Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba.
    9T kullanıyorum nord ve poco f2 arasında kaldım.
    Kamera olarak 9t den ne kadar iyi acaba?
    Ekran boyutunun yandan dar önden uzun olması kötü benim icin.

Bir türlü karar veremedim ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth

Merhaba.
    9T kullanıyorum nord ve poco f2 arasında kaldım.
    Kamera olarak 9t den ne kadar iyi acaba?
    Ekran boyutunun yandan dar önden uzun olması kötü benim icin.

Bir türlü karar veremedim ya.
    Karar sizin aslında. poco da işlemci iyi, tek sim kayıtlı. çok oyun oynayan biri iseniz tercih edilir ama bence gerek yok o kadar işlemci gücüne. hem enerji tüketimi fazla olacaktır. nord orta üst işlemcisi ile tatminkar, ekran çok akıcı ve oxygenOS bence daha akıcı ve sade bir yazılım.
    Kamera benim gözüme daha iyi geldi.
    Ekran boyutu ilk başta algıladım, şuan hiç yadırgamıyorum. Sadece çift ön kamera delikleri göze hoş gelmiyor bence.
  • Arkadaslar peki kimden alacagiz n11 gg gibi de satilmiyor

Facebook sahibinden de alsak dolandirilabiliriz gibi geliyor

Kucuk sehirde yasamanin kotu yani da bu ankara istanbul olsa elden alirsin da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caglar_sss kullanıcısına yanıt
    Referans ile satın alabilirsiniz ancak.. ben tavsiye de bulunabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu cihazın önde 4k 60fps olup da arkada olmaması üzücü yarın bi gün gelmez mi arka kameraya 4k 60fps google kamera ile ya da farklı bir şekilde aktif edilemiyor mu ön kameraya koyup arkaya nasıl koymazlar aklım almıyor gerçekten
  • qwerty_tr Q kullanıcısına yanıt
    Bence arka kameraya 4K gelir. Saçma bir durum, güncelleme ile mutlaka gelecektir diye düşünüyorum.

• Ahize sesinin yüksekliğinden şikayeti olan var mı?

• fth F kullanıcısına yanıt
    Eşimde mi9T pro vardı imei atılı, guncellemeler otomatik olmaz , imei patlar , çift sim yok , en son imei den sonra tekrar imei attırdım 4g komple gitti sinirlendim sattım Nord aldım, kamera olarak 9T pro dan çok daha iyi.

On kamerasını beğenmedim ama lens olarak iyi ama yazılım kısmında başarısız kesinlikle update e ihtiyacı var.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    merhabalar hayırlısı olsun öcelikle... bu telefonda güncelleme durumu nasıl olacak kayıtlı deseler de imei atılmıştır buyuk ıhtımal sanırım, bende sipariş verdim bakalım, ayrıca bir başka merak ettiğim de ..eşimin opposunda tema magazası çalışmıyordu,bu telefonda varmı acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fox59 -- 22 Eylül 2020; 20:39:27 >
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Arkada 4k var 4k 60 fps yok ve bildiğim kadarıyla bu işlemcide 4k 60 fps arka kamera video çeken bir cihaz yok, on kamera da var ama hiç 4k 60fps izlenimi vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 22 Eylül 2020; 20:52:19 >
  • fox59 F kullanıcısına yanıt
    Onepluslarda imei ,format, güncelleme sorunsuzdur bende 1 seneye yakın oneplus 7T kullanıyorum.

Tema mağazası yok, ama simge paketi olarak mağazadan istediğiniz indirip ekstra launcher ihtiyaç duymadan yukleyebilirsiniz

çok teşekkür ederim
  • Merhaba arkadaşlar
    Cihazın ses kalitesi nasıl hem yükseklik hem kalite olarak ?
    İşlemci performansı nasıl oyunlarda en fulde oynatıyor mu ?
    Çok program yüklerim. Arkaplanda 3-4 uygulama acikkken geciclerde donma duraksama yapıyor mu ?
    Çift hat kullanıyorum cihaz ortalama kaç saat ekran süresi veriyor ?
    7t Pro veya 7pro bakıyordum onları kullanlar da fikirlarini paylaşabilirler ?
    7 serisi alırsam ikinci el ama bunu sıfır alabiliyorum o yüzden kafam daha karışık

• Güvenilir satıcı var mı oneplus cihazlar için şiddetle tavsiye ettiğiniz? Ya da forumun genelde alış veriş yaptığı satıcı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Güvenilir satıcı var mı oneplus cihazlar için şiddetle tavsiye ettiğiniz? Ya da forumun genelde alış veriş yaptığı satıcı var mı?
    Önceki mesajlarda paylaşılmıştı.

Ben Teknoess Emin Yılmaz dan aldım. Sanırım dükkanından elden almakta mümkün.(Facebook üzerinden arattığınızda iletişim bilgileri çıkıyor)
    1 sene kullandım 9T yi. EFS yedeği var. Sıfırlamayı cihaz üzerinden yapıyorum, imei gidiyor. tek tuş ile twrp kurup imei yi geri atıyorum. Güncellemelerle ilgili sorun yaşamadım hiç, gelmeden zaten internete düşüyor.

Oneplus nord stok u elinde olan 3 kişi ile görüştüm, parasını haketmediğini söyledi. Rakibi note 10 lite mış, mi 10 lite mış. vs..

Bir kişi dese ki al alacaktım.
    Kasası kalitesizmiş oneplus kalitesi yokmuş.
    Cihazı elime alma şansı olmadığından riske girmedim.
    Poco F2 pro aldım.
    Kamerası 9T den iyi. Daha üst seviye kullanmadığım için kıyaslayamıcam.
  • fth F kullanıcısına yanıt
    Güzel cihaz o fiyata tercih meselesi, ben kamerasında ois olmayan , çift hat kayıt yapılamayan cihaz almam , ve en yüksek modeli de olsa arayüz olarak oxygen akıcılığı yok.

Yine de oneplus almayacak olsam 3500 liraya bende f2 pro dan başka model bakmazdim genel olarak.

• ismaill07 İ kullanıcısına yanıt
    Ses kalitesi iyi bence gayet yüksek hem ahize hem hoparlör.

İşlemci performansı amiral işlemcileri aratmıyor.
    Takılma, aksırma, tıksırma yapmıyor, yapmaz. Yazılım arayüzü zaten çok stabil.

Bende çift hat kullanıyorum (turkcell, vodafone) iş dolayısıyla tüm gün aktif elimde. 5-6 saat arası ekran süresi veriyor günlük.

7pro kullanmıştım çok çok iyi bir cihazdır fakat ekran kronik sorunlarından dolayı tez vakitte elden çıkardım malum garantisiz, patlar elde...

Ben kısa zamanda birçok cihaz deneyimledim, 9T, 9T Pro, Meizu 16th, Oneplus 7pro, Samsung A71, Mi Note 10 lite ve son olarak Oneplus Nord.

Ben Nord dan son derece memnun kaldım. Gerek performans gerek kamera gerekse malzeme kalitesi ve görsel şıklık...

• Arkadaşlar Android Auto ne yaptıysam çalıştıramıyorum. Mi9t de sıkıntısız bağlanıyordu fakat şimdi Škoda Karoq'a bağlanamıyorum. Netten farklı sürümleri de denedim işlem başarısız. İncelediğimde bu sorunu yaşayan birçok oneplus kullanıcısı olduğunu gördüm. Sorunu yaşayan çözüme kavuşturan var mı acaba?

• Acaba cihaz sahipleri cihazı aldıkları yerde Oneplus Buds'un satıldığına rastladılar mı? Sahibindende vs. hiçbir ilan göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.