Şimdi Ara

Opel Astra - Citroen C4 - Toyota Auris (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
7.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Astranın işçiliği aurise göre biraz daha iyi
    Aurisin moturu Astraya göre biraz daha iyi
    Auris daha sessiz, konforlu
    Astra iyi yol tutar, biraz daha serttir süspansiyonu.
    Yanlış bilmiyorsam Auris dizel daha az yakıyor.

Toyota ile ilgili şunu söylemeliyim. Frenlerimden ses geliyordu. Adamlar daha 2. kez gitmemde yurtdışından özel sipariş balata getirdiler. Ve garantiden değiştiriyorlar.
    18 bin kmde ki arabamın 0 km balataları olacak sadece ses geldiği için..
    Sipariş ettikleri balata 2 hafta bile olmadan geldi.
    Müşteri memnuniyeti konusunda gerçekten bu son olay beni mutlu etti..
  • Ben de auris ve C4 arasında gidip gelmiştim, auris'i seçtim. Çok memnunum, tavsiye ederim. İstanbul trafiğinde bir depo ile 850-900 km arasında gidip geliyorum.
    Ortalama yakıt seviyem 5.7 ile 5.9 arasında değişiyor ( 100 km.de ) Yazın uzun yol yapmıştım, ortalamam 4.8 lt / 100km idi.
    Belki fikir verebilir, saygılar.
  • teşekkürler arkadaşlar... Seçimim TOYOTA AURİS....

şimdilik ikinci el düşünüyorum DİZEL...

ama duruma göre sıfır da alabilirim... Bu da toyota plaza'lardan alacağım fiyata göre belli olacak...

Yorumlarınız için çok teşekkürler... arkadaşlar...

Pisagor arkadaşım evet ben de istanbul trafiğinde kullanacağım aracımı... İnşallah bana çok problem çıkarmaz dediğiniz gibi...

Şimdilik nasip diyelim... Arama içerisindeyim ikinci El...
  • quote:

Orjinalden alıntı: alp2828

quote:

Orjinalden alıntı: floodlight

Arkadaşlar öncelikle dizel araç almaya karar verdim. Maksimum 1,6 Dizel istiyorum. C sınıfı bir araç yani biraz geniş bir araba almak istediğim için biraz sıkıntı yaşıyorum. Ancak Bu 3 modele indirebildim tercihlerimi...

Yorumlarınızı bekliyorum... Lütfen sadece bu 3 model hakkında yorumda bulunursanız sevinirim. Çünkü kafam iyice karışmış durumda.

Benim için önemli olan DÜŞÜK YAKIT - SAĞLAMLIK (İŞÇİLİK) - SES YALITIMI (KONFOR) Şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınız için...

hiç biri seni memnun etmez sen yine dön fiesta al arkadaş seçim senin...

Astra önerilir.. Zevktir fikirdir
    Auris önerilir.. Zevktir fikirdir
    C4 önerilir... Zevktir fikirdir.

Ama C sınıfı araç isteyen adama hiçbiri memnun etmez sen git B sınıfı araç al demek nasıl bir cahilliktir...

• quote:

Astra önerilir.. Zevktir fikirdir
    Auris önerilir.. Zevktir fikirdir
    C4 önerilir... Zevktir fikirdir.

Arkadaş daha önceleri fiesta forumunda takılıyodu ve fiesta alıcaktı, baya bi süre orda takıldığı için arkadaş espri yapmış.. Sen yine eski göz ağrısına dön demek istemiş arkadaş.. Tabi durumdan haberdar olmadığınız için bu şekilde tepki vermeniz normal. Bana sorarsanda aurise 40 bin vereceğime 27-28 e yeni fiesta alırdım ve aldım zaten.. Enteresan gelebilir size, tabiki auris fiestadan üstün bi araç ama insan kendi ihtiyaçlarına göre araba almalı.. Bekar bi adamın station wagon alması anlamsız olurdu mesela:)
  • Bencede en iyi seçimi yapmışsın floodlight Toyota; motor, işçilik konusunda iyi bir otomotiv sektöründe, ayrıyetten aracın görünümüde hoş ben'de olsam gider toyota alırdım( tabi tercih ve zevk meselesi herkese göre değişebilir), hele şu beyaz renkte filmli camlar bi ayrı hava katmış araca, hayırlısı olsun.
    Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arınç -- 18 Şubat 2009; 16:41:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.