Şimdi Ara

Oooo Aman Tanrım Kasayı Tarantula Sarmış HUUUuuuuu :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam Geldim Bayağdır konu acamıyordum arkadaşlarım selamlıyorum hepinizi öncelikle ;) En sonunda bende modding e elll attım fazla yorucu oldu benim için tek başıma değildim yeğenlerim saolsunlar beni yanlız bırakmadılar iki elin nesi var altı elin moddingi varrr :) saygılar

Kalbim OooVvv Dayanmıyor Böle Çılgınlıklara

• Çok koyktum.... Anne abi beni korkuttu....

İşin espirisi bir yana g güzel olmuş.
  • GÜZEL BU İŞE YENİ BAŞLADIYSAN FENA DEYİL MOD Bİ HASTALIKTIR ... ELİNE SAĞLIK DEVAMI VARMI?
  • Korkma Yavrum ısırmaz Teşekkürler arkadaşlarım ilk değil yine aynı yerdeki PcTurk ün Kasasındada emeğim var benim kendi açımdan ilk modding.im ama inşallah son olmayacak
  • şakamı bu yaa kasayı ve z5500 paravana cevirmişsin stickercımısın sen kardeş etiket manyagı yapmışsın heryeri
  • Arkadaşım Kasaya ModdinG Oluyorda neden ses sistemine olmasın... Ve senin etrafında paravana eşyalar cok var galibaki bu benzetmeyi yapa bildin
  • herşey çok güzel olmuşta o mınitöün kenarındaki tespih nedir?
  • Elhamdülillah müslamanız değilmi Bir anlamı yok Üstüne alınıyorsan ayrııı
  • z5500'ün uyduları kasadan daha şekil olmuş
  • ilk mod için güzell olmuş ellerine sağlık devamını bekleriz
  • güsel güsel,
  • harbiden modbir hastalıktır allah sonumuzu hayır etsin baya para harcadım bu mod işinebakalım paylaşıcam bende bitince....
  • tesbihin çok güselmiş ayni abimin ki gibi oda oraya bırakıyo sinir oluyorum şimdi gördüm gülmekten koptumya ama mod güsel olmuş elerine saglık.
  • Tüm Arkadaşlara Selamlarım teşekkürler sanırım bende bir iki eksik var ve bunlarıda zamanla gidermek istiyorum Sata IDE Ve bu Moneks UV olanlarını nerden temin ede bilirim avrupa yakasında oturuyorum leventte...
    Kardeşim abine Cok selamlarımı ilet Tesbih in anlamları kişiye göre cok değişiyor saolasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkAngelll

Tüm Arkadaşlara Selamlarım teşekkürler sanırım bende bir iki eksik var ve bunlarıda zamanla gidermek istiyorum Sata IDE Ve bu Moneks UV olanlarını nerden temin ede bilirim avrupa yakasında oturuyorum leventte...
    Kardeşim abine Cok selamlarımı ilet Tesbih in anlamları kişiye göre cok değişiyor saolasın

www.firebal.net e gir oradan sipariş edebilirsin. ama yok illa ben gdip alıcam diosan eğer orada mağazalarımız die bi tuş var ona basarak sana en yakın mağazayla temasa geçebilirsin.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qformat -- 15 Şubat 2008; 0:08:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkAngelll

Arkadaşım Kasaya ModdinG Oluyorda neden ses sistemine olmasın... Ve senin etrafında paravana eşyalar cok var galibaki bu benzetmeyi yapa bildin

modding etiket yapıştırmayla olmaz kardeşim ben senin için söyledim kötü bi maksatım yoktu yani ama yenisin bu işte belli ayrıca sticker yapıştırmakla modding oluyosa benim 9 yaşındaki kardeşim tam bir modifiyeci dolabı sticker manyağı yaptı
  • Senden haklısın Keşke Benimde erkek kardeşim olsaydıda bende ona elimden gelen bütün stikirlerı getirseydim stikırcı olup yada moddingci olup olmak söz konusu değil burdaki amac paylaşım yeni ve yenilikçiyim saolll yorumların için
  • Kasanıda uv boya ile boyayabilirsin...!!! rengini sen sec
  • bunu başlangıç sayalım bence daha yapıcak çok şeyin var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.