Şimdi Ara

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.236
Cevap
48
Favori
197.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda birileri konuyu açmış. Kamerasına napcaz bu cihazın yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera beni tatmin etti.

Batarya bende herşey açık 6saat görüyorum. Özel bir ayar yok. Sadece 5g hat Türkiye de olmadığı için arama kapalı.

Güncellemeler için 3 yıl verdiğini söylüyorlar, ayrıntıya sahip değilim. Bilen varsa beni de aydınlatabilir.

Tavsiye ederim 😉

• Kızın adı gortce K kullanıcısına yanıt

Ben uzun süredir kullanmıyorum, nasıl problemler ile karşılaştınız?

• Mysal kullanıcısına yanıt

Kamera kötü . 4500 lira verdik oneplus ın utancı gjhi bişey kamerası.

Biraz daha açıklama yapabilir misin ☺️

Üstad bende oneplus 8t düşünüyorum. 4500 TL civarında daha iyi kamerası olan başka bir telefon yok sanırım. Ayrıca youtube da kamera incelemeleri güzel gibiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kızın adı gortce

Kamera kötü . 4500 lira verdik oneplus ın utancı gjhi bişey kamerası.

Kamera çok mu kötü hocam almaya niyetlenmiştim bende ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] 

• Valla ne diyim şimdi bi beklenti içine girip aldık. Dedik o kadar veriyoruz . Ses iyi şarj olma süresi iyi ama kamerası yok heleki kamerayla işiniz varsa hiç almayın. Amaaa oyun oynarım seri olsun hız olsun bana arıza yapmasın derseniz alın . Bide ısınıyor nedense ısınması normal mi bilmiyorum full parlaklıkta, mobil veride oyunsuz ısındı cihaz . Ama testlerdede ısınıyor ben xiaomi almak istemedim bunu aldım

• shadowmexo kullanıcısına yanıt

Orası öyledir elbette benim beklentimin altında kaldı ama. Kamerası çok donuk renkler felan 48 MP de Felan kötü ev içinde dışarda çıllop güneş altında. Ama iyi kamera az ışıkta belli olmaz mı ?

• Mysal kullanıcısına yanıt

Hocam özellikle 48 MP özelliği hoşumuza gitmedi. Renkler çok donuk. Cihaz kamerası için alınabilecek bir cihaz değil bence.gerci bu fiyatta telefonu kıyaslamasını yapabilecegimiz başkada cihaz yok galiba

• Dxomark sitesinde oneplus nord dxomark sitesinden 108 Puan almış. Bu telefonun kamerası ile onu karşılaştırdığımızda arasında bir fark yok. 2 aşağı veya 2 yukarıdır puanı. Bu sebeple kamerası için kötü olduğunu düşünmüyorum.
    Ben öyle süper fotoğraflar bekleyen birisi değilim, kötü fotoğraf çeksin de demiyorum. Bu hali ile beğeniyorum.

Güzel resim bekleyen daha önce dediğim gibi 10t ye yönelebilir ki bu fiyat bandında ya o ya bu. Herkes beklentilerine göre hareket etmeli. Ben oneplus 8t yi seçtim.

• Nord kullanıyorum, hemen hemen aynı kamerası 8t ile 8t iphone 11/12 ile kıyaslanıyor kamera testlerinde ve hiç geri kalmıyor. Nasıl bu kadar gömdümüz kamerayı hayret. O kadar test izledim herkes önce kamerasındsn bahsediyor neredeyse.

• tasarım olarak taşınabilirlik olarak kamera cıkıntısı daha az gibi t8 in

10t ye göre

2 cihazda iş görür

• 5100 TL'ye 12/256 gblik modelini buldum ama kamera konusunda tereddütte kaldığım için almadım daha cihazı kimisi de oneplus 9 u bekle diyor... elimdeki telefon 4. Yılı doldurup 5. Yılına girecek bataryasın da sıkıntı yok ama artık ram ve kamerası yetmiyor... Bakalım araştırmaya devam... Bu telefonu almayı çok istemiştim ama kullanıcılar pek memnun değil gibi...

• Kamera konusunda ne gibi beklentiniz var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mysal

Kamera konusunda ne gibi beklentiniz var ?

Hocam fazla aman aman bir beklentim yok cihaz parasının hakkını versin ne yeterli... Bu cihazın ayarında ki cihazlar ile kamera farkı nasıl bilmiyorum... Burada bir arkadaş kamerası çok kötü demiş mesela...Cihaz çok hoşuma gidiyor 5g li olması kamerasında ois olması uzun vadede güncelleme alacak olması güzel... Bakalım daha karar vermedim...

Birde şuan ki telefonum Xiaomi red mi note 4 x kamerasını performansını düşünün :)) En uzun kullandığım telefon oldu. Artık yetersiz geliyor işin ilginç tarafı telefonun kasasında ekranında zerre çizik deforme yok hâlâ sıfır gibi :)) Aldığım telefonu yine bir 4-5 yıl kullanacağım uzun vadede sıkıntı yaratmayacak model bakıyorum aslında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 23 Aralık 2020; 11:0:27 >

• Anladım, şimdi yerli kaynaklarda bu telefonun kamerası hakkında pek inceleme yok. Bu yüzden aşağıda ilk başlıkta olan ve şimdi ekleyeceğim birkaç karşılaştırma videosu yüklüyorum. En iyi kararı kendin vereceksin.

Oneplus 8T nin hobi olarak telefon değiştiren biri değilseniz uzun vadede sorunsuz bir telefon olacağına inanıyorum.

Mi 10T Pro vs Oneplus 8T vs Samsung S20

IPHONE 12 - ONEPLUS 8T KARŞILAŞTIRMASI

IPHONE 12 PRO - MI 10 ULTRA ve ONEPLUS 8T KARŞILAŞTIRMASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysal -- 23 Aralık 2020; 11:19:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mysal

Anladım, şimdi yerli kaynaklarda bu telefonun kamerası hakkında pek inceleme yok. Bu yüzden aşağıda ilk başlıkta olan ve şimdi ekleyeceğim birkaç karşılaştırma videosu yüklüyorum. En iyi kararı kendin vereceksin.

Oneplus 8T nin hobi olarak telefon değiştiren biri değilseniz uzun vadede sorunsuz bir telefon olacağına inanıyorum.

Mi 10T Pro vs Oneplus 8T vs Samsung S20

IPHONE 12 - ONEPLUS 8T KARŞILAŞTIRMASI

IPHONE 12 PRO - MI 10 ULTRA ve ONEPLUS 8T KARŞILAŞTIRMASI

Yok Hocam hobi amaçlı telefon değiştirecek kadar zengin değilim :) zamanında note 4 x i de yurtdışı 700 TL'ye almıştım. 4 yıldir kullanıyorum... Alacağım telefonu uzun süre kullanacağım....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.