Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.515
Cevap
86
Favori
297.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soket zorlandı ise problem oradadır. Herhangi bir telefoncu eli yatkında sokem videolarını izleyip yapabilir. Bizde kendimiz sokme videolarını izleyip değiştiriyoruz. Ben bataryayı bekliyorum değiştire egim.
  • Beyler telefonun ekrani degistirecegim.

Guvenilir bir satici tavsiyesi verirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spazmol S kullanıcısına yanıt
    Valla ne desem yalan. Eli yatkın birisi yapabilir sanırım.
  • Merhabalar
    Telefonumfa bugüne kadar Turkcell hat kullanıyordum. Dünden itibaren Vodafone geçince telefonda şebeke simgesinin orada ünlem işareti çıkmaya başladı. Whatsapp ta mesaj yazabiliyorum fakat internet sayfası falan hiçbir şekilde kullanamıyorum. Telefonda herhengi bir root işlemi falan yapılmadı. Kutusundan çıktığı gibi hangi güncelleme geldiyse sadece o kuruldu. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba ?

Teşekkürler.

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi )

• sasuta kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: cyhnk

Merhabalar
    Telefonumfa bugüne kadar Turkcell hat kullanıyordum. Dünden itibaren Vodafone geçince telefonda şebeke simgesinin orada ünlem işareti çıkmaya başladı. Whatsapp ta mesaj yazabiliyorum fakat internet sayfası falan hiçbir şekilde kullanamıyorum. Telefonda herhengi bir root işlemi falan yapılmadı. Kutusundan çıktığı gibi hangi güncelleme geldiyse sadece o kuruldu. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba ?

Teşekkürler.

Hocam numara taşımadan sonra internet olmuyor bazen. Vodafoneyi arayın interneti açmalarını söyleyin. Bende de aynı durum olmuştu avea da internet kapalıymış açıyorum demişti

• Vodafone ile sıkıntı yaşayan arkadaşlara hiç düşünmeden turkcell e geçmelerini öneririm. 8mbit adsl den fiber e geçmiş gibi fark ediyor.

Ayrıca arka kapak çok soldu. Yenisini almayı düşünüyorum ama satan kalmamış. Hala arka kapak satan birisini bulan olursa link paylaşsın lütfen.

• meizu mx4 pro 32gb, yada meizu mx5 32gb ile oneplus 64gb yasal pass. kayitli takas etmek isteyen olursa bana ulassin ankaradayim

• Uzun zamandir kovaladigim batarya performansini simdilik yakalamis gibiyim, sonuclar istedigim gibi gelmeye devam ederse yaptigim islemleri paylasacagim

Normalde aldigim en iyi sure 1 saat ekran acik kalma oranina bataryada -%20 idi, son yaptigim ayarlar ile bu 2 saat ekran suresine -%20 oldu

Bu da derin uykuda tahmini bekleme suresi, en iyi aldigim sonuc 3-4 gun iken suan 8 gunu gosteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teyubesk39 -- 6 Nisan 2017; 12:15:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: teyubesk39

Uzun zamandir kovaladigim batarya performansini simdilik yakalamis gibiyim, sonuclar istedigim gibi gelmeye devam ederse yaptigim islemleri paylasacagim

Normalde aldigim en iyi sure 1 saat ekran acik kalma oranina bataryada -%20 idi, son yaptigim ayarlar ile bu 2 saat ekran suresine -%20 oldu

Bu da derin uykuda tahmini bekleme suresi, en iyi aldigim sonuc 3-4 gun iken suan 8 gunu gosteriyor

En kısa sürede bekliyoruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: cyhnk

Merhabalar

Teşekkürler.

bende uzun zamandır fabrika reset atmamıstım ve sürekli ağ kısıtlamaları ile ilgili bir uyarı veriyordu çözemedim bi formatliyim toplasın kendini dedim.
    demez olaydım aynı sürümü kullanıyorum ve 18 marttan beri vodafonede aynı sorunu yaşıyorum defalarca teknoloji merkezi ile görüştüm. çözümü yok ve suçlusu sensin diyorlar. türkcell hatt takınca sorun olmuyor çalısıyor.

• merhaba arkadaşlar oneplus x kullanıcısıyım. fakat telefonumda şuan sade kendi logosu var:( hiçbirşşekilde açılmıyor. kurtarılabilirmi yoksa çöpe atcam. bu konuda bana yardım ederseniz çok mutlu olurum. teşekkürler..
  • https://www.aliexpress.com/item/New-3600mAh-BLP571-Mobile-Phone-Battery-for-Oneplus-One-Smartphone-one-plus-one-1-Phone/32786914031.html?spm=2114.13010608.0.0.lprJZj

bu pili aldım ve taktım. 2 yıl kullandıgım orjinal pil 1 gun cıkartıyordu. cok kullanılmazsa 1.5 gun cıkarır. yeni pili taktım 3600mah ama tam dolmuyor %96 da kalıyor. nedeni nedir acaba bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirkaptan20

merhaba arkadaşlar oneplus x kullanıcısıyım. fakat telefonumda şuan sade kendi logosu var:( hiçbirşşekilde açılmıyor. kurtarılabilirmi yoksa çöpe atcam. bu konuda bana yardım ederseniz çok mutlu olurum. teşekkürler..

Fastboot ile kurtarabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: emirkaptan20

merhaba arkadaşlar oneplus x kullanıcısıyım. fakat telefonumda şuan sade kendi logosu var:( hiçbirşşekilde açılmıyor. kurtarılabilirmi yoksa çöpe atcam. bu konuda bana yardım ederseniz çok mutlu olurum. teşekkürler..

Fastboot ile kurtarabilirsiniz.

O da olmazsa Osman abi halleder:

http://www.androidbrick.com/

• lineage os 14.1 de gecelik sürümlere gelen güncellemeleri otadan kendisi çekip uruyormu bilgisi olan yada deneyen oldumu?
    her gecelik güncellemede yeniden mi kurcaz kendimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerT06

lineage os 14.1 de gecelik sürümlere gelen güncellemeleri otadan kendisi çekip uruyormu bilgisi olan yada deneyen oldumu?
    her gecelik güncellemede yeniden mi kurcaz kendimiz

LAO gecelik güncelleme çıkartıyor mu? Ben haftalık çıkartıyor diye biliyorum.
  • merhaba aksam opo mı fabrıka ayarlarına döndürdüm.tekrar kurulum yaparken cyanogenos ayarlarını yaparken hesabım var ama bir turlu acamadım her seferınde sunucu hatası veriyor.sunucuyla baglantı hatası olustu.yardımcı olablirimisiniz sebebi nedir.
  • volki832 kullanıcısına yanıt
    Cyanogenos bittiğindendir.Sunucular artık yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maskelisuvari

Cyanogenos bittiğindendir.Sunucular artık yok.

ne yapmam gerekli yardımcı olurmsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.