Şimdi Ara

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
27
Favori
569.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilhaneren

quote:

Orijinalden alıntı: amildemirel

2004 opel astra enjoy içinde geçerlimi bunlar acaba ?

Evet geçerli...

(Güvenlik nedeniyle kapanmaz)

2006 astra enjoy'da da olmuyor...

ama ilginçtir ki 2004 vectra comfortta oluyor..

*edit: eksik alıntıdan dolayı anlaşılmamış olabilir, kumanda'dan sunroofun kapanması ile ilgiliydi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simonsorcerer -- 6 Mart 2012; 9:58:02 >
  • mrb arkadaşlar 2012 model astra classic3 aldı bir arkadaşım essentia modelinden buaraçta anahtara 5sn basınca hiç bişey olmuyor camlar ne kapanıyor ne açılıyor abimde 2005 astra h vardı onda oluyordu... 2012 model astra classic3 essentia ya yol bilgisayarı yüklenirmi acaba bilen varmı acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayumut

mrb arkadaşlar 2012 model astra classic3 aldı bir arkadaşım essentia modelinden buaraçta anahtara 5sn basınca hiç bişey olmuyor camlar ne kapanıyor ne açılıyor abimde 2005 astra h vardı onda oluyordu... 2012 model astra classic3 essentia ya yol bilgisayarı yüklenirmi acaba bilen varmı acaba..

Yol bilgisayarı yüklenebiliyor. Ben daha dün yaptırdım. Yalnızca 5 sn sürdü :)
  • quote:

mrb arkadaşlar 2012 model astra classic3 aldı bir arkadaşım essentia modelinden buaraçta anahtara 5sn basınca hiç bişey olmuyor camlar ne kapanıyor ne açılıyor abimde 2005 astra h vardı onda oluyordu... 2012 model astra classic3 essentia ya yol bilgisayarı yüklenirmi acaba bilen varmı acaba..

Bende de 2011 essentia var bende 5 sn bastım niye olmuyor diyordum ama sonunda yaptım.
    önce kumandayla kapıları kapa. yani düğmeye bir kere bas ve çek. hemen arkasından ikinci kez düğmeye bas ve elin basılı dursun o zaman camlar kapanmaya başlıyor. deneyiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strm13

quote:

yol bilgisayarı dediğiniz nedir? zaten bunlarda yokmu yok bilgisayarı yaa? 2009enjoy plus ta var sanırım...? yani yakıt kullanımı,kalan mesafe gibi...
  • quote:

quote:

quote:

yol bilgisayarı dediğiniz nedir? zaten bunlarda yokmu yok bilgisayarı yaa? 2009enjoy plus ta var sanırım...? yani yakıt kullanımı,kalan mesafe gibi...

evet hocam yakıt kullanımı,kalan mesafe gibi ama yok işte 2012 model araba alıyorsunuz hiç opele yakışmıyor Strm13 arkadşın dediği gibi yükleniyor servise gittiğimde yükleteceğim yani madem böyle bir özelliği var neden koymuyosun bizi uğraştırıyorsun işte...

• quote:

Bende de 2011 essentia var bende 5 sn bastım niye olmuyor diyordum ama sonunda yaptım.
    önce kumandayla kapıları kapa. yani düğmeye bir kere bas ve çek. hemen arkasından ikinci kez düğmeye bas ve elin basılı dursun o zaman camlar kapanmaya başlıyor. deneyiniz :)

en kısa zamanda deniyeceğim ama sanırım öylede yapmıştım ama tam hatırlamıyorum. abimin 2004 astra h enjoy vardı onda çok rahat oluyordu yani hep yapıyordum neden bu yenisinde olmuyor bilemiyorum essentia aldık diye ezikliyorlar bizi herhal
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam yakıt kullanımı,kalan mesafe gibi ama yok işte 2012 model araba alıyorsunuz hiç opele yakışmıyor Strm13 arkadşın dediği gibi yükleniyor servise gittiğimde yükleteceğim yani madem böyle bir özelliği var neden koymuyosun bizi uğraştırıyorsun işte...

Bunların hepsi 2012 Astra Classic'te var, birşey yükletmeye gerek yok

• quote:

02/04/2012 de astra classic essentia satın aldım araçta ne yol bilg. ne kol dayama nede mp3 çalar yok cd30 diye bişey var mp3 yazmıyor ve denemem sonucunda mp3 te çalmıyor track çalıyor. valla olmasını çok isterdim.

yasinemrah kardeş valla dediğiniz gibi denedim olmuyor bir yerde aracı cihaza bağlayıp aktive etmek lazım diyodu birisi ama bilemiyorum çok bozuluyorum uyduruk arabalarda bile var bu özellik. servise gidince sorucam bunları...
  • quote:

quote:

02/04/2012 de astra classic essentia satın aldım araçta ne yol bilg. ne kol dayama nede mp3 çalar yok cd30 diye bişey var mp3 yazmıyor ve denemem sonucunda mp3 te çalmıyor track çalıyor. valla olmasını çok isterdim.

yasinemrah kardeş valla dediğiniz gibi denedim olmuyor bir yerde aracı cihaza bağlayıp aktive etmek lazım diyodu birisi ama bilemiyorum çok bozuluyorum uyduruk arabalarda bile var bu özellik. servise gidince sorucam bunları...

dizel'lerde konfor paketli geldi ve bu özelliklerin hepsi var. Demek ki konfor paketi benzinlilerde standart değil

• imzadaki aracımın sol ön camının tek dokunuşla kapanma özelliği iki gün önce çalışmaz oldu. Servisi aradım bana iki öncamı aynı anda düğmelere basarak sonuna kadar aç, sonra aynı şekilde ikisini de kapa ve elini kaldırmadan 5 ile 10 saniye basılı şekilde bekle dendi. Böylece sorunu çözdüm. Çok beğendim bunu. Keşke düz viteste esp olsaydı ayrıca...

Bir de sorum olacak... Otomatik hareket halinde kilitlenen kapı özelliği bu araçlarda var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 75hp

imzadaki aracımın sol ön camının tek dokunuşla kapanma özelliği iki gün önce çalışmaz oldu. Servisi aradım bana iki öncamı aynı anda düğmelere basarak sonuna kadar aç, sonra aynı şekilde ikisini de kapa ve elini kaldırmadan 5 ile 10 saniye basılı şekilde bekle dendi. Böylece sorunu çözdüm. Çok beğendim bunu. Keşke düz viteste esp olsaydı ayrıca...

Bir de sorum olacak... Otomatik hareket halinde kilitlenen kapı özelliği bu araçlarda var mı?

HLS modül denen bir zımbırtı var, bilgisayardaki RAM bellek gibi bişey. takınca bir çok özellik ekleniyor. ama çok garip, eski arabam symbolde bile bu özellik varken bunlarda olmaması şaşırtıcı.....
  • Aynı eski araç:) o mekanik /plastik sesi arıyo insan
  • 2009 model astra enjoy sedan 1.3 cdti aracım var, selektör ve silecek kollarını anahtar takılı konumda çekip 10 sn kadar bekledim ama bahsedilen gizli menüye ulaşamadım, var mı bunun bir sebebi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIQO

2009 model astra enjoy sedan 1.3 cdti aracım var, selektör ve silecek kollarını anahtar takılı konumda çekip 10 sn kadar bekledim ama bahsedilen gizli menüye ulaşamadım, var mı bunun bir sebebi ?

Astra H'larda sellektör ve silecek kolu ile çalışmaz.

Setting tuşuna basılı tutacaksınız "bip" sesi gelince menüler arasında BC tuşuyla ilerleyebilirsiniz.
  • arkadaşlar h kasa 2005 elegance hb astram var.2hafta önce aldım.aux girişi yok mu bu araçta ben bulamadım yok demekki ama sormak istedim yine şaşırdım olmamasına
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

arkadaşlar h kasa 2005 elegance hb astram var.2hafta önce aldım.aux girişi yok mu bu araçta ben bulamadım yok demekki ama sormak istedim yine şaşırdım olmamasına

El freninin yanında.....
  • quote:

quote:

arkadaşlar h kasa 2005 elegance hb astram var.2hafta önce aldım.aux girişi yok mu bu araçta ben bulamadım yok demekki ama sormak istedim yine şaşırdım olmamasına

El freninin yanında.....

benim araçta yokbenim araçta yok
  • quote:

quote:

quote:

El freninin yanında.....

benim araçta yokbenim araçta yok

Makyajdan sonra koydular sanırım.
  • 2005 kasalarda aux yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.