Şimdi Ara

ONKYO AVX 380 5.1 ev sinema sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 2 ay önce bi ONKYO sevdası başladı bende. ( özel bi sebebi yok, cocukluktan kalma bir merak) Şöyle bi arama yapınca nette en son Saturnde satıldığını ögrendim. Üşenmeden kalktım onca yol gittim ama mağazanın bu gune değin sattığı tek ONKYO seti hts 3305 miş ve o da ellerinde kalmamış. Sonrasında dedim ben distributoru bi arayayım. Onlar da bana başka bir yerde bu urunu bulamayacağımı fakat yakın zamanda AVX 380 modelinin geleceğini soylediler. 3 haftadır distributorle iletişim halindeyim. Mağaza olarak MM la anlasmışlar ve ürünün satışı muhtemelen haftaya başlayacak. Fiyat olarak 800-900 lira diyolar. Benim belirlediğim bütçe de yaklaşık 900 tl. Simdi sizden ricam bu cihaza bu para değer mi? ya da ortalama bir set kurmak için nasıl bir yol takip etmeliyim. MM Kozyatagı 1099 liraya Denon un 5.1 setinden bahsetti. Denonda subwoofer aktif Onkyoda pasiftir dedi. Bu aktif/pasif hadisesi hissiyatta ne gibi değisikliklere yol açar. Sonuçta benim istediğim ses de netlik, gürültü değil. Ayrıca referans isteyen arkadaşlar için

http://www.eu.onkyo.com/products/AVX-380.html

Cevaplarınız için şimdiden teşekkurler.

• ürünü alalı yaklaşık bir ay oldu. bir de dark mini mania aldım hd olaylar için. film bu kadar mı zevkle izlenir. hele bir de dts audiolar (şimdilik sadece Queen ve Enigma) var tarif edilemez. ayaklık almadığım için daha speaker mesafe ayarlarını bile yapmadım. subwoofer pasif falan dediler ama pasif buysa ben zaten aktifini istemem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.