Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.691
Cevap
19
Favori
82.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcx

quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

valla üstad o fiyata biraz zor, en düşük 1300 civarları bulabilirsiniz.

1300 Bulamadık :))) Türkiye garantili ONP5 1,500-1800 Bandındayken ONP3T Neden bu kadar pahalı ?

Hocam 5 nerede var o fiyatlara kaldık 3 bile 1500 e gzl fiyat yanından geçemeyecek cihazlar bile 2000 TL bandında iken 1500 çok değil iki gözüm.elimde op3 gören hayran kalıyor hızı bile dikkatini çekiyor cihazdan anlayana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba son güncellemeyi vpn ile alanlara sorum olacak: android güvenlik güncellemesi hangi tarihte?
  • VolkanikYanardağ kullanıcısına yanıt
    Bugüne kadar bir probleminiz oldu mu hocam ? Stabil çalışıyorsa ben de uygulayacağım yöntemi.
  • vinorosso kullanıcısına yanıt
    Son derece stabil hocam tavsiye ederim.
  • ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!

Arkdslar mesajla ilgili surekli boyle bir hata aliyorum çözüm bilen varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solomon.16 -- 17 Şubat 2018; 23:24:9 >
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    1 aralık 2017
  • Dostlar yeni telefon alacağım, bütçem 2000TL civarında. Xiaomi mi6 mı yoksa one plus 3t mi dersiniz? Neden?
  • Usame Bin Potter kullanıcısına yanıt
    5.1 inç ekran istiyorsanız ve miui arayüz seviyorsanız mi6, saf android ve hızlı güncelleme ile 5.5 inç ekran seviyorsanız 3t. Ama biraz daha üstüne çıkabilirseniz 2200 civarı oneplus 5t var ikisinden de daha iyi bir telefon. Ya da illa 5.5 inç derseniz mi note 3 var 5.5 inç ve tasarımı mi6 ile aynı fiyatı da 1500 civarı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj_mero kullanıcısına yanıt
    Eskişehir
  • arkadaşlar iki gündür ufak bi sorun var. Telefonla youtube dan video izlerken yada müzik çalardan müzik dinlerken hoparlör yada kulaklık ses seviyesi ortalardayken aniden sona dayanıyor. bunun nedeni ne olabilir acaba. başına böyle bişey gelen varmıdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir kaç gündür yoktum demişlerki dj_mero öldü, hiç heveslenmesinler, efsane geri döndü

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!

Ne yapıyorsun mübarek insan? Sırrı nedir bunun?

• mirohingi kullanıcısına yanıt
    Hocam arayüze çok dikkat edeceğimi sanmıyorum, oyun vs de oynamam yani günlük kullanımda kalacak sadece. Kamerası iyi olsun, şuan kullandığım LG gibi ota b.ka donmasın yeterli. Hız ve kamera tercih sebebim.

Hız ve kamera için; bütçe uygunsa oneplus 5T, değilse oneplus 3T sonra mi 6 sonra da xiaomi mi note 3 öneririm. Mi 6 oneplus 3T'den daha pahalı ve kamera olarak da bence daha iyi değil, ancak performans olarak %15 daha hızlı. Bence fiyat/performans olarak oneplus 3T hepsinden iyi.

Rootsuz vs ise nasılını çok merak ettim

• Bende çoktan Oreo 5.0.2 den 7.1.1 e döneceğim ama 7.1.1 deki hotspot hatası ve hızlı ayarlar barındaki tek tuşla wifi, mobil veri vs seçim kolaylıkları yüzünden geciktiriyorum.Halen daha xposed,gravitybox,dolby,viperFx desteği yok oreo da bunlarda benim vazgeçilmezimdi.

• Herkese merhaba beta kullandığım süre içersinde özellikle son 2 sürümde konuşma sırasında karşı tarafın sesi neredeyse duyulmayacak kadar az geliyor dışarı verdiğimde sorun yok bende stabil 5.0.1'i kurdum wipe yaptım format atmadım ama durum hala aynı önerisi olan varmı?

Format için açıkçası yedek almam gerekiyor PC arızalı

• mirohingi kullanıcısına yanıt
    3T ile 5T arasında 200tl fiyat farkı var, bu farka değer nitelikte fark var mı kamera yada özellik bakımından? Ona göre bütçeyi 5T için arttırabilirim. Ek olarak; 5 ile 5T arasında görünüş dışında fark var mı? 5 daha çok hoşuma gidiyor tuşlarının olması sebebiyle :)

Bence kesinlikle var. Bir yıllık donanım farkı var.

5T nin arkada 2.kamerası 5 gibi zoom için değil düşük ışık çekimleri için kullanılıyor.

Ayrıca piyasada 5 bulmak da zor. Ya 3T var ya da 5T.

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    5T'nin ekranı büyütüp tuşları kaldırmaları hiç hoşuma gitmedi açıkçası ama el mecbur onu alacağız gibi duruyor. Keşke tuşları olsaymış. Peki garanti vs. konusunda tecrübeniz var mı? Hepsiburada KVK mı Delta mı veriyor en azından bu noktada bilginiz var mı?

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.