Şimdi Ara

ONEPLUS 2 KULLANICILARI KULÜBÜ (OxygenOS 3.5.8 OTA GELDİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
793
Cevap
17
Favori
20.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda Çin'deyim. Burda telefonun fiyatı 2399 Yuan. Global yada Çin versiyonu olduğunu yada olmadığını nasıl anlarım? Kısa süre içinde geri dönücem Türkiye'ye. Telefon hakkında olumlu olumsuz özellik paylaşabilirseniz sevinirim. Birde iphone 6 plus ile karşılaştırma yapmanızı istersem çok şey istemiş olmam diye umuyorum :) Şimdiden teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrtrkgvn

Arkadaşlar şu anda Çin'deyim. Burda telefonun fiyatı 2399 Yuan. Global yada Çin versiyonu olduğunu yada olmadığını nasıl anlarım? Kısa süre içinde geri dönücem Türkiye'ye. Telefon hakkında olumlu olumsuz özellik paylaşabilirseniz sevinirim. Birde iphone 6 plus ile karşılaştırma yapmanızı istersem çok şey istemiş olmam diye umuyorum :) Şimdiden teşekkür ederim..

Hocam iphone 6 ile kıyas demeyelimde şöyle söyleyeyim. LG G4 ten iyi bence. Global olduğunu sanmıyorum ama emin degilim. 1080 TL ye denk geliyor. Globalse bana da getirseniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 1 Ağustos 2015; 19:35:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Globalse alıcam zaten 2,3 tane ama önemli olan global olup olmadığını öğrenmek😊

Edit: mağazaya gittim online satılıyormuş şimdilik,2-3 hafta sürer dedi malesef alamadan dönücem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrtrkgvn -- 2 Ağustos 2015; 9:08:31 >
  • Bu cihazı almak istiyorum kolay yoldan alamıyor muyuz?
  • "Harcın 600 liraya çıkarılması talep edildi
    Son olarak, bugün, cep telefonlarına gelmesi beklenen ilave gümrük vergisinden sonra şimdi de yolcuların yurtdışından getirdikleri telefonlardan alınan harçlara (IMEI kaydı) zam yapılacağı konusu gündeme geldi."

• Yarın başlıyor davetiyelerin dağıtımı. Listede 5 bin küsürdeyim. İnşallah alacağız davetiyeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

"Harcın 600 liraya çıkarılması talep edildi
    Son olarak, bugün, cep telefonlarına gelmesi beklenen ilave gümrük vergisinden sonra şimdi de yolcuların yurtdışından getirdikleri telefonlardan alınan harçlara (IMEI kaydı) zam yapılacağı konusu gündeme geldi."

Harç 600 e çıkarsa infial olur. Çıkaramazlar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

burası Turkiye, imkansız olmaz dedigin olaylar bu ülkede olur.
    yalnız telefon iyi diyorlar, yazılım da iyiymis, ufak birkac bug dışında bir sorun yok diyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

yalnız telefon iyi diyorlar, yazılım da iyiymis, ufak birkac bug dışında bir sorun yok diyorlar.

Girmeyin kanıma :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Girmeyin kanıma :)

hocam vallahi tercih size kalmış, ama telefon opo1 den hem daha iyi hem cok daha sorunsuz duruyor reviewlere gore.
    benim davetiye su an 85bin lerde, %2.5 lik dilimdeyiz, abd de dagitim ertelenmis galiba, bakalim hele ne yapicaz.

• 15 gun sonra amerikadan izmire gelicem malesef bu davetiye yuzunden sanirim yetismicek gelis tarihime davetiye bulsamda :(neyse ekimde bulurum.ilk 50 de davetiyesi olan sansli bana yetisirdi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

15 gun sonra amerikadan izmire gelicem malesef bu davetiye yuzunden sanirim yetismicek gelis tarihime davetiye bulsamda :(neyse ekimde bulurum.ilk 50 de davetiyesi olan sansli bana yetisirdi:)

Evet maalesef bende bulamadım. Eylül gibi bende de 3 davetiye olacak kullanmazsan gönderirim sana hocam.
  • Evet kullanilmayan davetiye itina ile alinir:) 3 ay icinde biter bu davetiye sacmaligi ins

• quote:

Evet kullanilmayan davetiye itina ile alinir:) 3 ay icinde biter bu davetiye sacmaligi ins

Yıl sonunu bulur bence. Yılbaşından sonra yeni telefon tanıtacaklar. O tanıtımdan önce bu biter :)
  • Her telefonun sonu oldugu gibi bununda sonu gelir bir kac ay icinde kimse davetiye aramaz parayi kiran ebay oldu davetiye 1250 dolara satildi gerci burda adamlar icin o miktar para degil kolleksiyoncu vardir alir saklar boyle seyleri takip edip ilk davetiye ilk telefon gibi baskalari icin tutku haline gelmis seyler iyi para ediyor biz siradan bir kullaniciyiz 2 ay icinde tele ulasirim ins:) gelirken getirseydim iyi olurdu :)

• quote:

Her telefonun sonu oldugu gibi bununda sonu gelir bir kac ay icinde kimse davetiye aramaz parayi kiran ebay oldu davetiye 1250 dolara satildi gerci burda adamlar icin o miktar para degil kolleksiyoncu vardir alir saklar boyle seyleri takip edip ilk davetiye ilk telefon gibi baskalari icin tutku haline gelmis seyler iyi para ediyor biz siradan bir kullaniciyiz 2 ay icinde tele ulasirim ins:) gelirken getirseydim iyi olurdu :)

Evet getirseydin güzel olacaktı ama sağlık olsun. 2 ay sonra artık :)
  • Evet Americaya dondugumde bulurum ins ilk turkce videoyu Ben yapmak istiyorum youtubede kanalimda paylasirim ins

• quote:

Evet Americaya dondugumde bulurum ins ilk turkce videoyu Ben yapmak istiyorum youtubede kanalimda paylasirim ins

Takipteyiz :)
  • oppomart isimli bir sitede davetiye ye gerek kalmaksızın 359 dolara 16 gb lık versiyonunu satıyorlar. site kendi Kâr marjınıda eklemiş tabi.

http://www.oppomart.com/oneplus/oneplus-2/oneplus-2.html

edit: satın almaya kalktığında 16 gb lık versiyonu stokta çıkmıyor, 64 gb lık versiyonu içinde artı 100 dolar istiyor. 459 dolara çıkıyor fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werty_tr -- 12 Ağustos 2015; 17:40:47 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.