Şimdi Ara

önerilerinizi bekliyorum mageyi iyi bilen arkadaşlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar daha önce rogue kullanıyordum 61lvl mage ile takas ettim mage hakkında çoğu şeyi bilmiyorum şu an int ci ve complet set var bi arkadaştan mp olmama dair öneri aldım şuan rotten eyeslere 1100 damage vuruyo eger mp ci olursan 4000 falan vurabileceği söledi sizce dogrumu bide staf ve elbiselerim neler olmamı bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. 61lvl bir mage yapabilmesi neler gerekli
    ben bunları öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler

• Bence Paper oL Yani Mpci üstüne +8p bonuslu giysiler al set +7veyada +8 takılar al elinede +8 veyada +8wizard al..
  • Paran varsa full +7 compelete çek eğer flame isen hell hount +6 al takılar hp + mp üniq olarak elemantal pendant iyi gider
  • bence paper ol üstün +8 paper elbiseleri eline +9 wood takılarında defans verecek bişeyler olsun yeter..
  • peki mp ci olursam vuruşum artarmı? bide kaçı mp kaçı inte vermeliyim sikileri
  • 62 int kalanı mp döşe eline de wizart 8 +8 paper set hp demageli tmdır
  • PAPER MAGE olacaksan,
    +9 wizard staff veya +9 wood staff..
    +8,+9 hp bonuslu giysiler..

CZ için mutlaka defans veren unique takılar şart..
    hatta bulabilirsen silahlara karşı defans verenlerden bulmalısın..
    yoksa CZ de Assaslar spike thurst ile alırlar..

EDİT: size inanması zor gelebilir ama, server a göre değişmekle birlikte,
    Edana da +9 shard, +9 md ile gezen assaslar ve +4 Skeleton Belt hatta çok uçuk kaçık bazılarında +5 Skeleton belt olduğu söyleniyor...+10 raptor fotoları dolaşıyor...

Zaten bir çok player bu nedenle ya ardreama dönüyor yada charını satıp oyunu bırakıyor..
    konu ile drek alakalı değil ama, oynarken bunlarıda göz önüne alın ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FightMaster -- 19 Şubat 2007; 16:45:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: NameHack_

Paran varsa full +7 compelete çek eğer flame isen hell hount +6 al takılar hp + mp üniq olarak elemantal pendant iyi gider

o hell hount değil hell blood :D
  • int ci olmassan cz de ezer geçerler
    forever int
  • Dostum şimdi diyeceğim şuki bence intci ile mp ci arasında bu kadar bir uçurum olamaz...
    Rottene 1200 vuruyorum demişsin imp olursam 4000 bu çok anlamsız geliyor hatta çok zor...

Ama ben paper mage olmak istiyorum diyorsan lvl kasmak icin idealdır fakat cz de ezerler seni...
    Fakat çok iyi itemler : Iron neckleece Iron Belt, DD25, Spear Defance gibi itemlar var diyorsan paper cz de cok iyi olur...

lvl kasmak icin paper idealdir fakat yarın birgün alan ile raven harpy ve crimson ving partye girersen bir hatanda yeri boylarsın bu kadar basit
  • bence mage kassssssssss
  • quote:

Orjinalden alıntı: N.G

bence mage kassssssssss

O mage Sende Post Kas Ban! Post Kasma

Sana Gelince Bence Paper Ol Fazla Bilgim Yok Ama bende Mageyim Eline lupus staf al İnt İstiyomu bilmem İşte Ayarla üstünü +8 HP SET diz Takılar Defence Ve Hp bonus verirse İİ olur!
  • yorumlarınız için çok teşekkürler.............................
  • kardes benim 71 level magem var
    senin mpci olman gerekiyo cünkü senin kasman lazım bunun içinde saglma vurman lazım
    hp basılı paper +8 üstü olacak +8 wodd +9da olabilir +8 wizarda işini görür
    paper üstleri zaten sundersa satılıyo git bas
    üstün +7 olsa bile iş görür
    şimdiden ii kasmalar
  • paper ol +8 hp/15 set giy +9 wood ya da bulabilirsin +6 lycaon tak

takılar 8-9 hp takılar ya da unique takılar olabilir

he bide 35 54 57 kağıtları olcak
  • areste 63 lvl paper mage im vardı +9 wood +8 paper kıyafetlerim vardı daha sonra onu satıp pathosta basladım su an lvl im 61 complete +7 set +7 elixir ve bri kaç unique takı ypatım kendime inan bana o kadar fazla bi damage farlı yok bence int olarak kal
  • şimdi bende biraz gb buldum completleri satmadım paper kıyafetleri falan aldım yani her iki durumdada olsam itemlerim olcak bakalım hangisi daha iyi olursa ona döncem deneme yanılma yöntemiyle bişeyler yapabilirim belki.
  • lvl kasarken int ci kalmanı tavsiye ederim lvl ın düsük kasman lazım o yüzden paper hayalini bi süre unut giysilerini hp bonuslu giy mp bonusu unut
  • +8 +7 hp bonuslu poper kıyafetleri +7 mp takılar o lvlda işini gorur elindede en az wizard+8 weya wood+9 olsun
  • arkadaşım zaten magei 61de bırakmazsın heralde intçi tavsiye etmem czde kimseye vuramazsın eski serverlardaysan para biriktirip paper 10dd veya biriktirebilirsen 25dd al derim paper olcaksan +9 wood +8 wizard al takıların defans ve hp versin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.