Şimdi Ara

9999 TL Oneplus 8 Pro Tr garantili (Hepsiburada)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
6.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyada alınabilecek en iyi cihaz 9.999,90 TL
    https://www.hepsiburada.com/oneplus-8-pro-128-gb-oneplus-turkiye-garantili-p-HBV00000UPES4
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Zamanında OnePlus 5T'yi 2.500'e almıştım ve hala kullanıyorum 2 ya da 3 senedir. Şu yeni telefonlar Hindistan'daki gibi uygun fiyatlarla girseydi Türkiye'ye alacaktım ama bu fiyatlara yüzüne bile bakılmaz. Maksadım diğer markalarla kıyaslamak değil. Bir telefona 10.000 tl verecek biri değilim sadece.

OnePlus laf edilecek son markadır ama. Kaç yıllık OnePlus 5T daha geçenlerde Android 10 aldı. Telefonlarını bırakmayan bir şirket.
    Bu telefon genel olarak Türkiye'de telefonların pahalı olması sebebiyle pahalı.

Gidip bunun yerine eski nesil s20 alınır ya da ips ekranlı düşük çözünürlüklü ucuz iphone 11 alınır demek saçmalık. Çünkü bu telefon yeni nesil bir telefon ve bir amiral gemisi. Snapdragon 855'li bir telefonla ya da ucuz bir telefonla karşılaştıramazsınız.

Bunun dışında OnePlus markasının şu anki konumu en iyi Android ve Snapdragon telefon ve referans cihaz olma durumu. Artık android ve iphone karşılaştırılırken eskiden Samsung'un en iyi cihazı kullanıldığı gibi şu anda OnePlus kullanılmakta. OnePlus artık fiyat performans bir marka ya da amiral katili değildir. OnePlus Android camiasının en prestijli markasıdır.

OnePlus çıkardığı telefona net 3 sene destek verir, OnePlus çok az model çıkarır ve buna en iyi donanımları koyar, OnePlus kullanıcı deneyimini çok önemser, OnePlus en stabil yazılımı kullanır ve Iphone'dan dahi akıcı olan tek telefon markasıdır. Ki kardeş markası Oppo bile bunu başarabilmiş değildir.

OnePlus 8 pro'da 120Hz ve muhtemelen bulabileceğiniz en iyi ekran, Snapdragon 865 yani en iyi işlemci, en iyi şarj teknolojisi(uzun süredir bu böyle), aynı seviyede kablosuz şarj desteği(yeni geldi), en hızlı ve stabil android işletim sitemi, üst düzey bir malzeme kalitesi var. Kamera, ses gibi multimedya özellikleri ne seviyededir, ne kadar en iyidir bilemeyeceğim ama bir çok konuda en iyi olan bir telefon en pahalı olmaya çalışabilir. Türkiye'deki astronomik rakamlar bizim sorunumuz.

Türkiye'de yaşamasam muhtemelen alırdım, alacak olsam kaçak yollardan alırım ya da Find X2 ile bir kıyaslarım çünkü bence tasarımı daha hoş.
  • 1 yıldır oneplus7 kullanıyorum. Daha iyisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlam veremiyorum ben bu fiyatlara telefon nasıl alınıyor. Ben de alabilirim ama elim varmaz. Şayomi note 8 yetiyor her türlü işimi de yapıyorum :)

• One Plus 3 almıştım yurtdışından hala kullanıyorum parasının hakkını veren bir telefon. Ama artık Türkiye de 2 telefon parası ile bir telefon bize bir telefon devlete gidiyor maalesef

• Arkadaşlar mesela yurtdışına gidip 2 adet çift hatlı telefon alsak her sim yuvasının 4 ay kullanım süresi oluyormuş her yıl başında da bu sıfırlanıyormuş. Bu şekilde 4 ayda bir sim yuvasını 8 ayda 1 de telefonu değiştirsek sonra tekrar ilk telefona dönsek kulak arkamızı koruyarak yani vergiden kaçınarak telefon kullanabilir miyiz? Negatif bir yönü var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yasamayürütmeyargı

Arkadaşlar mesela yurtdışına gidip 2 adet çift hatlı telefon alsak her sim yuvasının 4 ay kullanım süresi oluyormuş her yıl başında da bu sıfırlanıyormuş. Bu şekilde 4 ayda bir sim yuvasını 8 ayda 1 de telefonu değiştirsek sonra tekrar ilk telefona dönsek kulak arkamızı koruyarak yani vergiden kaçınarak telefon kullanabilir miyiz? Negatif bir yönü var mıdır ?
    evet kullanabilirsiniz hocam ancak suriyeliler için yapıldı bu daha öncesinde 1 ay kullanılıyordu
    tekrar eski haline gelirse sıkıntı olur sizin için
  • bu para verilmez hakkı 5000 dir
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    En kötü 2 tane tabletim olur olarak bakıyorum hocam olaya. Artık o kadar zoruma gidiyor ki bu vergi durumu. Teşekkür ederim cevabınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasamayürütmeyargı -- 16 Haziran 2020; 20:43:40 >
  • O kadar seviyede iphone var samsung note 10 s 20 var. Kimse o parayı oneplus a vermez. Süslü Renault Fiat gibi.

Ek olara Huaewi 40 modelleri var.

5g daha gelmesine 2 3 sene var. Gelsede 10 15 gb kotalar ile ne olacak sanki. Ferrari 0 dan 100 3 saniye ama menzil 15 km. Ne yapacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 16 Haziran 2020; 20:51:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7t alacaktım fiyatlar cumadan önce. Keşke alsaymisim zorlayıp. Garantisiz ler bile 4 bilmem kaç olmuş

• Ne olursa olsun bir telefona 10k para veren net şuursuzdur. Eğer bir de bu 2 sene sonra daha güncelleme almayacak adı tarihe karışacak 2.el piyasası yok olacak bir android telefon ise daha vahim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    Oneplus 2 seneden fazla veriyor bildiğim hocam. Androidin ayfonu derler kendisi için. Ha bu lafimdan 10 verilir manası çıkmasın tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 16 Haziran 2020; 20:55:39 >
  • Zamanında OnePlus 5T'yi 2.500'e almıştım ve hala kullanıyorum 2 ya da 3 senedir. Şu yeni telefonlar Hindistan'daki gibi uygun fiyatlarla girseydi Türkiye'ye alacaktım ama bu fiyatlara yüzüne bile bakılmaz. Maksadım diğer markalarla kıyaslamak değil. Bir telefona 10.000 tl verecek biri değilim sadece.

OnePlus laf edilecek son markadır ama. Kaç yıllık OnePlus 5T daha geçenlerde Android 10 aldı. Telefonlarını bırakmayan bir şirket.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Google politikası gereği hiçbir üretici 2 Büyük güncelleme dışında Büyük güncelleme veremez. 2 yıldan sonra güvenlik güncellemeleri diye sözde güncellemecikler veriliyor onlarda ne olduğu meçhul

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dünyada alınabilecek en iyi cihaz kullanım amacına ve bütçenize göre alabileceğiniz cihazdır.

Türkiye ve dünyanın şuan bulunduğu bu kriz ve belirsizlikte paramızı boşa saçmayalım.

• LacWer L kullanıcısına yanıt
    Ne kadar bilgili veremezmis kardeşim kim Google a soruyor Android Google un tapulu malı değil isteyen istediğini yapar isteyen 20 senede verir Google en fazla benim uygulamalarımi kullanmayın diyebilir huawei de onu dedi daha fazla da yetkisi yok(ki hala kullanılıyor sadece resmi yok)

Vermemeleri üreticilerin tercihi yoksa Google yasakladı gibi bir durum olamaz

• Bu fiyata TR pazarında hiç şansları yok.
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Android Google'ın tapulu malı evet, onun için karışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 16 Haziran 2020; 21:18:48 >
  • OnePlus Türkiye'ye geldi mi?

• Evet, resmi olarak.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.