Şimdi Ara

ONEPLUS 5T - KUTU FATURA GARANTİLİ - 2150 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba.

Kendi kullandığım ve 17 ay daha garantisi devam eden tertemiz Oneplus 5T 64 GB model cihazımı satmak istiyorum. Cihazı satma sebebim ise yeni bir oneplus 6 aldığım içindir.

Kutusu faturası durmaktadır. Alındığı günden beri nano cam filmi ve kılıfı ile birlikte kullandım cihazı. Forumda beni tanıyanlar az çok bilirler ki sattığım ve aldığım cihazları hep temiz şekilde veririm. Orijinal şarj cihazı kutusu kılıfı ve yanında kulaklığı ile birlikte teslim edilecektir.

Özelliklerini yazmaya gerek görmedim keza az çok cihazı biliyorsunuz. Fiyat performans cihazıdır. S9 dan daha hızlı bir cihaz almış olacaksınız.

Fiyatım ise 2150 liradır. Sıfır fiyatları 3800 bandında şu anda.

Cep Tel Cem : 0507 873 74 48

NOT OLARAK ; Arkadaşlar cihazı kılıfından çıkarırken yanlışlıkla kenarını arka kısımdan masaya çarptım. Bu yüzden ufak bir çatlak oluştu. Yeni kapak sadece 60 lira Eminönünde. Uğraşacak vaktim olmadığı için yapmadım. Garantiyle konuştuğumda ise 160 lira fiyat çıkardılar ve ürünün garantiden çıkmayacağını belirttiler. Sadece arka kapağı değişecek ürünün. Lütfen bunu bilerek ilana yorum yazın.

İyi forumlar.
    ONEPLUS 5T - KUTU FATURA GARANTİLİ - 2150 TLONEPLUS 5T - KUTU FATURA GARANTİLİ - 2150 TLONEPLUS 5T - KUTU FATURA GARANTİLİ - 2150 TLONEPLUS 5T - KUTU FATURA GARANTİLİ - 2150 TLONEPLUS 5T - KUTU FATURA GARANTİLİ - 2150 TLONEPLUS 5T - KUTU FATURA GARANTİLİ - 2150 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.ONEPLUS 5T - KUTU FATURA GARANTİLİ - 2150 TLONEPLUS 5T - KUTU FATURA GARANTİLİ - 2150 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spirituals -- 4 Ekim 2018; 19:10:44 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.