Şimdi Ara

Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
7
Favori
24.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Çok hoş bir anime ama gerçekten 12 bölüm olması kötü olmuş. Daha çıkmayacak mı demek bu?
    Ben bir Öne piece tarzı birşey bekliyordum oysaki

One Piece gibi olsa bu kalitede olmazdı zaten. Shounenlerde ana mantık zayıf bir ana karakteri eğitimlerle, savaşlarla güçlendirmek ve bu yoldaki macerasını anlatmaktır. Hikaye tıkanınca da zaman atlaması ile kolayca yeni konular bulmak.
    Böyle olunca da 300+ bölümlük animeler ortaya çıkıyor.

Bu yapımda ise zaten karakter en başında God Mod'da
    Aksi durumda bu kadar zevkli olacağını sanmazdım. Gerçi Madhouse yine bir yolunu bulup yine izlettirirdi bize.

Neyse daha 10. Bölümle ova'yı izlemedim ben, bitirmeme daha bir ayım var, bir haftası kalanlar düşünsün gerisini

Animelerde kaç adet tip var hocam?Genelde düşük seviyeden başlayınca tahmin edilebilirliği biraz yüksek oluyor ama buradaki heromuz(Adımda Hero bu arada) tam tepeden başlayınca tabi biz ne bekleyeceğimiz konusunda şaşırıp kaldık

Bir Goku, bir de Ichigo var zaten. Geri kalanlar bunların benzeriya da karışımı. Saitama daha çok Goku'ya benziyor bana göre. Arada gözleri kararınca canavara da dönüşebiliyor tabii.

Bana göre yine tahmin edilen çok noktası olsa da verdiği keyiften bir şey eksiltmiyor.
    Zaten piyasadaki çoğu Shouneni izleyerek mimiklerine kadar doğru şekilde tahmin edebiliyorum artık, bu da ayrı bir keyif veriyor yine de.

• Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 14 Aralık 2015; 22:55:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti)

İnan ilk bizim Kel Pelerinli ustamızı görünce aklıma bu gelmişti

• Ova da hoşmuş, amma 2.bölümden sonraki düşüşler çok saçma olmuş. Animeler gerçek hayatı asla etkilememeli.Belki gaz verme amacıyla Rock Lee,Saitama Senesi vs.gibi çalışma için gaz verebilir,izlenebilir ama abartmamak lazım.En kötü durumda da üstteki arkadaşımızın olduğu gibi herşeyi tahmin ederiz çok sıkar, anime manasını yitirir bence.

• MRTFR kullanıcısına yanıt

Kurgu güzel yakalamışlar, op bleach ve Naruto gibi her villian için bir p-up sorunu yok.

12 bölüm olması da büyük ihtimalle, manga sayısının az olmasıdır ki şuanki bölüm manganın neredeyse %75 kısmına hitap ediyor.

• hayır. one punch asıl çizimler çok ötede.
  • Vasat sayılabilecek İngilizcem ile sezon 2nin gelmesinin sürpriz olmayacağını öğrendim ama siz yinede bana güvenmeyin

• Şu an finali izlemeyi bitirdim ve tartışmasız çok iyi bir animeydi. Kesinlikle izlenmeli.
    2.sezon duyurusu yapılmış hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9E8F2C31A -- 20 Aralık 2015; 19:42:24 >

• Sondaki''YİNE TEK VURUŞ LAAAYYYNNN!!!!'' sözüyle biten efsane dediğiniz pek kültürüm olmadığı için sadece bazı sahnelere şaşırdığım kısacık bir anime oldu.

Gelecek sezon için ne olabileceğine gelirse
    Şu 1 Numaralı A Sınıfı öğrencide var bir şeyler.Ya da S sınıfının başındaki Kız da hiç göstermemesine rağmen zirvede

Sezon 2 gelirse anca 1 yıl sonra gelir o zaman görüşürüz minna

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

Kurgu güzel yakalamışlar, op bleach ve Naruto gibi her villian için bir p-up sorunu yok.

12 bölüm olması da büyük ihtimalle, manga sayısının az olmasıdır ki şuanki bölüm manganın neredeyse %75 kısmına hitap ediyor.

Hahahaha Avatarı anime sanan 'adam'ı admin yapmışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla 12. Bölüm'deki aksiyon bir yıla yetecek düzeydeydi...

İçimde bir his bu serinin çok güzel yapılacağını söylüyordu ama bu denli eğlenceli ve güzel olacağını beklemiyordum..

Anime duyurulduğunda hevesle konu açmıştım..

İzlemeyen varsa herkese tavsiye ederim, liselilerin dünyayı kurtardığı klişe animlerden, her hafta 5 dakikası intro 5 dakikası flashback ve filler olan shounen'lerden çok farklı..

Finale de yakışır bir animasyon olmuş...
  • Amma güzeldi be 1 yılmı bekliyecez şimdi

• Çerezlik niyetine izlenir. Bizim keltoşun jest ve mimikleri ve sebep olduğu durum komedileri bazen güldürüyor bazen sadece tebessüm ettiriyor. Animenin ciddî olmayışı ya da tam ciddiye başlayacakken konseptten ötürü yine cıvıklaşan hâli bünyede garip bir tat bırakıyor. Tek vuruş muhabbeti ve bizim keloğlanın en kral rakibi bile hiç zorlanmadan kolayca indirebilmesi animenin ciddiye bağlasa bile heyecanını kaçırıyor. Sürpriz beklemiyoruz zaten de uğraştırıp, zorlayıp sonunda perte çıkan bir rakip bile yok. Şu son bölümdeki lavuk bile bizim keli zorlayamadı. Ayrıca şu rakibin "şunu yapınca böyle güçlü oluyorum, bunu yapınca savunmam şöyle oluyor, şunu yapınca gücümü sınırlayan mührüm kırıldı yandın oğlum sen!" tadında saçmasapan gereksiz muhabbetlere girmeleriyle seyirciyi aşağılamalarına kıl oluyorum. Bu bölümde iyi aksiyon görsek de düşmanın kel elemanı hiç zorlamaması, aksiyonu efektle göstereceğim diye ekranı pastel renklere boyayarak abartmaları, ciddiyetle şebekliğin çorba yapılması gibi etkenler sebebiyle bölümden pek bir tat alamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

Hahahaha Avatarı anime sanan 'adam'ı admin yapmışlar

Al işte

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    ben senin hiçbir şeyi beğendiğini görmedim zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

ben senin hiçbir şeyi beğendiğini görmedim zaten.

Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 21 Aralık 2015; 14:04:15 >
  • Hayatımda ilk defa anime izliyorum oda bu diziyle oldu gerçekten çok iyi ya keşke 20 dakka değilde 40 50 dakika falan olsaymış bölümleri 2 günde bitirdim. Şimdi ne izlicem diye kara kara düşünüyorum.
  • Sert. kullanıcısına yanıt
    Kisalardan başladıysan sana Death Note'u önerebilir im hocam Animenin bazı kuralları var(bazıları dini diyebilir ama bu kuralları temaya göre kabul etmeniz lazim tıpkı saitamanin evrenini kabul ettiğiniz gibi)
    Acayip psikolji ve mantık içerir bir de efsane Gerilim.
    Gerçi buna göre biraz yavaş

• quote:

Kisalardan başladıysan sana Death Note'u önerebilir im hocam Animenin bazı kuralları var(bazıları dini diyebilir ama bu kuralları temaya göre kabul etmeniz lazim tıpkı saitamanin evrenini kabul ettiğiniz gibi)
    Acayip psikolji ve mantık içerir bir de efsane Gerilim.
    Gerçi buna göre biraz yavaş

Daha önce adını duymuştum ama işte animelere bi ilgim yoktu ta ki "tek atan adam" ı izleyene kadar. Konusunu okudum baya ilgi çekici duruyor o yüzden vakit kaybetmeden başlıyorum sağolun öneri için.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.