Şimdi Ara

.:.Opel Combo Kulübü.:. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
16
Favori
181.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla kardeşim dediğin yer burası..Eğer buradan hava geliyosa yani anormal bir şekilde ise sorun mutlaka oradaki lastiklerdedir diye düşünüyorum
  • Topiği aktif duruma getirmek için comboculardan arabalarının resimlerini rica ediyoruz
  • Dostum resim yükleyecem ama şuan oturduğum bilgisayarda yok inşallah akşama yüklerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeTeR PaN

Dostum resim yükleyecem ama şuan oturduğum bilgisayarda yok inşallah akşama yüklerim

Bekliyoruz Peter Pan yaw bu forumda hiç combocu yok mu valla Yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __VaSsiLi__ -- 25 Temmuz 2008; 15:49:33 >
  • Combocu varda sanırım pek sarmadı topic
  • ekle hocam
  • quote:

Hocam benide ekle bende de 2 adet 1.7 CDTI Combo var City Plus

Hocam yanlış anlamayın 2 Tane combom var demişsiniz arabayı ticarette kullanıyosunuz galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __VaSsiLi__ -- 26 Temmuz 2008; 19:36:48 >
  • Arkadaşlar İstanbul Güngörendeki Vahşice yapılan saldırıda kaybettiğimiz Masum kardeşlerimize Allahtan rahmet diliyoruz..

MSN den teröre lanet mesajı yazalım hepimiz,çünkü şu günlerde biraz daha birlik içinde duyarlı olmamız gerekiyor

İşte mesajımız

==>>___Terörün Sonuna Kadar Karşısındayız!Ölen Masum insanlara Allahtan Rahmet,Yakınlarına Da Baş Sağlığı Diliyoruz...___
  • quote:

Orjinalden alıntı: __VaSsiLi__

quote:

Hocam benide ekle bende de 2 adet 1.7 CDTI Combo var City Plus

Hocam yanlış anlamayın 2 Tane combom var demişsiniz arabayı ticarette kullanıyosunuz galiba

Evet hem iş için kullanıyoruz hemde binmek için ama genelde binmeye..
  • Dostum resimleri yeni atabildim..

.:.Opel Combo Kulübü.:.

• @Peter Pan

Resimler için Teşekkürler

İkiside çok güzel.Ama bana deniz mavi renkli olan daha hoş geldi.Çoğu kişi bu arabların altının alçak olduğunu söylüyo katılıyormusun?Bir combo sahibi olarak senden combonun +,- yönlerini istesem yazarmısın?

Bu Arada hocam bu ECOTEC ne anlama geliyor?Ekonomik teknoloji mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __VaSsiLi__ -- 29 Temmuz 2008; 14:32:12 >
  • DH - Türkiye Siyah Kurdele Harekatı İmzası;

[center][image]https://store.donanimhaber.com/ab/51/05/ab51056d797ba67578200eea10630a8e.gif[/image] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_25134036/tm.htm][color=#CC0000]DH - Türkiye Siyah Kurdele
  • quote:

@Peter Pan

İkiside çok güzel.Ama bana deniz mavi renkli olan daha hoş geldi.Çoğu kişi bu arabların altının alçak olduğunu söylüyo katılıyormusun?Bir combo sahibi olarak senden combonun +,- yönlerini istesem yazarmısın?

Evet herkes altı alçak değiyo altı heryere felan diyorlar ama biz 1 combo da öyle eskittik 180.000 de sattık onda bile hiç altını vurmadım nerelere çıktım.. Evet altı diğer ticari araçlara göre daha engin ama bu yol tutuşa baya bi artı sağlıyo.. Yani ben hiç bi zaman şikayetçi olmadım altı engin diye..

Bizim 1.7 CDTI motor un resmi geçenlerde forumda bi arkadaşa bi konuda ispat için çekmiştim

• quote:

quote:

@Peter Pan

Evet herkes altı alçak değiyo altı heryere felan diyorlar ama biz 1 combo da öyle eskittik 180.000 de sattık onda bile hiç altını vurmadım nerelere çıktım.. Evet altı diğer ticari araçlara göre daha engin ama bu yol tutuşa baya bi artı sağlıyo.. Yani ben hiç bi zaman şikayetçi olmadım altı engin diye..

Bizim 1.7 CDTI motor un resmi geçenlerde forumda bi arkadaşa bi konuda ispat için çekmiştim

Motor resmiyle neyi ispatladın hocam?
    Hocam bu arabayla caddy arasında ne fark var sence,gerçekten öbjektif olarak sen olsan yine combo mu derdin?Bu arada sanki röportaj yapıyoruz değiil mi ben soruyorum sen cevaplıyosun

• 1.7 CDTI motorun Isuzu üretimi olduğunu ispatlamıştım..

Aslında Caddy daha güzel bi araç ama o fiyatı bence hakedecek kadar iyi değil o yüzden Combo
  • SLm arkadaşlar...

Opel,Combo için yeni kasayı ne zaman çıkarır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __VaSsiLi__ -- 2 Ağustos 2008; 22:30:39 >
  • s.a combocu arkadaşlar kulubünüz hayırlı olsun bizim kinede bekleriz

bu biizm araba

• quote:

Orjinalden alıntı: kirei

s.a combocu arkadaşlar kulubünüz hayırlı olsun bizim kinede bekleriz

bu biizm araba

Arabanız çok temiz ve güzel arkadaşım..Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..

Eyvallah komşu bizde uğrarız inş saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __VaSsiLi__ -- 4 Ağustos 2008; 14:31:03 >

• Sevgili Combosever ve Combo almayı düşünen arkadaslar hem caddy ve hem combo kullanmış biri olarak diyebilirim ki;caddy mi 2005 yılında 0 olarak aldım (tdi)2 yıl boyunca sorunsuz bindim fakat anlayamadığım şu ki 36.000 ytl lik aracta ne bir iç döşemesi vardı nede bir plastik jant kapağı ,yani arabanın bir çok yerınden çalmışlar,tamam sürümü,çekişi konforu güzel ama iç döşeme eksikliğinden dolayı baya ses gelıyordu ,zaten arabayı yenı alanlar hemen sanayiye gidip içine ortalama 1000 ytl harcayıp yaptırıyorlardı ama ben yaptırmadan bindim,şu anda 2005 model 1.3cdti city plus sahibiyim ,inanın bu combolara önyargılı yaklaştım ve sevememiştim bir arakdasımın ısrarı sonucunca sahip oldum ve şu an cok memnunum, ilk kalkışta güçsüz olan motor daha sonra gücünü hissettiriyor,arkalar caddy gibi makaslı olmadıgından yani amortisörlü oldugundan caddyden daha rahat diyebilirim ,benim için en önemli artısı ise caddyyle giremediğim virajlara comboyla giriyorum ,yani yol tutuşu çok iyi diyebilirim,şehiriçinde 52 ltlik deposuyla 750-800 km yol yapıyorum,uzun yolda ise 90 kmde 1000 km ye kadar cıkabılıyor..Bu arada bir arkadaşın sorusu üzerine ''combonun yeni kasası 2010" diye bilgi verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom33 -- 5 Ağustos 2008; 0:53:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: freedom33

Sevgili Combosever ve Combo almayı düşünen arkadaslar hem caddy ve hem combo kullanmış biri olarak diyebilirim ki;caddy mi 2005 yılında 0 olarak aldım (tdi)2 yıl boyunca sorunsuz bindim fakat anlayamadığım şu ki 36.000 ytl lik aracta ne bir iç döşemesi vardı nede bir plastik jant kapağı ,yani arabanın bir çok yerınden çalmışlar,tamam sürümü,çekişi konforu güzel ama iç döşeme eksikliğinden dolayı baya ses gelıyordu ,zaten arabayı yenı alanlar hemen sanayiye gidip içine ortalama 1000 ytl harcayıp yaptırıyorlardı ama ben yaptırmadan bindim,şu anda 2005 model 1.3cdti city plus sahibiyim ,inanın bu combolara önyargılı yaklaştım ve sevememiştim bir arakdasımın ısrarı sonucunca sahip oldum ve şu an cok memnunum, ilk kalkışta güçsüz olan motor daha sonra gücünü hissettiriyor,arkalar caddy gibi makaslı olmadıgından yani amortisörlü oldugundan caddyden daha rahat diyebilirim ,benim için en önemli artısı ise caddyyle giremediğim virajlara comboyla giriyorum ,yani yol tutuşu çok iyi diyebilirim,şehiriçinde 52 ltlik deposuyla 750-800 km yol yapıyorum,uzun yolda ise 90 kmde 1000 km ye kadar cıkabılıyor..Bu arada bir arkadaşın sorusu üzerine ''combonun yeni kasası 2010" diye bilgi verdiler.

Hocam size katılıyorum..Combolar gerçekten güzel araba,zaten iç hacmide en geniş olan araba..Yakıtıda çok güzel inş allah bizede nasip eder hocam arabanızın resimlerini paylaşırmısınız..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.