Şimdi Ara

Opel'den Sıfır araç alanlar veya sıfır fiyat teklifi alanlar (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
7
Favori
28.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60.000 15 ay %0 opel astra sedan için neden kalktı? Geri gelicek mi? Yüzde 0 la almayı planlıyordum.
  • Mrb. Opel Astra hb otomatik vites; hız sabitleyici, ön arka park sensörü, yokuş kalkış desteği olan benzinli ya da duzel modelleriniz stok durumu ve anahtar teslim fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim? Tşkler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar. astra editon plus fiyatı 176900 ama bayi navigasyon paketiyle 187500 diyor. onu takmadan olmaz satmam diyor. öyle birşey diyebilirmi
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    Corsa için;

1.2 Benzinli MT-5 75 HP essential
    1.2 Benzinli AT-8 100 HP edition
    1.5 Dizel MT-6 100 HP edition
    Şuan araç bulamıyorum araç teslim zamanı ve fiyat ı özelden bilgi verir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • camsil C kullanıcısına yanıt
    essential evet bulunamıyor
    otomatik vites corsa kalmadı

1.5 dizel 1 tane beyaz aracımız gelecek eylül sonu ekim başı teslimat 182,000 tl 50.000 tl 12 ay 0 faiz kampanyası bulunmaktadır
  • Süleyman bey merhaba, 10 eylülde ispanyada olan gemideki araçlar bu ay sonuna kadar faturalandırılabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uTqx -- 14 Eylül 2020; 23:36:2 >
  • hocam opel grandlandx 1.2 benzinli otomatik ve 1.5 dizel manual paketler hakkında bilgi verebilir msiiniz ?ne zaman stoklara gelir acaba ?
  • uTqx U kullanıcısına yanıt
    faturalandırılması lazım ancak işimiz gemi kaptanına kalmış :=)
  • Opel Astra 1.5 dizel otomatik GS line + sunrooflu araç aradım fakat bayilerde yok.Gören duyan bilen olursa yada kapora verip vazgeçen olurda haber verirse çok sevinirim.
    Merhaba,

Astra 1.2t 145hp manuel gs line modelini ariyorum. Bayide yada yeni gelecek araclarda bulma ihtimalimiz var mi acaba? Tesekkurler.

• artık özel seriler gelmeyecek diye biliyorum hazırda bayide varsa vardır, yoksa artık gelmeyecek diye biliyorum
    Süleyman bey merhaba, crossland x bulma şansımız var mı?

• -globetrotter- - kullanıcısına yanıt
    ekim sonu gibi bulunabilinir ancak kaporalı baglantı yaparak bölge müdürlerinden aracı talep ediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

ekim sonu gibi bulunabilinir ancak kaporalı baglantı yaparak bölge müdürlerinden aracı talep ediyoruz
    Makyajlı insignia lar için tarih bellimi
    Mart da araç değişecek o tarihe makyajlı kasa yetişirmi ?
    Bir de 1.5 3 silindir dizel astralarda titreşim ile alakalı şikayet aldınızmı ?

• werneke W kullanıcısına yanıt
    makyajlı insignia bildigim kadarıyla ekim sonun da gelmesi planlanıyor, 1.5 dizel ile ilgili olarak su ana kadar hiç birşikayet gelmedi gelirse mutlaka yazarım
    Teşekkürler

• Süleyman bey vergi levhası üzerinde indirim kampanyası devam ediyor mu
  • Merhaba, Opel Crossland 2021 elegance paket kuvars gri siyah tavan bir araç gördük bayide, çok beğendik, satılmıştı, bütün Istanbul dahil yakın şehirleri aradık, bulamıyoruz, gören duyan bilgisi olan var mıdır

• Selamlar..2020 model Cam tavanlı Elegance var bende..2800km de lacivert..Araçtan inanılmaz ötesi memnunum..Yetkili serviste orijinal geri görüş taktırmak istiyorum ama böyle hizmet veren bir yer bulamadım..Valla elimde olsa üstüne para verip cam tavanlı bir Ultimate alacağım bulursam ama sanırım ondan da yok! Ne öneriyorsunuz?

• Merhaba,

2 adet ticari araç ihtiyacımız var.

Bir adet Van lazım bize öncelikle, ikinci olarak da otomatik Combo Life düşünüyoruz.

Fiyat ve varsa kampanyalı kredi bilgisi iletmeniz mümkün mü acaba?

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.