Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.091
Cevap
28
Favori
118.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Phenx

Beyler en son OP6 ya karar vermiştim ama sonra bir yerde OP6 yerine mate 10 pro alın diye bir şey gördüm ve tekrar kafama takıldı. Sizce hangisi daha iyi bir seçim olur?
    MAte 10 pro cihazım, şanssızlıktan ötürü hard brick oldu. 7 aydır çözüm yok.. Ve oneplus 6'ya geçtim.
    Bataryası daha iyiydi mate 10 pronun.
    Kamera ve video konusunda eşit sayılırlar. mate 10 proda siyah beyaz fotoğraf çekme özelliği vardı lens adını unuttum.
    Saf android olduğu için feci hızlı, hatta en hızlı cihaz oneplus 6-6t
    iki cihaz da sizi üzmez, iki cihazda da iyiki bunu almışım dersiniz.
    Rom root işleriyle uğralmayı severim derseniz oneplus almalısınız, çünkü huawei bizim hardbrick olaylarından sonra bootloader kilitlerini kapattı.
    İki telefonu yan yana çok kez koydum, ikiside birbirinden şık, şuanki cihazım parlak siyah, yani arkası cam, mate 10 proda da mavi renk tercih etmiştim, o da şahane bir renge sahip. Oneplusda ek olarak çentik var, bir süre sonra fena şekilde alışıyorsunuz nerdeyse %100 ekranmış gibi oluyor ve bir sonraki telefonunuzda da istiyorsunuz bu çentik olayını

Hala almadıysanız, Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkuşgibi -- 20 Kasım 2018; 11:11:54 >

• Akradaslar IMEI atılmış oneplus 6 ya güncellemeyi nasıl yapmam gerekiyor normal şekilde yazılım güncelleme kısmından yapsam bir sıkıntı olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç birşey olmaz

• Emin misiniz yaptınız mı daha önce çünkü şebeke gider diyenler var emin olmadan yapmak istemiyorum.

• Oneplus 6 ımda değil ama mi 5s im öyleydi hiç sorun olmadı güncellemelerden..

Telefona güncelleme düşüyorsa sorun olmaz bence

• sparrov61 S kullanıcısına yanıt
    Çok fazla İmei atılmış telefon kullandım ve kendimi bildim bileli root rom işleri ile uğraşırım hiç öyle şebeke düşmesi çekmemesi İmei uçması yaşamadım. Yapın ya da yapmayın demem. Seçim sizin.

• Rom root işlerini bende biliyorum ama her zaman bir risk olduğundan dolayı henüz denemedim. Cihaz rootsuz ve ayarlarda güncelleme kısmında güncelleme düşmüş .

• Çok sağolun hocam yorumlarınız için çok yardımcı oldunuz. Mate 10 Pro ana konusuna da yazmıştım orda bir arkadaş da sizin gibi çok yardımcı oldu. Mate 10 Pro'nun bataryası ve TR garantili olması dışında +sı olmadığına karar verdim. Hem 2017 model bir telefon ve uzun süre kullanacağım için sorun yaratma ihtimalini de göz önünde bulundurarak tekrar OP6'da karar kıldım. Başka karşılaştırmayı unuttuğum model olursa tekrar yardımınızı isterim :). Tekrar teşekkür ederim.
  • Phenx P kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, mate 10 proyu son derece severek kullaniyordum fakat fazla merakim yuzunden cihazi bozdum, oyle bir bozdum ki 7 aydir onarabilen yok :/

Evet o konuda da gordum.mesajinizi :)

Ara ara bakiyorum benim gibi brick eden var mi diye..

Oneplus 6 veya butce varsa 6t almanizi kesinlikle.tavsiye ederim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 6t bekliyorum ancak türkiye satışıyla ilgili herhangi bir bilgiye rastlayamadım. bilgisi olan var mıdır 6t, ülkemizde ne zaman satışa çıkar?
  • cuma günü indirime girse de OP6 alsam keşke..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nastasia

cuma günü indirime girse de OP6 alsam keşke..
    Bende bekliyorum olursa ABD ye kargo yaptıracağım. 50 dolar karşılığında bir arkadaş getirecek Ocakta :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nastasia

cuma günü indirime girse de OP6 alsam keşke..
    Biz de beklemedeyiz hocam, umarım girer. V30+, OP6, Mi8 arasında kaldım. V30+ aynı segment değil ancak fiyatı daha uygun geldiğinden radarıma takıldı. Şöyle güzel bir indirim gelse de OP6'yı tereddüt etmeden alsak

• 3 tane LG modelinden sonra LG'ye güvenim kalmadı,mi note 3 kullanıyorum xiaomi ilk çıktığından itibaren neredeyse tüm cihazlarını kullandım ama son zamanlarda şirket politikası FP ürün ve malzeme kalitesi açısından diğerlerinden farkı kalmadı. bu nedenle OnePlus tercihlerim arasına girdi inşallah sorun yaşamayız tabi indirime girerse şu an Trendyol 3700 TL aşağı yukarı satışta az daha inse kaparım tetikteyim :)

Bir de şu pasaport işi bozuyor 500 TL nedir arkadaş ya hey gidi symbian'lı günler hey özlüyoruz o günleri valla
  • nastasia kullanıcısına yanıt
    Ben de LG'nin sorunları için çekimserim ancak sanırım V30+ kronik sorunu olmayan bir cihaz olmuş, konusu takip ediyorum fırsat buldukça Xiaomi bana ufaktan Samsung'a dönüyor gibi geliyor. Sürekli yeni cihaz çıkartıyor ve gitgide yazılım desteği tarafında zayıflıyor. Bkz: Mi8 Konusu

Aslında elimde bozuk çift simli GM5+ var. Kayıtsız cihaz alıp kendim imei atmayıda deneyebilirim. OP6'da atılıyor ancak kurumsal fatura keserek almayı düşünüyorum ondan dolayı bu seçeneğide elemiş oluyoruz

Umarım güzel bir indirim olur

• quote:

Orijinalden alıntı: yey-R

Ben de LG'nin sorunları için çekimserim ancak sanırım V30+ kronik sorunu olmayan bir cihaz olmuş, konusu takip ediyorum fırsat buldukça Xiaomi bana ufaktan Samsung'a dönüyor gibi geliyor. Sürekli yeni cihaz çıkartıyor ve gitgide yazılım desteği tarafında zayıflıyor. Bkz: Mi8 Konusu

Aslında elimde bozuk çift simli GM5+ var. Kayıtsız cihaz alıp kendim imei atmayıda deneyebilirim. OP6'da atılıyor ancak kurumsal fatura keserek almayı düşünüyorum ondan dolayı bu seçeneğide elemiş oluyoruz

Umarım güzel bir indirim olur
    Hocam snapdragon 845 e imei tamir konusunda pm atabilir misiniz?

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece atılabildiği hakkında bilgim var, nasıl atılacağını araştırmadım. Snapdragon 845'li her cihaza atılmıyor diye biliyorum bu arada.

• Oneplus ve diğer cihazlar imei atma işlemi için box gerekli bu işi yapanlarda mevcut MTK olsa elle girilir ama buradaki işlem farklı dostlar bilginiz olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler.
  • Oneplus 6 veya 6t kullanan arkadaşlardan bilgi rica edicem

6t alma arefesindeyim fakat daha önce kullandığım cihazlardan streo hoparlör alışkanlığım var ve evde geçirdiğim süre içerisinde telefonun dahili hoparlörleri ile müzik dinlerim genelde

Ses performansı nasıl?

Yazılımla streo yapılabiliyor bildiğim kadarıyla bu sizleri tatmin ediyor mu? Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.