Şimdi Ara

Online Fatura Sorgulama Sistemi Yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.. kendi web sayfam üzerinden fatura sorgulamaları yapacağım bir sistem tasarlamam gerek. Bunun için nasıl bir yöntem izlemem lazım.. Avea vodafone gibi sadece borç sorgulama olacak ödeme sistemi olmucak.. internetten bir örnek bulamadım.. yardımlarınızı bekliyorum..

• Merhaba;
    Bu kadar az detayla çok fazla yardım edilebileceğini sanmıyorum. Veritabanı kağıt üzerinde oluşturulması gerekir,tablolar bağlantıları vs. Sana neyin lazım olduğunu belirlemen için detaylar gerek.
  • onur3535 kullanıcısına yanıt
    Şirketlerin buna izin vermeleri gerekir ve şuan hiç bir operatörün borç sorgulama sayfası yok.Sadece online işlem merkezlerine giriş yapılarak öğrenilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

Şirketlerin buna izin vermeleri gerekir ve şuan hiç bir operatörün borç sorgulama sayfası yok.Sadece online işlem merkezlerine giriş yapılarak öğrenilebiliyor.

Saolun cevaplar için... Benim yapmak istediğim tam olarak şu şekilde olucaktı kendi web sayfam üzerinden bilgileri girilen kişinin borçlarını öğrenmelerini sağlayacaktım.. Mesela arkadaşın dediği gibi avea'nın online işlem merkezinden nasıl faturamızı görebiliyoruz, onun gibi. ama böyle birşey sanırım yok..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.