Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.691
Cevap
19
Favori
82.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dün OP 3T GunMetal 128GB versiyonunu satın aldım. Herkesin dediği gibi gerçekten cihaz videolarda gösterilenden daha şık, daha sağlam duruyor ve yağ gibi akıyor :) Şu an cihazda ilk aldığım sürüm olan Android 6 tabanı var, ancak halihazırda zaten 7 güncellemesi gelmiş, çoğunuz da yüklemişsiniz sanırım :) Telefonu bir süre daha ilk aldığım haliyle kullanmak istiyorum ama eğer Android 7 ile ilk aldığınız gün arasında olumlu farklar çoksa geçebilirim. Spigen marka kılıf kullanıyorum şu an ve telefonla ilgili her türlü tavsiyeye açığım. İşin piri olmuş arkadaşların cevabını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ensbbr34 kullanıcısına yanıt
    Bence 7ye geçmesen de olur. Şarj süresinde azalma olduğunu duymuştum.

• VolkanikYanardağ kullanıcısına yanıt
    Her yeni güncellemede batarya konusunda iyileştirmeler yapıldığını belirtiyorlar o yüzden emin olamadım hocam. Sizde Android 7 yüklü değil sanırım di mi?

• ensbbr34 kullanıcısına yanıt
    7 yüklü. Ama ben aldığım gün güncellediğim için 6 ile kıyalayamıyorum. Aslında durum biraz şöyle, 7 ilk çıktığında her sistemde olduğu gibi bazı ufak tefek buglar falan vardı. Daha sonra ufak güncellemelerle düzeltildi bunlar. Ve en sonunda da Oxygen os 4.1.7 ile zannediyorum ki baya bir stabil hale geldi. O yüzden aslında şuanda 7'ye geçmek hiç de mantıksız değil. Ama en önemli kriter batarya ise 6'da da kalınabilir.
    Tamamdır hocam teşekkürler, batarya konusunda açıkçası şu muazzam halde telefon, bu akşam 7'yi yüklemeyi planlıyorum, yüklendikten sonra kıyaslama yapıp buraya yazarım yine

• beta 14 te ciddi bir pil düşüşü mevcut, 4.1.7 versiyonunda çok daha iyi, ekran süresinde ortalama 1,5 - 2 saat daha az sürede pil bitiyor hemen, umarım diğer beta sürümde bu sorunu çözerler
  • Derken beta 15 gelmiş arkadaşlar.

What's new:
    System
    Added “Soft” screen calibration
    New boot animation
    Optimized the clearing of recent apps
    Others
    Updated Community app to V1.9.5
    Minor bug fixes
    http://downloads.oneplus.net/oneplus-3t/oneplus_3t_oxygenos_openbeta_15/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_mero -- 19 Eylül 2017; 11:15:17 >
  • bende önce 80 küsür mb güncelleme çıktı. yükledim hata verdi. ardından 1 küsür gb güncelleme gösterdi. baştan romu kurduracak anasını satayım.
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    4.1.7 yüklüyse eğer yapabilir, beta sürümlerle farklılık gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

4.1.7 yüklüyse eğer yapabilir, beta sürümlerle farklılık gösteriyor

beta yüklü uzun süredir. full rom indirdim mecburen
  • Bende de beta 15 hata verdi, tavsiyem kurmamanız.

• Betaya yeni geçtim 13 den başladım şimdi 15 geldi ama sizin dediğiniz gibi sorun yaşamadım

• Beta 15 te herhangi bir sıkıntı yok, yükledim çalışıyor, hiç hatayla karşılaşmadım. geçmek isterseniz full rom indirip öyle kurun bence
  • Beta 15 e 17 MB lık bir güncelleme geldi arkadaşlar. bilginize...
  • Merhaba. Hoparlöre ya su girdi ya da toz. Hem az geliyor ses hem de biraz cızırtı var. Bunu nasıl çözerim?

• Birkaç aydır beta kullanıyordum. Ufak tefek takılmalar saçmalamalar gözüme batmaya başlayınca stabile geçeyim dedim. Betayla harcıyormuşum telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanikYanardağ -- 24 Eylül 2017; 21:15:37 >
  • Birkaç aydır beta kullanıyordum. Ufak tefek takılmalar saçmalar gözüme batmaya başlayınca stabile geçeyim dedim. Betayla harcıyormuşum telefonu resmen.

Stabil sürüm çok iyi hakikaten ancak oxygen luncher versiyon betada daha yüksek, sonra pil tasarruf modu betada bildirim ekranı kırmızı olmuyor. Program menüsü yukarı kaydırarak açılması çok iyi, stabil sürümde bu olmuyor, nova luncher yüklemek gerekiyor. Bu özellikler stabil sürümde olsa çok iyi olacak.

• telefona tekrar 4.1.7 sürümü kurdum, Onplus luncher sürüm 1.1 olarak geldi, apkmirror sitesinden oneplus luncher 2.1.5 versiyonu yükledim üzerine tam istediğim gibi oldu. tabi beta 15 ten 4.1.7 ye dönünce haliyle problemler oldu, komple resetleyip o şekilde yapmak durumunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

telefona tekrar 4.1.7 sürümü kurdum, Onplus luncher sürüm 1.1 olarak geldi, apkmirror sitesinden oneplus luncher 2.1.5 versiyonu yükledim üzerine tam istediğim gibi oldu. tabi beta 15 ten 4.1.7 ye dönünce haliyle problemler oldu, komple resetleyip o şekilde yapmak durumunda kaldım.

Batarya ömrünü karşılaştırabildin mi dostum
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.