı var.
  • insignia
    avensis
    c5
    her açıdan.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perikard

quote:

Doğada kirlilik yaratmaması açısından Insignia ve C5'te 5 yıl içerisinde geri dönüşüm donanımı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Perikard

quote:

süpermiş
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.