Şimdi Ara

Opel Astra K 18'' alaşım jant takası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
3.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2016 mart ayında aldığım opel astra k aracımın 1100 ₺ farkla alınan 18'' alaşım jantlarını muadil bir astra k' nın orijinal 17'' alaşım jantlarıyla; üzerine 500 ₺ alarak takas etmek istiyorum. İlgilenen arkadaşların jant fotolarını atması rica olunur.

• Hocam merhabalar. Takası jant+lastik mi yapacaksınız? Düşünürseniz benim jantlar bunlar. Hiçbir çiziği yok.

Opel Astra K 18'' alaşım jant takası
  • 2016 model excellance jantı ile değiştirmek isterseniz numaramı özelden mesaj olarak attım iyi günler
  • 2016 model excellance jantı ile değiştirmek isterseniz numaramı özelden yazım iyi günler
  • erdemdogdu E kullanıcısına yanıt
    Evet hocam jant+lastik olarak düşünüyorum, üzerine 500 TL de ücret istiyorum, sağ arka jantta da minik bir çizik var, düşünürseniz foto atarım
  •  Opel Astra K 18'' alaşım jant takası Opel Astra K 18'' alaşım jant takası Opel Astra K 18'' alaşım jant takası Opel Astra K 18'' alaşım jant takası Opel Astra K 18'' alaşım jant takası Opel Astra K 18'' alaşım jant takası Opel Astra K 18'' alaşım jant takası Opel Astra K 18'' alaşım jant takası Opel Astra K 18'' alaşım jant takası Opel Astra K 18'' alaşım jant takası Opel Astra K 18'' alaşım jant takası

• prost83 kullanıcısına yanıt
    Face teki grupta deneyin şansınız birde hocam.
  • Arkadaşlar jant takasımızı gerçekleştirdik, donanım haber forumu başta olmak üzere üyelerine, ilana ilgi gösterenlere teşekkür ederim.
  • erdemdogdu E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bende dynamic çok kollu janttan var takas düşünürmüsün bende senin janttan arıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.