Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.515
Cevap
86
Favori
297.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jin_paci

355 dolara aldım hocam yarın inşllah elimde.

İyiymiş 355dolara. Peki gümrükte bir sıkıntı çıkarmı, yani nasıl geçireceksiniz?
    Bende Çin veya almanya dan getireceğim de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım kendisi ile beraber getiriyor hocam gümrük sorunum yok.
    @HsynBkts
  • quote:

Kendisine söylerim getirirse neden olmasın :) Bilgilendiririm sizi pm den.

hocam 3-5 adet ne gelirse alabilirim. haberinizi bekliyorum.
  • quote:

Arkadaşım kendisi ile beraber getiriyor hocam gümrük sorunum yok.
    @HsynBkts

Anladım teşekkürler

• teknokaptan kullanıcısına yanıt
    Color OS 1.2 yüklüydü, içinde sadece çince ve ingilizce vardı. Ota güncellemesi almadı telefon. Bildiğim kadarıyla Color OS 2.0 Tüm dillere sahip. Aslında Color Os de çok güzel bi arayüz. Türkçe dil desteği olsa cm11 e geçmeyebilirdim. Çok incelemedim Color os yi o yüzen artısını eksisini yazamayacağım. Ama cm11 de çok güzel. ve akıcı.
  • Hocam 4 adet geliyor ve hepsinin sahibi belli daha fazla getiremiyecek bir dahaki çin seferi 6 ay sonra :)
    @MyLife®
  • Benimde tanidigim 8 gun icinde turkiyeye gidiyor isteyen olursa aldigim telefonlari satabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin hakkında bir fikrim yok ne yazıkki. Ismarlasamda Türkiye'ye gelmez sanırım. Amerika'dan alma şansım var. Orda da en düşük 450$'a görebildim.
  • En düşük 359.99 dolara satan gördüm aliexpresste, 5$ kuponla bir 355$ a geliyor.
    Gerçi yorumlarda ufak tefek kusurlar gördüm 5 yıldız olmasına rağmen (satıcılar verilen yorumları değiştirebiliyor aliexpresste).

Çinde perekande satış fiyatı 2000 yuan yani yaklaşık 330$
    Hongkong da da 330$ bu telefon.
    Sadece Amerikada 299$ + Eyalet vergisi fiyatına satılacak, eyalet vergisi ile o da 320$ filan edicek.

Bu durumda çinli satıcıların fiyatının 355-360$ dan daha aşağı olacağını hiç sanmıyorum. Daha fazla beklemeyip alsak mı napsak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluering

Kullanıcıyım. Bana gelen ColorOs yüklü versiyon idi. CM11S yi nasıl yükleyeceğinizi anlatacağım. Cihaz yüklemeden sonra OTA güncellemelerini de alıyor.

1- BUNU indir ve cihazın belleğine kopyala.

2- Cihazı kapatın, ses kısma ve power tuşuna basarak recovery menüsünden install from sdcard (update from sdcard da olabilir tam hatırlamıyorum.) basın ve cihazın içine kopyaladığımız zipli dosyayı seçin.

3- Yükleme bittikten sonra "reboot" deyin ve daha açılmadan ses kısma tuşuna basılı tutarak tekrar recovery menüsüne gelin. "wipe data and cache"i seçin. İşlem tamamdır.

Cihaz rootsuz bir şeklide cm11 yüklü hale gelecek.

3 ayrı cihazda da bu işlemi yaptım herhangi bir sorun olmadı. Yalnız cihazlar baştan Color Os yüklüydü. Tekrar belirtmek isterim.

BURDAN öğrendim.

malesef ben yapmaya calistim ama olmadi yuklemeyi %24 te durduruyo failed diyo :)

• quote:

Orijinalden alıntı: muratai

En düşük 359.99 dolara satan gördüm aliexpresste, 5$ kuponla bir 355$ a geliyor.
    Gerçi yorumlarda ufak tefek kusurlar gördüm 5 yıldız olmasına rağmen (satıcılar verilen yorumları değiştirebiliyor aliexpresste).

Çinde perekande satış fiyatı 2000 yuan yani yaklaşık 330$
    Hongkong da da 330$ bu telefon.
    Sadece Amerikada 299$ + Eyalet vergisi fiyatına satılacak, eyalet vergisi ile o da 320$ filan edicek.

Bu durumda çinli satıcıların fiyatının 355-360$ dan daha aşağı olacağını hiç sanmıyorum. Daha fazla beklemeyip alsak mı napsak?

beklemenin sonu yok hocam :) al
  • teknokaptan kullanıcısına yanıt
    Zip dosyasının sağlam olduğuna emin misin. Bilgisayarda arçmayı denermisin zipli dosyayı. Bilgisayarda dosyanın özelliklerine baktığımda Boyut: 461 MB (484.019.553 bayt) gösteriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit

quote:

Orijinalden alıntı: MyLife®

quote:

Orijinalden alıntı: cupra

Gönderin bir tane çözeyim.. Gerçi çözdükten sonra da aman o fiyat olur mu diyeceksiniz, 120 tl devlete verirken sorun yok, 50 tl bilgiye verirken hep sorun oluyor nedense.. Neyse.. Yırtık dondan çıkan birine sinirlendim de..

e yani adamlar haklı :) seni tanımıyorum etmiyorum ne diye sana 50 tl vereyim :) sen bana 50 tl ver ben inceleyip göndereyim sana :)

İncelemeyecek, imei değişimi isteuenlerin telefonlarını halledecek. Pasaportu olmayanları 200-250 tl, pasaportu olanları 120 tl masraftan kurtaracak 50tl karşılığında. İyi fiyat cupra, bilgi herzaman parayı hakeder

Sağol Cavit binbaşım, arada senin gibi arkadaşlar olmasa valla yaşanmaz bu memlekette artık. Beni anladığın için çok teşekkür ederim.

MyLife kardeşim, doğum tarihin neden gizli profilinde ? Şimdi benden yaşlı falan çıkarsın, ben senin gibi ayıp etmem istemem. Gerçi akıl yaşta değil baştadır ama..

• One plus one pil durumu nasil bi s4 kadar gidiyor mu internete girmede falan kac saat dayanio
    tum gun 3 g acik whats app acik face acik kac saat gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluering

Zip dosyasının sağlam olduğuna emin misin. Bilgisayarda arçmayı denermisin zipli dosyayı. Bilgisayarda dosyanın özelliklerine baktığımda Boyut: 461 MB (484.019.553 bayt) gösteriyor mu?

senin verdigin linkten indirdim telefona attim dedigin yollari izledim kopyaladim zipli dosyayi aynen uyguladim ama yuklemiyo .
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

Benimde tanidigim 8 gun icinde turkiyeye gidiyor isteyen olursa aldigim telefonlari satabilirim.

Hocam 64lük warmı elinizde

• evet 64 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknokaptan -- 17 Kasım 2014; 12:15:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

evet 64 gb

Ne kadardan satıyorsunuz

• bluering kullanıcısına yanıt
    tamam halllettim tesekurler artik cihaz turkce :)
  • 64 gb Satan olursa özelden pm atsın görüşelim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.