Şimdi Ara

online satış

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler online oyun satışı yapan web adreslrinden bildiğinizi yazarmısınız.ne kadar biliyosanız yazın veya alışveriş yaptığınız ve güverndiğiniz dyerlerde olabailir.

yazın yazın fazla mal göz cıkartmaz

tşkkrlr...

• www.baskuda.com siteden hiç alışveriş yapmadım ama güvenli geldi oyun satışı da var bir bak istersen
  • www.sendit.com

Ben bu adresten guild wars alıyorum siparişimi verdim. Bu adreste hep oyun dvd falan satıyorlar. Genelde sorun cıkmıyor. Yani bikaç kişi forumlarda yazmıs siparişim elime gelmedi diye ama o verilen adresten ya da postacının inisiyatifinden kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca gonderilen mallar ulasma garantisi altında imiş. Bir kişi de siparişim ulaşmayınca bedava tekrar istedim ve yeniden gonderdiler ücret talep etmeden demiş. Falan filan... Bi gir bak derim.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: deserteagle

www.sendit.com

Ben bu adresten guild wars alıyorum siparişimi verdim. Bu adreste hep oyun dvd falan satıyorlar. Genelde sorun cıkmıyor. Yani bikaç kişi forumlarda yazmıs siparişim elime gelmedi diye ama o verilen adresten ya da postacının inisiyatifinden kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca gonderilen mallar ulasma garantisi altında imiş. Bir kişi de siparişim ulaşmayınca bedava tekrar istedim ve yeniden gonderdiler ücret talep etmeden demiş. Falan filan... Bi gir bak derim.

ne kadar surede siparis eline ulasıyor???

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.