Şimdi Ara

Opel Astra K Ses Sistemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
10.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

quote:

quote:

quote:

bende BU ürünü almayı düşünüyorum. Uyar mı acaba?

astra k nın kapı hoparlörleri 16cm dir. mıknatıs kısmı biraz büyük, denemk lazım sığmama ihtimaline karşı. jblo gto 629 ayrıca anfi ile beslenmesi daha iyi olacaktır.

Peki ekstra bir elektrik sistemi gerekli mi yoksa basit bir sök yenisini tak işi mi eğer sığarsa bu jbl'ler?
    Aracım 6 hoparlörlü dynamic baket

sök tak yapılır.anfisiz çok bi değişiklik olmaz.

Aslında pek bas seven bir insan değilim. Genelde de eksiye indiririm bası zaten.

Benim için sesin kristalliği önemli.

Geçen harman kardonlu bir bmw'ye bindim, ben hayatımda böyle birşey duymadım o günden sonra benim arabayı da düşünmeye başladım
    Benim için hoparlör önerirseniz çok mutlu olurum hocam

ses kalitesi için iş hoparlörle bitmiyor. öncelikle ana ünite profesyonel olmalı, fabrika çıkışı ana ünite ile olmaz, ön kapılara kaliteli component, ön kapılara yalıtım, çok bas sevmeseniz bile ses kalitesi için ufakta olsa bagaja 20cm subwoofer, mevcut kuruluma göre kaliteli anfi ya da anfiler. bu iş bütçe ile alakalı. ürünler sıfır olacaksa 2 bin tl ile, 10 bin tl arası sistem toplanır. sadece hoparlör değiştirip hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Çok teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpıonkıng

Arkadaşlar sonunda istediğim kaliteli kristal netliğinde ses sistemine kavuştum. Darısı set taktırmayı düşünenlerin başına, 4 gün uğraştık ama değdi uğraşlarımıza. Araçtan mükemmel bir ses aldık sorun hoparlörlere sinyalin zayıf gitmesiyle alakalıymış, 300 tl daha girdi sorun çözüldü :=) 2. Linkteki ürünü alıp taktık ve ses dehşet oldu. Tabi bu sesin bu kadar kaliteli çalmasındaki en önemli etmenlerden biride anfinin kaliteli bir anfi olması. Aracınıza ses sistemi taktırmak isteyenlere seve seve yardımcı olurum bilgim kadarıyla. Subwoofer tercihim de 1. linkteki Vibe'ın yan markası çok kaliteli bir sese sahip 400 Rms gerçek güç değeri var ve kendinden mono anfisi var içinde bu ürünüde tavsiye ederim.
    www.caraudio4less.co.uk
    Fli Trap FT12A-F5 12" 1200W Active Bass Enclosure [Fli Trap FT12A-F5] - £145.00 : Car Audio 4 Less, Car Audio System
    http://www.caraudio4less.co.uk/fli-trap-ft12af5-12-1200w-active-bass-enclosure-p-3046.html

shop.baykalelektronik.com.tr
    VIBE - SLiCK 8GA KiT
    http://shop.baykalelektronik.com.tr/Ekipmanlar/SLiCK8GAKiT

merhaba,

Ana unite orjinalmi kaldı? power bass deck çevirici kullanmışsın sanırım.

• Sadece hoparlör değiştirmek boşa verilmiş bir paramı olur. şu anki mevcut sesten daha iyi olmazmı arkadaşlar. Konuyu hortlattım ama kusura bakmayın. Astra K aracımda arka kapılarda hoparlör var ama önlere bakıldığında çok çok kısık geliyor ses. Anfi, Sw takmazsak olurmu sizce. Ben camları açıp millete kendimi dinletecek biri değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guida

Sadece hoparlör değiştirmek boşa verilmiş bir paramı olur. şu anki mevcut sesten daha iyi olmazmı arkadaşlar. Konuyu hortlattım ama kusura bakmayın. Astra K aracımda arka kapılarda hoparlör var ama önlere bakıldığında çok çok kısık geliyor ses. Anfi, Sw takmazsak olurmu sizce. Ben camları açıp millete kendimi dinletecek biri değilim.
    Orjinal teypli sistemlerde hoparlörleri uygun ölçülerde ve güçlerde coaxial hoparlörler ile değiştirirseniz orjinal sisteme göre daha iyi sonuç almanız mümkün olacaktır. Bu tip değişikliklerde kaliteli coaxial hoparlör tercihinde bulunmak çok daha iyi olacaktır.
  • Anfi ve Sbwf koymadan tatmin edici bir ses alırım o zaman dediğinize bakılırsa. Amacım dışardaki insanları rahatsız edecek boyutta yada kendime/aileme küfür ettirecek şekilde müzik sesi açmak değil. Şu anki halinden daha yüksek bir ses alırım herhalde. Bazı araçlarda arka kapılarda hoparlör olmadığı söyleniyor. Benim aracın arka kapılarında hoparlör var. Öndekilerden çok daha kısık çıkıyor ama ses.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.