Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.091
Cevap
28
Favori
118.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sizin kullandığınız uygulaması kullanmıyorum. Ben kullansam bende de sorun olur belki.
    Bu arada yüzde yüz şarj olunca ödeme alındı yazısini düzeltmişler. Artık tamamen şarj edildi yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulamalar benim telde de kapanıyor. Bence şu an sorunlu bu sürüm. 2 defa wipe cache yaptım durum aynı.

• Oneplus yeni sürümde sıkıntılar var, ben downgrade yaptım. Stabil olduğu kesinleşene kadar indirmemek gerek bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Esagapo

Oneplus yeni sürümde sıkıntılar var, ben downgrade yaptım. Stabil olduğu kesinleşene kadar indirmemek gerek bence
    Ufak tefek sorunlar var ama genel kullanıma engel değil bence.

• Bazi programların açılmamasi can sıkıcı oluyor. Dikkatimi çeken bi diger sorun ise gboard kullanirken. Geri bildirim sesleri birbirine giriyor bazen. Tusa bastığımda çıkması gereken ses gecikiyor yazi yazarken senkron şekilde çıkmıyor ses.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Bana gelmedi daha, sorunları düzeltip, temiz bir şey yollasınlar diye bekliyorum.
  • Şahsi fikrim android 10 geçtikten sonra Bl kilidi açıksa bootladerdan fastboot rom kurmak en temiz kurulum o şekilde oluyor.
    https://androidfilehost.com/?fid=4349826312261621795

Çok basit kurulumu var.

"Yalnız dikkat edin android 9 dan bunu yükleyip sakın ona geçmeyin cihazınızı birck edersiniz. Android 10 güncelledikten sonra temiz kurulum yapmak için kullanın... "

Dipnot: Tüm verileriniz silinecektir kullanmadanönce ona göre yedek alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 13 Kasım 2019; 17:44:22 >
  • Beyler aranızda bootloader kilidi açıp üniversite öğrencisi olup eduroam'a bağlanamayan var mı? Eduroam bağlanıyorum ama wifi simgesinin yanında ünlem işareti oluyor internet erişimi kesinlikle yok.Bootloader kilidi açmadan önce bağlanabiliyordum.Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz nasıl bir yol izlemeliyim ?

Normal ev wifisinde herhangi bir sorunum yok.

Ayrıca Kyk wifisinde de bağlanabiliyorum ama whatsappta sürekli kopukluk oluyor bağlantınız kontrol ediliyor diyor sürekli. mesaj atıyorum mesajlarım gitmiyor 1-2 dk sonra gidiyor.Aradan 15 sn geçince tekrar bağlantınız kontrol ediliyor diyor.İnstagram ve Google Chrome üzerinde herhangi bir sorun yaşamıyorum.Bildirim gelmemesi değil sorunum dediğim gibi ev wifisinde veya mobil veride sorun yaşamıyorum.

Bağlantı ayarlarını sıfırladım her iki sorun hala devam ediyor.

Not: Mobil veri üzerinde hiçbir sıkıntım yok.

Biraz uzun ve karmaşık bir yazı oldu kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 18 Kasım 2019; 23:19:42 >

• lazye kullanıcısına yanıt
    Bootloader açik ve rootlu bir sekilde eduroam'a baglanabiliyorum sorunsuzca. OOS 9.0.9 sürümündeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: yey-R

Bootloader açik ve rootlu bir sekilde eduroam'a baglanabiliyorum sorunsuzca. OOS 9.0.9 sürümündeyim
    Bağlantı ayarlarını sıfırladım garip bir şekilde bağlanmayı bir anda başardım çok uzun süredir bağlanıyordum wifi simgesinin yanında ünlem işareti çıkıyordu internet erişimim yoktu artık var. Bu arada hocam custom rom atma,root atma gibi konuları zamanım olursa anlatabilirim demiştiniz Uygun bir zamanınızda anlatabilir misiniz acaba ?
    Sinav dönemimdeyim hocam. Sinavalar geçsin seve seve yardimci olurum

• Dostlar; zamanında Oneplus 6 kullanırken aldığım Nillkin marka kılıf vardı. Birkaç tane almıştım biri 2 ay sonra geldi :) isteyen olursa diye link bırakıyorum;

https://www.letgo.com/tr-tr/i/oneplus-6-kilif_c07d815c-3b41-41e0-be16-e56b8b4fb2a6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KuTLuBeY- -- 21 Kasım 2019; 13:36:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Open beta 2 geldi. 99 MB lık bir güncelleme

• merhaba
    garanti bankası mobil ödeme kullanan varmı
    uygulamaya girdiğimde
    "cihazınız mobil ödeme özelliği için uygun değildir"
    uyarı veriyor
    ama yapı kredi bankasının mobil ödeme ayarlarına girilebiliyor
    garantiyi aradım diyorum ayarlara girmiyor
    siz ödeme yapıp öyle deneyin,diyorum ki ayarları aktif edemiyorum uyarı veriyor
    kapadım 2.ye aradım başkası çıktı ona bildirdim kayıt açtı yarın tekrar arayın dedi
    bu sorununu şikayetvar.com da oneplus5 kullanan yaşamış ama sorunu çözüldü mü bilmiyorum.
  • necmettin44 N kullanıcısına yanıt
    Open beta dakine benzer iyileştirmeler içeriyor. Siz full update yapmışsınız. Eğer zaten oxygen os android 10 da ise 50 mb lık bir güncelleme. Önceki güncelleme sorunlu olduğu için kimse daha android 10 a geçmedi galiba

• Uygulama ayarlarında gelişmiş modu açınca update kısmından beta seçince resimdeki update geliyor
    Gelişmiş modu kapatınca gelmiyor
    Size yüklemeli miyim?

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°°
    Alttaki yüklü sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 18 Aralık 2019; 23:26:23 >

• cogman kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=wqxBeQR1BXw&feature=youtu.be
    Burda incelemiş. Yeni tam ekran olayını sevmedim. Onun haricinde benim için bir sorun yok

• Güncelleme gelmiş. İndirsem mi bilemedim

Hocam aklınızda sorularınız varsa yardımcı olabilirim, biraz geç oldu ama kusura bakmayın

• cogman kullanıcısına yanıt
    Android 10.3 .0 güncelemesinden sonra bende de aynı durum oluştu.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.