Şimdi Ara

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.237
Cevap
48
Favori
197.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Coverbros var Facebook tan ulaşabilirsiniz kullanıyorum gerçekten sıfır iz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jammer1903 J kullanıcısına yanıt

Bende şuan Android 13e geçtim msmtool ile temiz kurulum yapıp 11e düşürüp geri 13e geçtik bende de pil sorunu düzeldi gibi duruyor. Geceleri 15-20 bandında düşüşler oluyordu şuanda normal. Android 13ten devam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar telefonum Oneplus 8t ve Huawaei Gt3 Pro aldım. Huawaei Sağlık uygulamasını kurdum ancak bildirimlere hiç bir şekilde izin veremiyorum her yerine girdim tüm izinleri verdim ama yine de google kilitlemiş gibi izni açmıyor. çözümü bilen var mı ? ekran resimleri aşağıda;

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/156862921

• 8t 580 sürümü çok berbattı. 2 tane 8t aktif kullanıyoruz. İkisinde de 580 sürümü şarj ve stabilize konusunda üzmüştü. En son 581 sürümü hem şarj hem de stabil oldu. 581 i tavsiye ederim

• 9 pro mu 8t mi daha iyi arkadaşlar ? 9 proda şarj sorunu vardı çok çabuk bitiyordu halen devam ediyormu

• oneplus 9 dan 8t ye gecilir mi arkadaslar? batarya icin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ekranda çıkan mor, yeşil çizgi sorununun sebebi neydi biliniyor mu? Özellikle yurt dışında güncelleme sonrası çok yaşayan olmuş.

• 582 sürümü çıktı deneyen oldu mu?

• https://xdaforums.com/t/finally-guide-to-enable-volte-and-vowifi-on-oos-12-1-without-root.4557611/

Volte ve vowifi aktifleştirme. 8T son sürüm (582) telefonumda denedim ve menü olarak aktifleşti, henüz deneme şansım olmadı.

ekleme: Çalışıyor arkadaşlar, roota da gerek yok basit bir işlem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mike4peace -- 5 Kasım 2023; 12:23:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 tane 8t var birini ben diğeriğini eşim kullanıyor eşim bugün film izlerken donmuş kendine gelmemiş eve gelince 3 tuşa bastım bekledim logo geldi ancak yine kapandı. Bu şekilde açılıyor ancak kapanıyor.
    Daha önce bu şekilde problem yaşayan oldu mu?
    Önerebileceğiniz oneplus tan anlayan tamirci var mı?

• 8t telefonum için ekranı kırık olan anakartı kullanılabilir parça amaçlı telefon arıyorum bilginize

• Beyler 8t oos13 telefonunu araba bluetoothu ile kullanan var mıdır? Sorum şu, bluetooth bağlantısı olduğunda müzik otomatik başlıyor mu? Oos13 eski sürümlerinde dediğim olay olurken son güncellemelerle başlamaz oldu, şuan lineage 13 kullanıyorum bunda sıkıntı yok fakat farklı bazı sıkıntılardan dolayı oos'e dönmeyi istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj portunda temassızlık sorunu yaşamaya başladım, tamir için servis önerisi olan var mı hocamlar?

Etiler'de bi yeri buldum, 1800 lira diyolla. Araştırmaya devam.

Kadıköyde bi yer daha buldum, 600 lira dedi onlar da. Bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öğrenen -- 4 Aralık 2023; 11:3:26 >
  • Öğrenen kullanıcısına yanıt

Hocam şarj portu zaten Flex şeklinde tamir değil parçasını al sen bile takarsın basit

• Arkadaşlar 2 sene önce Aliexpressden aldığım karbon fiber kılıf bayağı bir deforme oldu hem telefonu da çok korumuyor, bana çok kaba olmayacak şekilde kılıf ve ekran koruyucu önerebilir misiniz?

• BLCKHCKR B kullanıcısına yanıt

Nillkin kılıf

https://tr.aliexpress.com/item/1005001685432980.html?spm=a2g0n.order_detail.order_detail_item.3.7d011261PwyOQT&gatewayAdapt=glo2tur

• menem M kullanıcısına yanıt

Hocam peki şu ürün nasıldır aynı marka sanırım, ilk siparişe özel bayağı ucuza geliyor.

aliexpress.com
    112.26TRY 72% OFF|Oneplus 8t durumda NILLKIN slayt kamera koruma kılıfı Oneplus 8t Anti skid Camshield Oneplus 8t anti parmak izi|Telefon Tamponu| - AliExpress
    https://www.aliexpress.us/item/3256801526016462.html?spm=a2g0o.productlist.main.5.214b1db1Ooyus6&gatewayAdapt=tur2usa4itemAdapt&_randl_shipto=US

beş kuruş etmiyor sert plastik ve kaba, görünüme aldanma, başka ince hafif kılıf bakın olmadı silikon kılıf kullanın bu ince hafif ve kibar telefona yazık etmeyin.

• komedi6 K kullanıcısına yanıt

Cihaz için kılıf bulmak çok zormuş açıkçası bulabildiğim tek silikon kılıf bu https://www.aliexpress.us/item/2255801108209559.html?gatewayAdapt=tur2usa4itemAdapt&_randl_shipto=US bunda da kamera kısmında 6 tane delik var çok çirkin gözüküyor bence.

ae de dolu var kılıf .

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.