Şimdi Ara

Öneri Bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    AMD 2500+ işlemci
    MSI kt4av anakart
    2*256
    1*512 kingston ram
    2*80 Gb samsung harddisk
    ATI 9550 256 mb 128 bit ekran kartı
    Awermedia 303 Tv Kartı
    Creative Live 5.1 Ses KArtı
    LG 52 X cd rom
    Lg CDdvd Combo

Ben bu sistemi 2000 MHz ye çıkarınca kapanıyordu.Power değiştir dediler.Çok ağır sağlam bi power aldım.Şu an kapanma problemi falan yok.Şu an orjinal değerlerde kullanıyorum memnunum ama Bazı oyunlarda sistem kasıyor.Takılmalar yapıyor.Anakartı değiştir diyorlar.Anakartı değiştirmek istemiyorum.Sistemin daha performanslı çalışması için Ne tavsiye edersiniz.(Bana masraf açmayın Z 5500 aldım bütün para oraya gitti.)

• Biraz OC dene diyeceğim ama o anakart ile OC çok zor. En azından ekran kartına yüklen elinden geldiği kadar. Ekran kartının potansiyeli olması lazım.
  • isez arkadaşım aynı anakart bende var benim işlemci 2600 standart olarak 2.09 da çalışıyor en fazla 2.16 oluyo voltaj verdim ramlerle oynadım hiç boşuna uğraşma MSI ın bu modelinin oc yeteneği maalesef yok Şimdiden kolay gelsin
  • anakart farz oldu demek.Ne tavsiye edersiniz anakart olarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: isez

anakart farz oldu demek.Ne tavsiye edersiniz anakart olarak

DFI
  • DFI INFINITY RS482 X2/ ATHLON 64 FX SOKET 939 ANAKART
    95 usd + kdv
    işimi görürmü acaba bide işlemciyi değiştirmeye gerek varmı.Yoksa bi süre daha idare edermi.
    ßiraz ucuz tavsiyeye ihtiyacım var ağalar.
  • şimdilik değiştirme idare eder zaten o.c yaparsın o anakartla sonra x2 bi işelmci alrısın
  • Arkadaş sen soket A anakart bakıcaksın soket 939 değil..bulabilirsen abit an7 alabilirsin hala stoklarında olanlar var bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: isez

DFI INFINITY RS482 X2/ ATHLON 64 FX SOKET 939 ANAKART
    95 usd + kdv
    işimi görürmü acaba bide işlemciyi değiştirmeye gerek varmı.Yoksa bi süre daha idare edermi.
    ßiraz ucuz tavsiyeye ihtiyacım var ağalar.

İstemesende işlemciyi değiştireceksin bu anakartı almak istersen çünkü bu anakart Soket 939 destekliyor.Senin işlemci Soket A araştırmalarını buna göre yap..Yani SOKET A destekli bir anakart bul..

• Teşekkürler beyler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.