Şimdi Ara

OnePlus 8 Pro 120Hz ekranla gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• OnePlus tarafından daha önce de duyurulduğu üzere, yeni çıkan modeller 90Hz ekranla gelecek. Bu bilgi, her ne kadar firmanın yönetimi tarafından resmi olarak duyurulmuş olsa da daha hızlı bir ekranın cihazlarda olmayacağı anlamına gelmiyor. 

Endüstri kaynaklarından Max J. tarafından Twitter’da paylaşılan bir fotoğraf, söylentilerin tekrar başlamasına sebep oldu. Genelde Samsung hakkında sızıntılarıyla öne çıkan Max J. bu kez kendisi tarafından doğrulandığı üzere OnePlus 8 Pro’nun ekranıyla ilgili bilgi paylaştı.

Sızıntının doğru çıkması durumunda, Razer Phone haricinde bir OnePlus da 120Hz hızında bir ekrana sahip telefon satışa sunmuş olacak. Firmanın standart modeli OnePlus 8’de ise 90Hz bir ekran olması bekleniyor.

Ayrıca Bkz.Xiaomi'nin MIUI 11 arayüzünün kararlı sürümü 12 telefona ulaştı

OnePlus 8 ve 8 Pro’nun tanıtımına hâlâ aylar olsa da bazı sızıntılar sayesinde cihazların tahmini görünüşünü bile öğrenmiş durumdayız. Bu bilgiler ışığında cihazlarda tıpkı Samsung amiral gemisi modelleri gibi ekran deliği olacağını ve arka tarafta standart modelde üç, pro modelde dört kamera yer alacağını söyleyebiliriz.

• 120hz ve üzeri artık standart olmalı işlemciler gerçekten çok verimli oldular pil rahatlıkla bir günü tamamlıyor tepe modellerde.

• Arkadaş o küçücük ekran 120 hz olsa ne olur yahu bu tv’mi monitörmü iyice saçmalamaya başladılar

• joven kullanıcısına yanıt
    Teknoloji cahili bir yorumu daha...

• Standart olmalı ve isteyen açmalı pilin daha uzun süre gitmesini isteyen kişiler kapatabilir.

Bundan dolayi kardes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 8 Kasım 2019; 23:44:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Şaka gibi bir teknoloji düşmanı bot daha. İstisnasız her yeni teknoloji haberini spamlıyorlar

• 4000 batarya bence bu telefona hiç olmamis 6000 daha iyi olur bide zte gibi üstü pubg gibi tuşlar olsa harika olurdu

• Boş karavana iş

• Telefonların o küçücük ekranlarında hayatlarını geçiren ergenlerdenseniz değil 120 hz sizlere 240 hz ekranlı telefon çıkartsınlar benim için sorun yok ben 75 inch tv ile mutlu Mesut keyif dolu günler yaşıyorum.
  • O saçma ön kamera ile geleceğini sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Daha hızlı olur, 120 fps videolar yaygınlaşır, daha iyi oyun deneyimi olur. Pil konusunda haklısınız.

• benim tel 120 hz degil ama boyle dandik de gostermiyor. bunlar pazarlama taktigi. asiri rekabetci endustriler her sene bi fark bulup daha fazla satmaya calismakta. 5 para etmez, farklari, photoshoplu gorseller ve sayilarla satiyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.