Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar yardimci olacak olan var mi ? selfie kamerasinda fotograflarda ayna etkisini ortadan kaldirabilirmiyiz bir cozum var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: barebelyum

arkadaslar yardimci olacak olan var mi ? selfie kamerasinda fotograflarda ayna etkisini ortadan kaldirabilirmiyiz bir cozum var mi

Kamera ayarlarında renkleri ters çevir diye birşey var.. açıksa kapat kapalı ise aç :)

• Ben bu wi-fi taramasını kapatıyorum benim telefon kendi kendine geri açıyor ... Veya birşeyler tetikliyor ve açılıyor... Batarya tüketimini olumsuz etkiliyor bu yüzden yeni güncelleme bana olumsuz yansıdı.

• JrMaster kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim oldu 😂😂 ilk basta yaptim olmadi kameradan ciktim arka plandanda kapattim girdim ve oldu sagolasin kafama bir bu takilmisti onuda hallettik 😂😂 bu arada Chrome u iptal ettim mozilla kurdum onuda begenmedim simdi Cm Browser i kurdum fena degil gibi ama sizlerin bir onerisi var mi

• JrMaster kullanıcısına yanıt
    bende boyle bir problem olmadi buyuk bir ihtimal kullandigin bir uygulama yada baska bir sey var senin yorumunu okuduktan sonra baktim kapaliydi emin olmak icin cihazi acip kapadim kapaliydi

• barebelyum kullanıcısına yanıt
    Dolphin Browser var istersen birde onu dene.

Ben uzun zamandır tüm android cihazlarımda Brave kullanıyorum, 1.0.38 sürümü yüklü, kendinden ad block, istatistik vs. bir çok özelliği, hızlı oluşu tercihim. tavsiye ederim.

yine bir kaç gündür aloha browser'ı kendinden vpn'i, kullanım kolaylığı vs. test ediyorum o da kesin kullanılacaklara eklendi gibi
  • yine hazır browser tavsiyesi ile başlamışken, faydalı olur diye bir kaç uygulama önerisinde bulanayım,

Mekplayer (film ve dizi izlemek için)
    Aptoide (google play alternatifi, bilenler bilir daha çok eski blackmart alpha gibi)
    Photoscan (google'ın müthiş fotoğraf onarma, birleştirme uygulaması. Önceden android sürümüm yüzünden kullanamazdım...
    Smart Lens (çektiğiniz fotoğraflardaki tüm yazıları metin haline topluyor)
    isteyen arkadaşlar kullanır belki beğenirler

• Samsung internet beta browser kullanıyorum ben reklam engelleme konusunda memnunum ayrıca Firefox focus browser kullaniyorum

• Arkadaşlar cihaz ısınınca işlemci throttle oluyor mu? Özellikle uzun süre fotoğraf ve video çekimiyle beraber ısınma ne durumda?

Bu cihazın işlemci soğutucusu olmaması beni düşündürüyor. Orta vadede bir sorun yaratır mı diye düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • savetheplanet S kullanıcısına yanıt
    deneyeceğim tesekkur ederim

• pinarbey kullanıcısına yanıt
    nasil bir browser duymamistim o da aklimda bu arada onerdigin uygulamalari su an yukluyorum alternatif markettekiler crakli mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barebelyum -- 15 Aralık 2017; 12:42:29 >
  • orvy123 O kullanıcısına yanıt
    onu nasil kurdun samsung browseri market te var mi

• user.cm U kullanıcısına yanıt
    su ana kadar isinma görmedim

Samsung açtı markete bu browser i oradan indirilebiliyor ayrıca bir de **** eklentisi var hem sade hem hızlı hem de reklamsız

• **** derken 😀

• A.d.b.l.ock niye çıkmadı bilmiyorum
    Adblock for Samsung browser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orvy123 -- 15 Aralık 2017; 13:19:10 >
  • tesekkurederim kurdum s6 da filan cok memnundum cok iyi oldu ancak mesela kanal d videolari acmiyor bir eklenti filan var mi bizim cihaza yakisti bu arada daha akici herkese tavsiye ederim

• arkadaslar biraz fazla oluyorum ama tavsiyelerinize ihtiyacim var. Kamera uygulamasi bence yeterli ve guzel ancak daha iyi bir alternatifimiz var mi

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.