Şimdi Ara

Oneplus Nord 8/128 Gri Sıfır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır OnePlus Model #8
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Oneplus Nord 8/128 Gri Sıfır
    Okuryzen arkadaşımıza satılmıştır, hayırlı olsun.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Ürün tarafımdan alınmıştır. Yarın sabah kargoya verilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.
  • Cihaz güzel kullanıyorum. Memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okuryzen

Ürün tarafımdan alınmıştır. Yarın sabah kargoya verilecek

Arkadas konusunda temkinli olun derim ben. Once benimle anlasti, hesap no icin banka farkeder mi diye bile konustuk, sonra ben hesap no beklerken size satmis urunu. Daha sonra benim mesajlarima falan hic donmedi ve bu arada sizle anlasmis zaten. Bir sorun yasadiginizda cevap alamama ihtimaliniz cok yuksek. Bu tarz durumlarda anlastiktan sonra baska birine satmak zaten terbiyesizlik de, boyle yapilmis olsa bile nezaketen insan haber verir. Konuya girip gordum sattigini, hala cevap bekliyordum yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

Arkadas konusunda temkinli olun derim ben. Once benimle anlasti, hesap no icin banka farkeder mi diye bile konustuk, sonra ben hesap no beklerken size satmis urunu. Daha sonra benim mesajlarima falan hic donmedi ve bu arada sizle anlasmis zaten. Bir sorun yasadiginizda cevap alamama ihtimaliniz cok yuksek. Bu tarz durumlarda anlastiktan sonra baska birine satmak zaten terbiyesizlik de, boyle yapilmis olsa bile nezaketen insan haber verir. Konuya girip gordum sattigini, hala cevap bekliyordum yoksa.

Alıntıları Göster

Sizinle de daha önce alışveriş yaptık diye hatırlıyorum hocam. İlanı açtıktan bir sonra arkadaş ile konuştum ve pazarlık yaptık, akabinde cihazı alacağımı ve kimseye satmamasını söyledim. Dün de sabah işten geceden çıktığım için arkadaşın mesajlarına cevap veremedim. Bu arada benim almayacağını düşünerek sizinle irtibat kurmuş olabilir. Daha sonra uyanıp ücreti hesabına havale ettim. Ben arkadaşın kötü bir niyeti olduğunu zannetmiyorum size de mahcup olduğu için cevap verememiştir diye düşünüyorum.

• okuryzen kullanıcısına yanıt

Zamanlamayi bilmiyorum ama dun oglenden once konustu benimle de. Bunu belirtse zaten ne diyecegim olmaz bana satacaksin mi diyecegim. Benim burada acil telefon ihtiyacim vardi mesela dun tum gun hic bakmadim bile bugun alisverisi yapacagiz ve gonderecek arkadas diye. Simdi ben baska telefon arayacagim araya haftasonu girecek falan derken en az 3-4 gun gecikecek telefonu almam.

Size hayirli olsun sizinle alakali bir durum yok zaten ortada. Umarim herhangi bir sorun yasamazsiniz.

• quote:

Alıntıları Göster

Herkese iyi akşamlar,

Sevindi42 hocam öncelikle iletişim kopukluğundan dolayı özürlerimi kabul edin. Telefon almak için olan aciliyetinizi aslında hemen IBAN atın demenizden anlamalıydım o noktada hatamı kabul ediyorum. Ancak benden bir cevap almadan hakkımda ''arkadaş konusunda temkinli olun, sorun olursa cevap alamama ihtimaliniz yüksek'' gibi ithamlarda bulunmasaydınız daha iyi olurdu.

Sizinle konuştuğumuz günün öncesinde, okuryzen hocam ile baya görüştük, ancak ben kendisinden alım ile alakalı bir cevap alamadığımdan sizinle görüştüm o sırada okuryzen hocama da ''hocam sizden cevap alamadım cihaza talip olan forumdan bir arkadaş daha var net bir şey söylerseniz size mahçup olmayayım'' dedikten sonra kendisi bana almak istediğini belirtti. Ticaret ve forum adabı gereği öncelik onun olduğundan satışı onunla yaptık ancak size cevap yazamamış olmam konusunda hatamı üstte belirttiğim gibi kabul ediyorum orası benim hatam.

Akabinde sizin yazışmanız ardından kendisiyle telefonda görüştük ve ödemeyi yaptı. O gün okuryzen hocamda biliyor diş hekimine randevum vardı ve diş çekimine gidecektim saat yaklaştığından apar topar randevuma yetişip sonrasında kargoya gidecektim. Ancak diş çekimim inanılmaz zor ve ağrılı geçtiğinden ilaçların ve ağrının etkisiyle bile okuryzen hocamla bile doğru dürüst görüşemedik.

Sadece kendisine kargoya yetişemediğimi, bugün için sabahtan kargoya vereceğimi belirttim sağolsun anlayış gösterdi ve o gün sonrasında bir daha da görüşmedik. Ben dün tüm gece diş ağrısı yüzümün şişi ve kanın durmamasından dolayı ağzımda tamponla geceyi zor ettim. Bu kadar detaylı neden anlatıyorum diyecek olursan halimi biraz olsun anlayabilirsin diye.

Tekrardan özürlerimi kabul et lütfen.. aram han hocam ile de görüştük ama fiyatta anlaşamadık ne yazık ki. Kısmet Okuryzen arkadaşımızınmış bugün sabah ürünü kargoladım takip kodunu içeren paket fotoğrafını kendisine ilettim. Kendisi bir şey olursa buradan gerekli gördüğü takdirde editlemeyi yapar. Ona da hayırlısı olsun diyorum güzel günlerde kullansın.

Herkese iyi akşamlar tekrardan..

• quote:

Zamanlamayi bilmiyorum ama dun oglenden once konustu benimle de. Bunu belirtse zaten ne diyecegim olmaz bana satacaksin mi diyecegim. Benim burada acil telefon ihtiyacim vardi mesela dun tum gun hic bakmadim bile bugun alisverisi yapacagiz ve gonderecek arkadas diye. Simdi ben baska telefon arayacagim araya haftasonu girecek falan derken en az 3-4 gun gecikecek telefonu almam.

Size hayirli olsun sizinle alakali bir durum yok zaten ortada. Umarim herhangi bir sorun yasamazsiniz.

Bu arada bu mesajınıza da cevap vereyim, 3-4 gün gecikecek cihazı zaten almak zorunda değilsiniz kimsede size çıkıp alın demiyor tercih sizin hani bunu neden ekstra bir sorunmuş gibi lanse ediyorsunuz bende bunu anlamıyorum. Ne diyeyim hocam ben üstte meramımı ilettim gerisi zaten boş. Tekrardan iyi akşamlar.

• Ben de alıcı idim. Mesajlara geç cevap verme konusunda ben de şikayetçiyim ama tabiki hastalık durumu var ise bu durum göz ardı edilebilir. Bir telefon bu. Dünyanın sonu değil. Bana da acil lazım idi ve şuan telefonsuzum desem yeridir. Yine de yeni sahibine hayırlı olsun demekten alıkoyacak bir durum söz konusu değil.
    Kendinize iyi bakın arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: placebo4

Bu arada bu mesajınıza da cevap vereyim, 3-4 gün gecikecek cihazı zaten almak zorunda değilsiniz kimsede size çıkıp alın demiyor tercih sizin hani bunu neden ekstra bir sorunmuş gibi lanse ediyorsunuz bende bunu anlamıyorum. Ne diyeyim hocam ben üstte meramımı ilettim gerisi zaten boş. Tekrardan iyi akşamlar.

Alıntıları Göster

Kardesim neyin aciklamasini yapiyorsun ki? Benle hesap no verme asamasina gelmisken diger arkadasa IBAN vermissin onunla yapmissin alisverisi. Bu asamada onunla mesajlasirken bana cevap atmamissin. Ben senden o gun ve ertesi gun mesaj bekleyip telefon bakmamisim. Benim dedigim sey 2 gun buradan kaybettim araya da iki gun haftasonu girdi, kisaca beni magdur ettin. Sadece ben baska birine satacagim demen yeterliyken bunu yapmayi tercih ettin. Geri kalan bahane, kimse disciye gittigi icin bir mesaj atamayacak duruma gelmez. Kaldi ki zaten benden sonra diger arkadasla tekrar konusmussun burada soyleyebilirdin bana ama soylemedin. Diger aliciyi yedekte bekletmek daha mantikli gelmis gibi duruyor.

• Vay be.. Filim gibi..
  • arkadaşlar hala neyi tartışıyorsunuz?

alan memnun veren memnun, ortada mağdur filan yok.

bu ürün kimin kısmeti ise ona gitmiş, olacağı buymuş.

diğerleri aramaya devam etsin, onların kısmeti başka yerde.

boşuna bir birinizi kırmayın, her işte bir hayır vardır...🤝👍

• sahafiec kullanıcısına yanıt

Bir şeyi tartıştığımız yok hocam seninle de konuştuk konuyu biliyorsun az çok. Arkadaşın sorunları var belli ki insan gibi açıklama yapınca neden yaptın diye çıkışıyor bir de utanmadan. Ucuza bulamadı alamadı diye bu kadar sorun çıkartıyor bence. İyi ki de ona satmamışım giden cihaza üzülürdüm. Bu da konuya son mesajım olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi placebo4 -- 30 Ocak 2021; 13:37:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

arkadaşlar hala neyi tartışıyorsunuz?

alan memnun veren memnun, ortada mağdur filan yok.

bu ürün kimin kısmeti ise ona gitmiş, olacağı buymuş.

diğerleri aramaya devam etsin, onların kısmeti başka yerde.

boşuna bir birinizi kırmayın, her işte bir hayır vardır...🤝👍

Hocam size birisiyle fiyatta falan anlaşıp, hesap no için banka sorup sonra gidip sonra foruma girmenize rağmen anlaştığınız kişiye hiçbir haber vermeden başka birisiyle daha anlaşıp ürünü satar mıydınız? Bakın ben konuya girmesem hala bu kişiden mesaj bekliyordum banka hesabı için ve adamın umrunda bile değil muhtemelen hiç atmayacaktı mesaj. Burada net bir mağduriyet var ve bu olay ticaret ahlaklıyla alakalı bir şey. Ha tabi artık bunlar forumda çok sık olmaya başladı, o yüzden normal karşılıyorum dediğiniz gibi uzatmaya gerek yok. Ben geldim ve sadece bu arkadaştan ürün alacaklar için uyarıda bulundum. Yarın başka biri acil bir durumda olduğunda aynı sıkıntıya düşmesin maksat.

• Cihaz bugün elime ulaştı. Arkadaşın bahsettiği gibi sıfır tertemiz ürün. Kargolaması da havalı poşetle oldukça korunaklıydı. Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.